Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Прасувальний стіл Karcher AB 1000
Прасувальні системи
8199 грн
Прасувальна система Karcher SC 5800CB + AB1000
Прасувальні системи
22299 грн
Пилоуловлювач Karcher DDC 50
Пилоуловлювачі
439 грн
Склоочисник Karcher WV 75 Plus Віконний пилосос
Склоочищувач
1999 грн
Підмітальна машина Karcher S 750
Підмітальні машини
4999 грн

Інша техніка Karcher

Поява прибиральної техніки в нашому повсякденному житті дозволило нам забути про те, що прибирання може бути нецікавим і віднімати багато часу заняттям. Величезний арсенал технічних пристосувань, виготовлених відповідно до віянь нашого часу, такими як загальна автоматизація, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, простота, безпека і екологічність, говорить про те, що нам надано право вибору відповідно до потреб і бюджетом. Найбільш популярна серед споживачів усіх розвинених країн збиральна техніка, вироблена компанією Karcher. Область використання сучасного обладнання цього бренду неймовірно широка, а асортимент викликає заздрість у конкурентів. Крім потужних промислових і побутових пилососів, мийок Karcher, окремої уваги заслуговує додаткове обладнання у вигляді прасувальних систем, склоочищувачів, полотеров, підмітальних машин. Ці пристрої, як і інші агрегати, відповідають суворим стандартам якості заводу-виробника їх можна купити в нашому інтернет магазині Хомробот. Новітні технології сучасності і величезний накопичений досвід у вигляді власних інженерних рішень застосовуються при конструюванні та виробництві обладнання. Будь-яка техніка компанії забезпечена повним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням в сервісних центрах Karcher.

Популярність додаткового обладнання обумовлена ​​помітними перевагами агрегатів, зупинимося на них.

Чистоти скляних поверхонь і дзеркал домагатися не складно за допомогою компактного і ергономічного склоочищувача, який працює автономно, без підключення до електромережі. Він прекрасно очищає будь-які дзеркальні і глянцеві поверхні, використовується і для догляду за керамічною плиткою. З'явившись на ринку України, склоочищувач став дуже популярний серед споживачів, все це завдяки ергономічній конструкції, зручності при застосуванні, високим результатом при чищенні і оптимальною ціною. Мобільний апарат швидко всмоктує брудну воду і після себе слідів не залишає. Причому, через відсутність кабелю і завдяки своїй гнучкості він працює горизонтально, під невеликим кутом і в перевернутому стані. Здатний працювати без перезарядки акумулятора приблизно 20 хвилин, цього вистачає для очищення до 15-ти вікон.

 склоочисник Karcher

Ми знаємо велику кількість побутових пристосувань, які допомагають нам по господарству і обладнані функцією пара. Це парові праски, паропилососи, пароочищувачі та прасувальні системи. Пар має властивість дезінфікувати поверхні, вичищати стійкий бруд і дуже продуктивно розгладжувати зам'яті складки на поверхнях тканини. Прасувальні системи Karcher виставлені в нашому інтернет магазині. Як правило, комплект складається з парової дошки, зручного парогенератора і невеликої праски. Існують і інші поєднання компонування. Наприклад, можна купити прасувальний комплект, що включає в себе пароочищувач і праску. За допомогою нього просто відпрасовувати паром у вертикальному положенні. Прасувальні системи можуть виконувати відразу декілька дій одночасно, за допомогою них можна зволожувати, прасувати і сушити білизну. За короткий термін ви отримаєте відмінний результат, адже прилади, з яких складається прасувальний комплекс Керхер, працюють дуже швидко. Цей комплекс багатофункціональний, так з його допомогою можна провести прибирання в кімнатах, відмити застарілий бруд, продезінфікувати постільні приналежності, килимові покриття, це все робить набір гідним помічником у господарстві.

парова прасувальна система karcher
Полірування підлоги із застосуванням нових технологій стало більш простим і легким процесом. Зараз за нас це роблять автоматичні апарати. Полотери дуже якісно начищають і полірують поверхні з паркету, ламінату, покриття з каменю, лінолеуму. Навіть найстаріше, здавалося б покриття, абсолютно перетворюється після використання натирача. Полотери від Керхер лідирують у своєму сегменті техніки, їх переваги на обличчя. Низький рівень шуму, не потривожить оточуючих, місткий контейнер для збору пилу, невеликі, компактні розміри і здатність діставати навіть важкодоступні місця через особливі ​​будови щіток. Ергономічна ручка, родзинка пристрою за допомогою її працювати одне задоволення. Апарат обладнаний зручними щітками з різним ступенем жорсткості. Кожна з них працює з певним видом покриття підлоги. Невелика вага і габарити, ергономічною виконана ручка, допомагає в комфорті здійснювати прибирання та полірування різних поверхонь.

Підмітальні машини Karcher завдяки передовим технологіям, використовуваним при їх конструюванні і виробництві, заслуговують повагу і велику довіру користувачів. Незмінно витривалі, досить надійні і довговічні, за допомогою них просто виконувати прибирання доріжок та тротуарів. Компактні розміри, невелика вага сприяють зручному використанню і зберіганню. Для досягнення найбільш повної зручності власників, підмітальні машини укомплектовані спеціальними щітками, мають вигнуту форму. За допомогою цих щіток легко проводити прибирання не тільки плоских поверхонь, а й захоплювати простір уздовж бордюрів і стін. Для швидкого прибирання призначений електровіник. Ви не помітите, як він збере прокинуте сміття. Електровіник зручний в експлуатації, достатньо всього навсього включити кнопку на корпусі. Через невеликий розмір і вагу, він легко транспортується, його зручно зберігати.

Якщо Ви зайшли на наш сайт в пошуку прибиральної техніки Karcher, тут можна вибрати апарат згідно вашим вимогам і можливостям. Для кожної моделі є детальний опис, а також перелік технічних характеристик і ціна агрегату. Для порівняння пристроїв, Ви зможете самостійно вивчити параметри за видами і моделям прибиральної техніки Karcher. У наших менеджерів Ви отримаєте необхідну професійну консультацію. Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені, що купуєте надійний пристрій з гарантією якості.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок