Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Фільтр пісочний Hayward Powerline верхнє підключення
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSU
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія SMG
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol GL
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSB
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Насос для спа басейнів Emaux ST
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Насос для басейну Emaux SD
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Насос для басейну Kripsol EP
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Насос для басейну Kripsol KAN
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic
Системи дезінфекції для басейнів
от 1 грн
Ультрафіолетова установка Elecro Spectrum UV-S
Системи дезінфекції для басейнів
1 грн
Хлорогенератор Hayward AquaRite LT T-CELL-15 (AQR-LT15E)
Системи дезінфекції для басейнів
1 грн
Противоток для басейну Kripsol JSL
Противотоки, водоспади для басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейна Emaux HE
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач для басейну Behncke EWT
Підігрів басейну
от 1 грн

Обладнання для басейнів

Басейн має бути не просто радувати погляд красивим водоймищем, а й досить функціональною будовою. Саме тому точний вибір устаткування для басейнів вкрай важливий. Все обладнання ділиться як основний і додатковий. У свою чергу все основне обладнання для басейну ділиться на кілька великих груп:

  • системи фільтрації води;
  • насосне обладнання;
  • системи для дезінфекції;
  • обладнання для нагрівання води;
  • протитечії і водоспади;

фільтрація для басейнів купити

Системи фільтрації води.

Очищення води в басейні проводиться за допомогою спеціальних фільтрувальних споруд та хімічних препаратів у вигляді розчинів, таблеток. Варто відзначити, що обробка води хімічними розчинами буде не ефективна без системи очищення у вигляді фільтрів. Вони відрізняються за пропускної здатності. Ми рекомендуємо установки з пісочним фільтром. Вони більш ефективні і добре затримують дрібні частинки бруду, сміття, пісок та інші. Вода, що проходить через шар піску розташований в бочці фільтра, очищається від всіляких забруднень. Фільтрація води істотно знижує ризик грибкових бактерій, цвітіння і помутніння води. Відрізняються доступною ціною. Для того, щоб пісочний фільтр працював стабільно, наповнювач треба періодично промивати, так як він з часом забруднюється.

обладнання для басейнів в Києві

Насоси для басейну.

Основним складовим пристроєм є насос, що подає воду в фільтрувальні установки, водні атракціони та інші системи. Без нього басейн не зможе працювати повноцінно, тому підійдіть до його вибору дуже продумано. Самовсмоктуючі моделі можуть бути встановлені вище рівня води і не вимагають наявності зворотного клапана. Однак більш поширені моделі, що розміщуються нижче рівня води. Правильним рішенням буде вибір насоса з префільтром. Його можна поєднати разом з фільтраційними установками. Якщо ви вирішили створити систему з фільтра і насоса, необхідно, щоб їх продуктивність збігалася. Припустимо, щоб значення продуктивності не перевищувало такої характеристики для фільтра. У зворотному випадку погіршується якість фільтрації води, а так само це може призвести до порушення працездатності обладнання. Ще один вид - нормально всмоктуючий. Він пристосований до установки вище рівня води, потребує в зворотному клапані на всмоктуючому трубопроводі, а також вимагає наповнення водою при первісному включенні. Такі насоси використовуються для водних атракціонів: гірок, водоспадів, протитечій води. Основним критерієм вибору буде параметр продуктивності. На нього треба орієнтуватися, враховуючи обсяг чаші. Перш ніж вибрати насос для басейну, зверніть увагу на використаний для його виготовлення матеріал, особливості пристрою гідравліки. Якщо вам потрібен насос, для забезпечення кругообігу води в гідромасажній ванні, Вас влаштує модель без префільтра. Апарати з префільтром найчастіше призначені для стаціонарних басейнів, так як вони прекрасно всмоктують воду, а префільтр є чудовим захистом гідравліки від несправностей. Пам'ятайте про те, що насоси це досить складне устаткування, тому його установку краще довіряти професіоналам.

Хлоратор Hayward

Системи для дезінфекції.

Крім фільтрації, воду бажано знезаражувати, тому, що пропустивши її через фільтр, вона звільняється від дрібнодисперсних суспензій, проте в ній залишаються шкідливі бактерії і мікроорганізми. Вони дуже швидко розмножуються і небезпечні для здоров'я відвідувачів басейну. Саме тому застосування хімічних засобів і устаткування для дезінфекції є необхідною умовою вмісту води в чистоті. Для того щоб визначитися зі способом дезінфекції важливо проаналізувати такі основні фактори, як - розмір чаші, навантаження на воду. Якщо Ви не хочете витрачати багато сил і часу на обслуговування і застосовувати мінімум хімічних речовин, встановіть автоматичне обладнання для дезінфекції. Автоматичні станції дозування, ультрафіолетові установки, озонатори, хлоратори, без хлорні системи, концентратори кисню - всі вони істотно знижують витрати часу на обслуговування, підвищують якісний склад води, виключають небажані наслідки застосування шкідливої ​​хімії для басейнів. Варто враховувати, що для розміщення дезінфікуючого обладнання, необхідне спеціальне місце в технічних приміщеннях для його встановлення та обслуговування.

Електронагрівач Elecro Flow Line

Нагрівачі води в басейнах.

Нагрівальні пристрої потрібні для забезпечення комфортних умов. Діляться на теплообмінники або електричні нагрівачі. Ціна на пристрої залежить від потужності нагрівача. Підбираючи апарат за потужністю, орієнтуйтеся на площу і об'єм басейну. Принцип роботи теплообмінних нагрівачів заснований на температурному обміні між двома джерелами тепла. Теплообмінники під'єднуються в основному до водяних казанів, ізольованим контурам. В одному з контурів знаходиться вода гаряча, а в іншому знаходиться вода з басейну. Від взаємодії їх між собою, вода нагрівається до необхідної температури. Специфіка теплообмінників в тому, що початковий час нагрівання приблизно 28 годин, це пояснюється особливостями конструкції. Електричні нагрівачі під'єднуються до електричної мережі і засновані на правилах перетворення електричної енергії в теплову. Ці нагрівачі безпечні, оскільки ТЕН виробляється з високоміцного сплаву і має антикорозійну обробку. Потужність проточного електронагрівача залежить від обсягу підлягаючої нагріванню води і від умов утримання басейну. Для вуличного - значення потужності нагрівача повинна бути вище. Хочеться відзначити, що проточний водонагрівач доречний в невеликих за площею басейнах.

обладнання для басейнів, противотоки в Україні

Протитечії, водоспади.

Привабливість і комфорт приватного басейну залежить від наявності в ньому такого обладнання як протитечії, водоспади. Протитечії - пристрої, які складаються з форсунки, насосного апарату, блоку управління і з'єднувального фітинга. Їх основне завдання нагнітання хвилі назустріч плавцеві, завдяки цьому з'являється унікальна можливість імітувати тривалий заплив, залишаючись на одному місці. Це допомагає плавцю тренувати силу, витривалість. Вибір потужності пристрою залежить від Вашої фізичної підготовки, від особистих переваг і варіацій дизайну. Швидкість хвилі, створюваної противотечіею, прямо залежить від потужності і розміщення насоса. При зменшенні в довжину з'єднувальних труб, втрати в продуктивності будуть дуже малі, це дозволить по максимуму збільшити швидкість зустрічної хвилі. Протитечію можна запустити або зупинити, натиснувши на пневмокнопку. Вона з'єднана з блоком управління і захисту насоса. Бувають моделі протитечій дозволяють регулювати потужність. Вони можуть «по-м'якому» запускати двигун. Це сприяє довговічною і безвідмовної роботи системи.

Водоспади - це багатофункціональна система виробляє нагнітання води і імітує падіння водного потоку. Крім вишуканості, водоспад створює заспокійливу обстановку релаксу, за допомогою шуму падаючої води. Також водоспади використовуються в гідро-масажних пристроях. Потік води, що падає згори, м'яко масажує шийний відділ хребта і все тіло. Водоспади виробляються з міцної нержавіючої сталі, не схильною до корозії.

Додаткове обладнання для басейнів.

Складається з водних атракціонів, таких як надувні плавучі крісла, м'ячі, волейбольні пристосування з сіткою. За допомогою них можна влаштовувати спортивні сімейні змагання. Так само це можуть бути аксесуари для підвищення комфорту, такі як сходи, світлодіодні водо-непроникні ліхтарі, системи захисту. Варто врахувати, що основну частину додаткового обладнання складно встановити у вже готовий басейн, тому передбачте його установку під час проектування басейну. У будь-якому випадку можливе використання обладнання навісного. Воно не вимагає особливих зусиль для монтажу, однак ціна на нього дещо вища. Придбання таких та інших додаткових пристосувань для Вашого басейну допоможе зробити перебування в воді комфортним і безпечним. Ви можете повною мірою отримувати корисні для здоров'я позитивні емоції.

Широкий спектр обладнання для басейнів в Україні представлений в інтернет магазині "Хомробот ", на сайт якого Ви зайшли. Наша Компанія ТОВ «Хомробот» багато років успішно займається продажем басейнів і сучасного обладнання для них у Києві, і заслужила довіру покупців. Фахівці компанії професіонали своєї справи і раді допомогти Вам у будь-якому цікавому питанні. Купуйте продукцію в нашому магазині і отримуйте задоволення від її використання.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок