Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol GL
Фільтр пісочний Kripsol GL
Ціна: 13297 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol GL

Піщані фільтри для басейну іспанського виробника Kripsol GL призначені для очищення води від механічних домішок і суспензій органічного походження,...

Детальний опис
Ціна: 13297 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
400 мм 0,13 м2 1 1/2'' 6 м3/год 50 кг 13297 грн
500 мм 0,19 м2 1 1/2'' 9,5 м3/год 100 кг 18499 грн
600 мм 0,28 м2 1 1/2'' 14 м3/год 125 кг 18466 грн
Рекомендовані товари
Фільтр пісочний Kripsol AK
от 13844 грн
Насос для басейну Kripsol EP
от 12351 грн

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol GL

Піщані фільтри для басейну іспанського виробника Kripsol GL призначені для очищення води від механічних домішок і суспензій органічного походження, є частиною фільтрувальної системи, так як виступають прекрасним засобом підготовки води в басейнах.

Такі пристрої найбільш часто використовуються в стаціонарних басейнах, так як невеликі за розмірами і значних витрат на їх утримання не потрібно. Фільтр Kripsol серії GL розрахований на бокове підключення, це зручно тим, що обладнання може бути компактно розміщено в невисоких технічних приміщеннях. Корпус являє собою циліндричну бочку кольору слонової кістки, виконану з технологічного пластика підвищеної міцності, що витримує високе експлуатаційне навантаження, в яку в декілька шарів засипається фільтруючий матеріал - пісок кварцовий певної фракції або скляний наповнювач. Фільтруюча ємність обладнана шестипозиційний вентилем, він активно приймає участь у виборі наступних режимів: включення і виключення, промивка фільтрувального матеріалу і ущільнення, консервація пристрій на зиму і режим рециркуляції. Манометр, який відстежує рівень робочого тиску апарату, швидко реагує на ступінь забруднення піску, підвищення тиску на манометрі свідчить про необхідність промивки піску від накопиченного бруду. Пристрій закріплено на стійкій платформі для безпечної високоефективної роботи.

Вода потрапляє в фільтраційну ємність завдяки роботі насоса, пройшовши через фільтруючий матеріал, вона звільняється від механічних суспензій які знаходяться у воді, сепаратори, встановлені на дні бочки, дозволяють чистій прозорій воді повернутися в басейн. Залежно від обсягу чаші басейну таких циклів повинно бути декілька, тільки тоді разом з хімічними засобами захисту води можна досягти ідеально доглянутого стану басейну для оздоровчого купання.

Висока популярність таких установок фільтрації води обумовлена дешевизною, безпекою і високою ефективністю. Їх використання здешевлює експлуатаційні витрати, що важливо для власників великих громадських та приватних комерційних басейнів. Звертаємо увагу, що фільтруючий матеріал в комплект поставки не входить, для використання фільтра його слід купити окремо.

Фільтр укомплектований:

  • бочкою з боковим підключенням;
  • вентилем на шість позицій;
  • насосом;
  • манометром.

Гарантія 1 рік.

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок