Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Всмоктуючий шланг
2,3 м
Місткість фільтр-мішка
4 л
Макс. потужність
600 Вт
1800 Вт
2000 Вт
Габарити (ДхШхВ)
380x370x370 мм
383х370х373 мм
Пилосос Karcher VC 6
Пилосос для сухого прибирання
8299 грн
Пилосос Karcher VC 6100
Пилосос для сухого прибирання
5599 грн
Пилосос Karcher VC 6300
Пилосос для сухого прибирання
7699 грн
Пилосос Karcher VC 6 Premium
Пилосос для сухого прибирання
9299 грн

Пилосос для сухого прибирання

Пилососи для сухого прибирання компактні і тихі в роботі, мобільні та малогабаритні в розмірах, поширений агрегат для застосування як в побуті, так і в офісах підприємств, клінінгових компаніях, готелях, складських приміщеннях та інших тому, що вони за допомогою найвищої сили всмоктування незрівнянно швидко справляються з прибиранням різного типу покриттів усуваючи пил і дрібне сміття. Пилосос став знаряддям практично кожної сім'ї і без нього важко уявити собі наше життя.

І звичайно виробником цієї техніки незмінно повинна бути німецька компанія Karcher, так як саме вона є законодавцем нових стандартів і випускає високоякісні та надійні прилади характеристики яких, у багато разів вище, ніж у подібних моделей конкурентів. З їх допомогою непомітно очищаються як килимові покриття, ковролін так і всілякі різновиди ламінату, лінолеуму, паркету. Техніка Karcher користується популярністю ще й тому, що вона розрахована на будь-який гаманець від супердорогих моделей з безліччю функцій для великих офісів, до невеликих, але досить потужних агрегатів для Вашого будинку. Компанія Керхер маючи багаторічну історію досі стрімко розвиває виробництво і постійно вдосконалює модельний ряд, впроваджуючи в нові моделі останні наукові розробки, а також вдосконалить старі моделі з урахуванням побажань споживачів.

пилосос сухого прибирання Karcher

Серед основних переваг даного різновиду пилососів для сухого прибирання можна відзначити, що максимальна якість прибирання досягається величезною силою всмоктування і вона настільки велика, що без особливих зусиль досягає основи ворсу у килимових покриттів значної товщини. Застосування високоефективних багаторівневих фільтрувальних елементів, дозволяють не порушувати екологічної чистоти повітря в приміщення, так як з пилососа він виходить ідеально очищеним. Крім пилу агрегат накопичує в собі шкідливі мікроорганізми, що неймовірно важливо для Вашого здоров'я. Якщо Ваш пилосос накопичує сміття в паперові мішки, не варто турбуватися про їх швидку наповнюваність, тому, що вони розраховані на велику місткість. Наприклад, такі мішки в моделях VC 6100 або VC 6300 поміщають до 4 літрів сміття. Пилососи з сміттєзбиральником так само досить місткі. Наприклад, Karcher T 7/1 обладнаний такою ємністю в 7 літрів, а Karcher T 10/1 Professional розрахований на 10 літрів відходів.

Швидка зміна насадок в пристроях Керхер сухого прибирання здійснюється за допомогою спеціальної системи QuickClick, вона полягає в тому, що весь комплект насадок розташовується на самому корпусі пилососа і для зміни однієї на іншу, треба просто вставити пристосування у роз'єм і злегка натиснути, щоб замкнути. Застосування даної системи дозволяє за допомогою пилососа сухого прибирання Керхер швидко і без особливих зусиль прибирати великі приміщення, дістаючи самі затишні куточки і щілини. Чергова новація виробу - система огинання перешкод EasySlider, яка дозволяє плавно і акуратно обходити будь-які перешкоди, що трапляються на шляху, не стикаючись з ними, що вберігає предмети меблів і сам агрегат від ударів і пошкоджень. Зупинимося на принципі роботи пилососа, він, як і всі типові апарати всмоктує повітря, пропускаючи його через систему фільтрації. Пил збирається в спеціальні мішки, вони бувають одноразового (паперові або флісові) і багаторазового використання (тканинні). На останньому етапі фільтрації найдрібніші частинки пилу залишаються всередині пилососа на фільтрі, виходить повітря ідеально чисте - це відмінна риса Керхер - пилососів.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок