Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Басейни і Обладнання
Басейн
Басейн
Обладнання для басейнів
Обладнання для басейнів
Засоби очищення, Догляд за басейном
Засоби очищення, Догляд за басейном
Сауни та Обладнання
Сауни та Обладнання
Противоток для басейну Kripsol JSH
Противотоки, водоспади для басейну
от 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE PLATINUM
Гідромасажні міні басейни СПА
1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія MFV
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Теплообмінник для басейну Behncke QWT 100
Підігрів басейну
от 1 грн
Насос для басейну Kripsol NK
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSF
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Ультрафіолетова установка Elecro Spectrum Hybrid UV+HO SH-55
Системи дезінфекції для басейнів
1 грн
Насос для водоспаду Kripsol KNG
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH
Системи дезінфекції для басейнів
от 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol SSB
Системи фільтрації. Фільтр для басейну
от 1 грн
Насос для басейну Emaux EPH E-Power
Насоси для басейну та Компресори
от 1 грн
Генератор озону Faraday Ozone А
Системи дезінфекції для басейнів
от 1 грн

Басейни і Обладнання

Компанія ТОВ "Хомробот" здійснює комплексний продаж басейнів та обладнання для них. Навіть невеликий басейн після його встановлення стає технічним спорудженням, що вимагає постійного догляду, контролю його стану. А щоб він якомога довше служив вам, був зручний і дарував тільки позитивні емоції і здоров'я, в ньому має бути встановлено відповідне басейнове обладнання.

Ви вже вирішили придбати басейн для дачі або будинку?

Басейнове обладнання складається: з фільтра, насоса, обладнання для дезінфекції, для нагріву, а також допоміжних пристроїв і приладів, таких як: противотечії, водоспади, освітлювальні прилади, сходи, плавучі фонтани, гірки, спортивні споруди та ін.

Розглянемо тепер кожен вид обладнання окремо.

    Басейни, продаж яких здійснюється в даний час, повинні мати надійну систему фільтрації, на яку відведена дуже важлива роль у підтриманні чистоти. Існує дуже багато різновидів таких фільтрів: одні наповнені кварцовим піском, в інших використовуються картриджі з наповненням гранульованого вугілля, поліпропіленового волокна, брикетованого вугілля. Всі вони зроблять воду прозорою, усунуть неприємний присмак і запах, приберуть механічні частки, які нерозчинні. Для великих басейнів необхідні конструкції з великим робочим тиском і звичайно ціна на них досить велика, для басейнів ж поменше, наприклад, для дачі, можна використовувати недорогі установки, які за ціною доступні кожному.

продаж басейнів ціна

    Насос - це серце будь-якого басейну, адже від нього залежить робота всіх основних і додаткових пристосувань у вигляді фонтану, водоспаду, гідромасажу та інших. Він здійснює прогін всього обсягу води через фільтраційну установку та інші агрегати . Продуктивність є основним параметром, тому насос треба вибирати виходячи з обсягу басейну. Циркуляцію води необхідно включати кілька разів на день, тільки тоді вона буде чистою і прозорою, однак при перевищенні швидкості проходження через фільтруючий елемент погіршиться якість очищення. Також це може нашкодити працездатності всієї системи і вона перестане працювати. Продажем устаткування для басейну займається не тільки наш інтернет магазин, але правильно підібрати обладнання і повністю укомплектувати зможе не кожен, і пам'ятайте продуктивність насоса і фільтра повинні відповідати.

    Для дезінфекції води в основному використовують найбільш поширений і не дорогий спосіб це - хлорування. Хлор вбиває всі відомі мікроорганізми у воді і на її поверхні. Однак, варто вам перевищити допустимі норми вмісту хлору і він може викликати ряд захворювань. Тому все більшої популярності отримали більш нові та автоматичні способи очищення, це метод озонування, метод дезінфекції ультрафіолетом, безхлорні системи E - CLEAR, використання активного кисню, озонатори, системи сольового електролізу. Детально про ці методи можна дізнатися у розділі нашого інтернет магазину "Цікаві матеріали" - Обладнання для басейнів. До складу басейнового обладнання входять ще й пристрої для очищення поверхонь - це різного роду сачки, шланги, щітки, автоматичні пилососи роботи, ручні пилососи і т.д.

    Противотечії і водоспади - це пристрої, які допомагають зробити перебування у воді незабутнім. Особливу, казкову атмосферу створить присутність штучних потоків, а за допомогою форсунок протитечій, ви отримаєте тонізуючі хвилі, вири і потоки бульбашок в струменях гідромасажу. Противотечія допоможе в тренуванні сили і витривалості. Оригінальний водоспад буде особливим і коханим пристроєм, дозволить насолоджуватися гідромасажем шиї і плечей. Можна встановити аналог природного гейзера - ніжні вируючі потоки створюють прекрасний масажний ефект і відчуття дива термального джерела. Не можна забувати про те, що всі ці атракціони дуже сподобаються не тільки вам, а й вашим дітям, адже вони з задоволенням плескатимуться в булькаючій воді.

    Обладнання для підігріву води необхідно для підтримки оптимальної, комфортної для тіла температури. Зазвичай використовуються електро-підігрівачі різної потужності, а також теплообмінники в корпусі з нержавіючої сталі або міцної пластмаси. Включити до переліку обладнання можна і невеликі кліматичні установки - осушувачі повітря, які осушують повітря в приміщенні і запобігають появі гребка на стінах.

магазин обладнання для басейну

    Додаткове обладнання - це необхідні елементи створюють зручність, що складається з металевих або пластмасових сходів, плавучих фонтанів, гірок. Особливу неповторність вашому басейну створять світильники. Розташовані зі смаком, вони зроблять ваше водоймище привабливим. Ви, звичайно, можете обійтися і без них, але магія загадковості і краси, романтика і радість дітвори, навколишні басейн можуть зникнути.

Інтернет магазин Хомробот займається продажем басейнів для відпочинку, заняття спортом, для дачі, ціна на які відповідає їх відмінній якості. Хочете підібрати сучасне обладнання для басейнів, інтернет магазин надає великий вибір за доступними цінами. Ми чекаємо, і раді Вам завжди!

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок