Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Виробник
Emaux
Behncke
Elecro
Elecro (Англия)
Techno System
Україна
Тип
теплообмінник
електронагрівач
сонячний колектор
Теплообмінник для басейна
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line Titan
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейна Emaux HE
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line Incoloy
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач Elecro Nano Spa
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Elecro Incaloy G2I HE
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Behncke QWT 100
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Elecro G2
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач для басейну Behncke EWT
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Elecro SST
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Techno System Steel
Підігрів басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Techno System Titanium
Підігрів басейну
от 1 грн
Електронагрівач Elecro Titan Optima Plus Titan/Titan
Підігрів басейну
от 1 грн
Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa
Підігрів басейну
от 1 грн

Підігрів басейну

Ви дізнаєтеся, як отримати ідеальне поєднання ціна/якість і запустити процес - підігрів води в басейні.

  • В першу чергу необхідно визначити яким джерелом енергії буде запущений цей процес - підігрів басейну.
  • Правильний підбір обладнання - це коли враховуються розташування чаші, сезонність користування, величина обсягу води і потужність нагрівача для басейну.
  • Обов'язково! Передбачити теплозбереження накриттям солярної плівкою або установкою ролет.

Джерело енергії для нагрівача.

Отже, в наше технологічне століття енергія для підігріву води в басейні видобувається безліччю способів, з основних - це електрика, повітря навколо нас, сонце, газ і тверде паливо яке спалюється в котлах і т.д. Нехай вас не зводить первісна дешевизна обладнання, дуже важливо підійти до питання вибору з точки зору економії в подальшому. Тому пройдемося по списку від найвигідніших джерел:

  • Сонячний нагрівач для басейну. Сонце дарує нам безмежне джерело тепла і за допомогою геліосистеми це тепло переходить в воду. Тут відразу ж спливає недолік - початкова вартість сонячного колектора. Але з огляду на те, що нові технології дозволяють забути про обмеження за часом яскравого сонця в році (березень-жовтень) для повноцінної експлуатації без втрати потужностей, то це дуже вигідне вкладення.

Сонячна система для нагріву басейну

  • Тепловий насос для басейну. Візуально нагадує кондиціонер, але працює як холодильник, тільки навпаки процеси. Знову зачіпається навколишнє середовище, але вже за участю електрики. У сучасних моделях, полноінверторного типу, коефіцієнт перетворення (КОП) досягає 17, це дозволяє в середньому за сезон, віддаючи 1 кВт електрики отримати близько 10 кВт теплоенергії. По-простому, принцип роботи полягає в тому, щоб забирати тепло повітря, яке нагнітає вентилятор, з навколишнього середовища, потім ця енергія передається для нагріву води в басейні. Але вигідно для господаря тепловий насос працює тільки в теплу пору року, межі температур від -7 до +43 C. Тому даний вид обігріву ідеально підходить для відкритих/закритих сезонних басейнів.

нагрів басейну тепловим насосом

  • Теплообмінник для басейну. Для роботи даного обладнання необхідно зовнішнє джерело тепла - гаряча вода. Маючи у своїй будові 2 дотичних контури для гарячої води, наприклад, що надходить з котла, і холодної - надходить з басейну, теплообмінник дозволяє лише виконатися закону фізики з обміну тепла. На потужність і тепловіддачу в першу чергу впливає матеріал виготовлення контурів, найкращими на сьогодні вважаються титанові трубки. Цей метод дуже хороший як для основного нагріву, так і для підстраховки перших 2-х методів.

підігрів басейну теплообмінником

  • Електронагрівач для басейну. Все знайомо і просте - кип'ятильник. Найдорожчий метод, хоч і найшвидший підігрів для басейну. Але дуже частими бувають випадки, коли немає можливості установки всіх перерахованих до цього методів, тоді доведеться витрачати більше по рахункам за електрику. Іноді цей вид обігрівача для басейну встановлюється для швидкого первинного нагріву.

обігрів води в басейні електронагрівачем

Правильний підбір обладнання для басейну з підігрівом води.

Вибравши відповідний метод обігріву басейну, можна приступити до визначення потужності необхідного пристрою. Для всіх методик формула буде одна, тому що теплоємність води постійна величина - для нагріву 1 метра кубічного на 1 градус Цельсія необхідно затратити 1,17 кВт/год. Знаючи різницю початкової і кінцевої бажаної температури води, можна підрахувати потребу енергії для нагріву повного об'єму чаші.

1,17 кВт*год x (T кінцева - T початкова) х V басейну = P кВт*год

Якщо отримане значення розділити на час в годинах, який ви готові чекати первинний нагрів (вважається нормою 25-50 годин), то ви отримаєте необхідну потужність нагрівача для басейну:

P кВт*год / t годину = P кВт - необхідна потужність нагрівача без урахування втрат.

На жаль, вода має високі показники теплоємності і температури випаровування, тому до цього значення потрібно додати 20-50% потужності для покриття втрат. Факторів, які впливають на значення необхідні для обладнання дуже багато, тому для досягнення належного функціонування телефонуйте до нашого фахівця, контакти магазину HomeRobot вказані в верхньому правому куті.

Для простих підрахунків можна брати пропорції потужності до обсягу:

1 кВт пристрою на 1 куб води для чаші сезонного вуличного басейну і 0,2-0,5 кВт для приміщень.

Ми надаємо послуги підбору, установки з підключенням і запуском обладнання для нагріву води в басейні. У деяких випадках додатково потрібно купити термостат, електромагнітний або зворотний клапан, електромагнітний пускач, диференційний автомат, муфти підключення, датчик протоки і ін. Для самостійної установки ще потрібні труби ПВХ і спеціалізований клей.

Теплозбереження нагрітої води.

Цілих 70-80% втрат тепла припадає на випаровування з поверхні гладі води. А випаровування збільшується при вітрі, вологості навколишнього середовища, при активному русі шарів рідини, не кажучи вже про вплив зовнішньої температури повітря. Тобто дуже важливо, для економії своїх грошей подбати про встановлення системи солярного покриття або ролет, які значно зменшують ці втрати.

Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок