Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C
Підмітальні і підлогомийні машини
9999 грн
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C
Підмітальні і підлогомийні машини
21999 грн
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB
Підмітальні і підлогомийні машини
9999 грн
Підлогомийна машина Karcher BR 30/4 C
Підмітальні і підлогомийні машини
38699 грн
Підлогомийна машина Karcher BD 38/12 C Bp Pack
Підмітальні і підлогомийні машини
92299 грн
Електровіник Karcher EB 30/1
Підмітальні і підлогомийні машини
4666 грн
Підмітальна машина Karcher KM 35/5 C
Підмітальні і підлогомийні машини
9999 грн
Підлогомийна машина Karcher BR 30/4 C Adv
Підмітальні і підлогомийні машини
27199 грн

Підмітальні і підлогомийні машини

Технічний прогрес полегшив досить трудомісткий і нудний для всіх процес прибирання появою сучасної автоматичної збиральної техніки. Підмітальні машини застосовні для того, щоб швидко прибрати сміття на території біля будинку, очистити тротуари та під'їзди до гаража, служать для якісного прибирання в гос.мастерні і будь-яких підсобних приміщеннях. За допомогою них процес прибирання стає швидким і простим. Лідируючі позиції в цьому напрямку техніки, звичайно, належать сучасним підмітальним машинам Karcher. Вся прибиральна техніка цього бренду розробляється з урахуванням світових наукових розробок і звичайно власних. Підмітальні апарати Karcher, будь то недорогий за ціною електровіник, або досить потужна підмітальна машина, дуже довговічні і зносостійкі. Покупці полюбили продукцію цього виробника саме за традиційну німецьку якість. Привабливий і супер ергономічний дизайн додає плюсів на користь підмітальної техніки саме від Karcher.

Підмітальна техніка Karcher дуже різноманітна за асортиментом. У розділі нашого інтернет магазину "Хомробот", присвяченому даному виду професійної техніки, можна відібрати бюджетні і досить компактні агрегати для швидкого прибирання в будинку, це - електровіник, ну і звичайно найбільш продуктивні підмітальні машини щоб навести порядок на відкритому просторі.

Для невеликих площ, якщо раптом Вам терміново треба прибрати, і у Вас немає бажання діставати великий пилосос, спробуйте застосовувати електровіник EB 30/1. Це легкий і компактний апарат, проте, показує хорошу продуктивність. Керхер КМ 70/20С, звичайно, більш продуктивна техніка. Застосовуючи її можна швидко прибрати стоянки, тротуари, під'їзди і самі різні території, яким потрібна якісна і швидка чистка від сміття. Сміття збирається в ємний контейнер, а не в совок, як під час ручного прибирання, тому підмітальна машина працює і при вітряній погоді, вимітає навіть з важкодоступних куточків. Пиловий фільтр збере найдрібніші частинки пилу. Ця підмітальна техніка Karcher є професійним класом збиральної техніки. Її успішно можна застосовувати як для прибирання значних територій на підприємствах, так і всіляких майстерень, цехів.

Поломийні машини Karcher - широке знайшли застосування в торгових супермаркетах і цехах підприємств, вони швидко очищають великі площі. Використання цих апаратів дозволяє помити підлогу, особливо при великому скупченні на площі людей. Підлогомийна техніка німецького виробника Керхер не мають конкурентів і унікальні серед різноманіття обладнання для клінінгових компаній. Прибирання приносить задоволення, проводиться дуже легко і необтяжливо для оператора. Компанія ТОВ «Хомробот» реалізовує техніку по всій Україні. Вас зацікавить якісний сервіс, Ви отримаєте товар відмінної якості разом з гарантією і за доступними цінами.

Поломийні машини Karcher діляться на щіткові і дискові.

  • Щіткові машини, служать для чищення і натирання підлоги. У них висока продуктивність, завдяки швидкості обертання щіток і збільшений тиск притиску. Щіткові машини професійного типу добре прибирають поверхні будь-якої якості, не виключаючи структуровані. Проводять чистку як звичайний пилосос із зволоженням.
  • Дискові пристрої, мають самі позитивні відгуки і чистять підлогу дисковими щітками. Це дозволяє відполірувати поверхні.

підлогомиючі машини karcher ціни


Крім цього, підлогомиючі машини діляться по класах. Різняться за розміром, продуктивності та рівнем автоматизації. Можна також зустріти однодискові апарати, вони підходять для прибирання достатньо твердих і тканинних поверхонь невеликої площі. Управляються вони вручну і мають зовсім невеликі розміри. Послужать для маленьких приміщень, заставлених предметами меблів, такими як кухня ресторану, невеликий офіс. Компанія Karcher випустила компактну щіточну підлогомиючу машину першого класу BR 30/4 C (Ви можете купити її у нас в інтернет магазині). Використовується в прибиранні середнього за розміром приміщення, добре маневрена, просто впорається наприклад, з чищенням підлоги між стелажами.

Підмітальні, підлогомиючі машини ми пропонуємо купити за оптимальною ціною в Києві разом з гарантією виробника. Для знайомства з тех.характеристики уважно читайте опис кожної моделі і не забувайте питати поради у наших менеджерів, які вже тривалий час і добре знають всю продукцію.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок