Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Потужність нагрівача
1100 Вт
1250 Вт
2200 Вт
Час нагріву
5 хв
10 хв
Макс. потужність
2200 Вт
1250 Вт
2300 Вт
Тиск
4 бар
Паропилосос Karcher SV 1802
Паропилосос Karcher
9999 грн
Паропилосос Karcher SV 1902
Паропилосос Karcher
13388 грн
Паропилосос Karcher SV 7
Паропилосос Karcher
19499 грн
Паропилосос Karcher SV 7 Premium
Паропилосос Karcher
19999 грн

Паропилосос Karcher

Завдяки багатофункціональності прекрасно справляються з наведенням порядку в домі. Німецька фірма Керхер - найвідоміший виробник домашньої прибиральної техніки, який зарекомендував себе як постійно розвиваючийся бренд, який гарантує високу якість продукції. Паропилосос здатний виконувати три функції очищення одночасно - сухе прибирання, вологе очищення за допомогою гарячої пару. Парова чистка ідеально позбавляє від забруднень будь-які поверхні без застосування хімічних засобів, це її виділяє серед інших. Вона екологічна і не робить шкоди на організм людини. Таке високопродуктивне прибирання придбало величезну популярність серед споживачів. Такі агрегати користуються підвищеним попитом.

паропилосос керхер

Конкурентні переваги паропилосос Karcher

    - Багатофункціональний паропилосос можна купити у нас в магазині "Хомробот", натиснувши на обрану модель безпосередньо в цьому розділі. Вам буде набагато легше і швидше здійснювати всі види прибирання - сухе, вологе і за допомогою пару.
    - Саме завдяки пару ці пилососи просто прибирають навіть найстійкіші і старі забруднення, при цьому хімічні засоби йому не потрібні. Це дозволяє економити кошти вашого бюджету на покупку дорогих хімічних препаратів і дозволяє не наносити шкоди своєму здоров'ю.
    - Новітня технологія фільтрації, використовуючи водяний фільтр і фільтр НЕРА, не тільки затримує пил, але і очищає повітря приміщення. Це дуже важливий момент для людей- алергіків, літніх пенсіонерів і дітей.
    - Використовуючи миючий паропилосос для чищення килимів і покриттів, можна проникати вглиб самого довгого ворсу, винищуючи кліщів, мікроорганізми, віруси, ефективно видаляти бруд, прибирати сміття. Побережіть здоров'я Вашої сім'ї за допомогою апарату нового покоління прибиральних пристроїв.
    - Робота з Керхер легке і приємне заняття. Вам не потрібні професійні знання все досить зрозуміло і просто.

Область застосування:

    - Проста і ефективна чистка килимів від плям, забруднень і пилу.
    - Якісне очищення будь-якої сантехніки від нальоту, прибирання ванних кімнат і туалету, видалення вапняних відкладень.
    - Усунення жирних плям з меблів на кухні і кахельної плитки.
    - Усунення заломів і вигинів на одязі, можна використовуючи струмінь пару. Парова праска, передбачена як зручний аксесуар, з легкістю справляється з вигладжуванням білизни, одягу та ін предметів.
    - Освіжити і дезінфікувати одяг, штори, подушки, килими та багато іншого можна, якщо направити струмінь гарячого пару на їх поверхні.

Купити паропилосос німецького бренду Karcher можна в нашому інтернет магазині Хомробот. Ми виставили кращі моделі за доступними цінами для будь-якого споживача.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок