Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Підмітальна машина Karcher S 550
Підмітальні машини
2139 грн
Підмітальна машина Karcher S 750
Підмітальні машини
4999 грн
Електровіник Karcher K 55
Підмітальні машини
2399 грн
Електровіник Karcher K 65 Plus
Підмітальні машини
2399 грн
Підмітальна машина Karcher S 650
Підмітальні машини
4199 грн

Підмітальні машини

Прогрес і автоматизація впритул підійшли і до техніки для прибирання. Ні кому вже не хочеться прибирати сміття віником із совком, коли придумані досконаліші технічні пристосування, такі як електровіник та підмітальні машини. Якщо раніше поєднання "електро-віник" викликало лише посмішку від несумісності цих слів, то сьогодні ця підмітальна техніка широко і продуктивно застосовується не тільки в побуті, але і в різних галузях виробництва і послуг. Це тому, що ці агрегати значно прискорюють процес прибирання, і він стає набагато менш трудомістким. Одним з найвідоміших і виділяючихся своєю надійністю виробників прибиральної техніки називають компанію Керхер. У кожній моделі цих апаратів поєднуються виключна німецька якість і новітні сучасні технології, як і власні напрацювання інженерів фірми.

Підмітальні машини Karcher завдяки передовим технологіям, використовуваним при їх конструюванні і виробництві, заслуговують повагу і велику довіру користувачів. Незмінно витривалі, досить надійні і довговічні, за допомогою них просто виконувати прибирання доріжок та тротуарів. Компактні розміри, невелика вага сприяють зручному використанню і зберіганню. Ергономічний, сучасний дизайн апаратів, як і всієї прибиральної техніки Керхер, як звичайно порадують користувачів. Для досягнення найбільш повної зручності власників підмітальні машини укомплектовані спеціальними щітками, мають вигнуту форму. За допомогою цих щіток легко проводити прибирання не тільки плоских поверхонь, а й захоплювати простір уздовж бордюрів і стін.

підмітальні машини керхер

Наш магазин реалізує безліч моделей підмітальних апаратів. Для швидкого прибирання призначений електровіник K 55Plus. Ви не помітите, як він збере прокинуте сміття. Апарат зручний в експлуатації, достатньо всього включити кнопку на корпусі. Через невеликий розмір і вагу, він легко транспортується, його зручно зберігати. Більше функцій у підмітальної машини, вона ж і більш потужна. Вони різняться по найважливішій характеристиці - продуктивність, від неї залежить і ціна виробу. Наприклад, бюджетний апарат S 550 прибирає від сміття 1600 кв. метрів на годину, а більш продуктивна підмітальна машина S 750 за цей же час впоратися з 2500 квадратними метрами.

Ви ймовірно зайшли на наш сайт Хомробот в пошуку прибиральної техніки Karcher. Тут можна вибрати апарат згідно вашим вимогам і можливостям. Для кожної моделі є детальний опис, а також перелік технічних характеристик і ціна агрегату. Для порівняння пристроїв, Ви зможете самостійно вивчити параметри за видами і моделям прибиральної техніки Karcher. У наших менеджерів Ви отримаєте необхідну професійну консультацію.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок