Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Картриджний фільтруючий насос BestWay
Додаткове Устаткування
от 1 грн
Проточний нагрівач води для басейну BestWay
Додаткове Устаткування
от 1 грн
BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну
Додаткове Устаткування
от 1 грн
BestWay Hydro Force - Хлоратор для басейну
Додаткове Устаткування
от 1 грн
Пісочний фільтр BestWay Flowclear
Додаткове Устаткування
от 1 грн
BestWay Aquatest - Електронний тестер для басейну
Додаткове Устаткування
1 грн

Додаткове Устаткування

Кожен власник такої серйозної споруди як басейн, хоче, щоб він відповідав всім сучасним вимогам і приносив задоволення, а не проблеми відпочиваючим. Чистоту води та її температурний режим можна підтримувати за допомогою додаткового обладнання, що складається з систем механічної обробки води, хлораторів, озонаторів, проточних нагрівачів та ін. обладнання. Компанія Bestway всесвітньо відомий виробник басейнів та обладнання до них і завжди попереду, широкий вибір даного виду товарів ви знайдете на сайті магазину "Хомробот".

Системи механічного очищення води складаються з картриджних і піщаних фільтрів.

Установки з використанням піску найбільш продуктивні і відрізняються зручністю. Це агрегат, у вигляді ємності з піском, крізь масу якого за допомогою насоса перекачується вода. Фільтрувальний елемент періодично вимагає промивки. Ця процедура проводиться із застосуванням режиму зворотного струму рідини. Шестирівневий вентиль допомагає в управлінні обладнанням, змінюючи технологічні процеси. Використання в пісочних фільтрах спеціального виду скло трохи витратне для споживача, однак є результат. Вода за допомогою скла очищається краще від дрібних невидимих ​​частинок, експлуатується без зміни значно довше.

Картриджна система більш доступна і проста в експлуатації. Вона розрахована на будь-якого споживача, проста і зручна, найчастіше використовується для надувних і каркасних басейнів. За допомогою картриджного фільтра Bestway важкорозчинні у воді частинки, проходячи через картридж, накопичуються в ньому. Ступінь чищення досить висока, однак через час картріджний елемент забивається сміттям і його потрібно промивати, а з часом змінити на чистий.

купити обладнання для басейну київХлоратор Bestway проточного типу. Основний компонент, використаний у пристрої - звичайна кухонна сіль. Вода швидко і без великих витрат стає прозорою. Крім усього, немає побічних ефектів супутників хімічної чистки - роздратування на шкірі, почервоніння і печіння слизових. Істотно зменшиться використання й інших хім. препаратів для басейну. Спосіб очищення простий - після додавання звичайної повареної солі (хлорид натрію) у воду вашого басейну за допомогою Хлорінатору здійснюється реакція, результатом якої є два елементи це - сода і хлор. Хлор після розчинення знезаражує воду не залишаючи в ній шкідливі мікроорганізми - бактерії, грибки, водорості та ін. органіку, відбувається ефект окислення органічних речовин. Використання Хлоргенератору дозволяє максимально скоротити дози хімії для басейну, запахи практично відсутні.

Озонування води відомий спосіб її дезінфекції та дезодорування. Озон здатний знищувати всілякі мікроорганізми у воді басейну: віруси, спори, гриби, бактерії, він набагато швидше обробляє воду, якщо порівнювати з хлорвмістними речовинами, в ньому відсутні хімічні сполуки. Після окислення залишається тільки кисень, тому вода після обробки озоном стає більш насиченою киснем, це змінює її смак, вода починає іскритися. Озонатор Bestway видає озон з максимальною швидкістю 350 мг за годину. Система доступна і дуже компактна, містить в собі генератор озону і нано/бульбашок. Виробляючий озон генератор працює використовуючи сухе повітря. За допомогою пристрою, генеруючого дуже велике число мікроскопічних бульбашок, вміст у воді озону істотно підвищується і, отже, якість очищення води зростає.

Встановивши в басейні електронагрівач BestWay проточного виду, ви зможете нагрівати до потрібного значення температури воду, створивши приємний затишок для відвідувачів і особливо дітей. Саме вони надзвичайно раді заняттям у воді. Нагрівання води найбільш застосовно в маленьких басейнах. При розташуванні конструкції басейну на вільній ділянці, обдається вітром, випаровування води та її охолодження проходить швидше. Також значну роль відіграють атмосферна tи ємність чаші басейну.

Якщо Вам набридло робити вимірювання показників води за допомогою крапельних або таблеткових тестерів, зверніть увагу на новинку від виробника Bestway - електронний тестер для басейну. Миттєві і точні показники рівня рН і поточне значення активного хлору у воді ви можете дізнатися, застосувавши його в будь-якому басейні, купелі, гідромасажні басейни та ін. ємності з водою. Показання приладу знаходяться в межах для визначення значення хлору 0,2-3,5ppm, для pH 5.5-9.0. Чітко виконуючи запропоновану виробником інструкцію до приладу, Ви точно і швидко справите всі виміри.

Широкий асортимент цих товарів та інших представлений компанією ТОВ «Хомробот» на сайті, де Ви зараз перебуваєте. Ми вже тривалий час успішно займаємося продажем басейнів і сучасного обладнання для них у Києві, і заслужили довіру покупців. Фахівці компанії професіонали своєї справи і раді допомогти Вам у будь-якому цікавому питанні. Купуйте продукцію в нашому магазині обладнання та басейнів і отримуйте задоволення від її використання.

Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок