Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Пилоуловлювач Karcher DDC 50
Пилоуловлювачі
439 грн

Пилоуловлювачі

Для зміни, доповнення інтер'єру часто доводиться в уже чистому, обжитому приміщенні за допомогою дрелі або перфоратора пробити отвори в стінах, стелі. Така робота зазвичай асоціюється з великою кількістю бруду і дрібнодисперсного пилу, погано піддається прибиранню. Цей пил проникає скрізь, негативно позначається на здоров'ї людей схильних до алергії.

Існує кілька способів вирішення проблеми: установка на перфоратор або дриль до пилососа; застосування спеціального шланга до пилососа, змінних насадок. Будь-який з представлених способів по своєму не поганий, однак, найбільш сучасне і ефективне - застосування пилоуловлювача Karcher. Це новий продукт німецької компанії зі світовим ім'ям, високопрофесійні фахівці якої, вже протягом багатьох років, вивчаючи новітні досягнення науки, впроваджують їх при створенні своєї унікальної техніки, область застосування якої постійно розширюється.

Компанія ТОВ «Хомробот» працюючи безпосередньо з постачальниками, надає повний спектр виробів Керхер по найбільш прийнятною ціною. Наш асортимент постійно поповнюється новими моделями, на сайті компанії можна купити або замовити будь-який потрібний Вам товар.

Запобігти пилу, що осідає на будь-яких поверхнях, предметах інтер'єру при роботі дреллю або перфоратором, збирати її безпосередньо в процесі роботи, легко застосовуючи пиловловлювач Karcher. Такий інструмент повинен бути в будь-якому господарському арсеналі, тому, що він відрізняється високою продуктивністю.

пиловловлювач побутовий Karcher

Конструкція потужної вакуумної присоски надійно утримує апарат на різних поверхнях, це допомагає зосередитися саме на точному виконанні роботи з надійною фіксацією інструмента в руках. Прилад працює на двох пальчикових батареях, які забезпечують харчуванням вакуумний механізм кріплення уловлювача. Сам механізм заснований на створюваному розрядженні повітря (вакуумі) між електромотором з насосом і ущільнювачем із замкнутим контуром. Зверху пиловловлювач обладнаний накопичувачем для збору пилу 23см3 в обсязі, чого достатньо для виконання 10-ти отворів, діаметром не більше 6 мм. Він щільно прилягає до поверхні, однак не з'єднаний з електронасосом. Під час свердління пил, механічні частинки невеликою щіткою змітають зі свердла, під власною вагою осідаючи в ємність. Кришка ємності ущільнена щітками і прогумованим ущільнювачем. Щоб від'єднати прилад від поверхні після остаточного виконання робіт, потрібно всього натиснути певну вентиляційну кнопку, за допомогою якої повітря впускаєтся в вакуумну кишеню, що допомагає швидко і легко відокремити пиловловлювач від поверхні стіни. Однак якщо з рифлених шпалер апарат знімається легко, без застосування особливих зусиль, з гладких полірованих поверхонь або скла його зняти складніше, тут потрібно невелике фізичне зусилля. Габарити пилоуловлювача мінімальні, вага складає трохи більше 200 грам, незважаючи на це не залежно від виду матеріалу, в якому просвердлюється діра, Karcher ідеально виконує свої функції, уловлювання всі частинки пилу. Прилад може бути використаний з будь-яким свердлильним обладнанням і комплектується свердлами різного діаметру.

Переважні особливості пилоуловлювача Karcher:

  • використання вакуумного присоса;
  • легка, швидка очистка пиленакопичувача;
  • сумісність з будь-яким обладнанням і свердлами до 10 мм в діаметрі.

Інших більш ефективних технологій, що забезпечують чистоту при проведенні свердлильних робіт немає або вони не настільки популярні, тому купити пиловловлювач Karcher в інтернет магазині компанії ТОВ «Хомробот» означає забезпечити себе висококласною сучасною технікою і якісним гарантійним обслуговуванням.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок