Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підмітальні і підлогомийні машини: Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB
Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB
Ціна: 9999 грн
Повернутися до початку сторінки

Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB

Артикул: 1.517-107.0
Досягти чистоти на виступаючих і гладких поверхнях підлоги і вуличних покриттях з ручним варіантом підмітальної машини Karcher KM 70/20 C 2SB
Детальний опис
Ціна: 9999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Підмітальна машина Karcher KM 70/20 C 2SB

Не дивно, що з прибиранням приміщень можна з комфортом справлятися, якщо застосувати професійний підмітальний інструмент у вигляді Karcher KM 70/20 C 2SB. Зазначена модель зроблена в сучасному, ергономічному дизайні і виконує роботу схожу на щоденне підмітання віником із совком. Її використання багатогранно від очищення промислових площ до невеликих сільгосп майданчиків.

В оновлений екземпляр підмітає пристрої впроваджено кілька конструктивних нововведень: дві щітки - центральна і бічна, разом дають ідеальний варіант прибирання на різних виступаючих і гладких поверхнях. Пиловий фільтр збирає наімельчайші частки пилу та сміття, односторонній привід щітки чутливий до сили притиску і дає чудовий результат, регульована ручка розроблена в трирівневій позиції і в зібраному положенні зберігається окремо від бункера, двосторонній металевий привід застосовується при поворотах машини, щоб не пропустити брудні недоступні зазвичай ділянки. Ємний бак для сміття 42л достатній для прибирання, заявленої в характеристиках території.

Продуктивність підмітальної машини Керхер КМ 70-20 С 2SB збільшена до 3680м2/час. Дизайн кольору «Антрацит» представленої моделі удостоєний високих профільних нагород.

Технічні характеристики:

Технічні характеристики Підмітальна машина KARCHER KM 70/20 C 2SB

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок