Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol SSB
Фільтр пісочний Kripsol SSB
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol SSB

Обладнання для басейнів має бути якісним, особливо для громадських басейнів. Таким є фільтр пісочний Kripsol SSB.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтра З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
640 мм 0,32 м2 2'' 12,8 м3/год 475 кг 1 грн
760 мм 0,45 м2 2'' 18 м3/год 650 кг 1 грн
900 мм 0,63 м2 2'' 25,2 м3/год 925 кг 1 грн
Рекомендовані товари
Фільтр пісочний Kripsol AKT
от 1 грн

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol SSB

Обладнання для басейнів має бути якісним, саме тому варто ретельно підбирати його по продуктивності, якості матеріалу, характеристикам фільтруючого елемента і звичайно по виробнику. Так, у цьому сегменті безперечним лідером є компанія Kripsol, яка більше двадцяти років на світовому ринку і постачає на український ринок тільки сучасну і високотехнологічну продукцію за конкурентною ціною.

Вважається, що саме фільтрація є кращим способом очищення води, тому фільтри включені в обов'язковий список сучасного обладнання, призначеного для безпечної експлуатації басейну. Фільтр пісочний Kripsol SSB використовується для механічного очищення води від розчинених у ній домішок і крупного сміття, технологічна особливість апарату в тому, що тут для більшого ефекту збільшений фільтруючий шар.

Пристрій складається з:

  • колби - фільтру;
  • вентиля шестипозиційного з боковим підключенням;
  • манометра - пристрої для вимірювання тиску;
  • верхньої кришки;
  • люка для завантаження фільтруючого матеріалу.

Ємність пісочного фільтра Kripsol SSB виконана з високоміцного ламінованого поліестеру, що має високу стійкість до появи іржі, що дозволяє обладнанню тривалий час функціонувати не тільки у воді солоній, а й в насиченій хімією. У вигляді фільтруючого матеріалу традиційно використовується кварцовий пісок 0,5-1 мм фракції, або багатошарова засипка. Звичайний пісок для таких цілей не використовується, так як він забиває сепаратори, що може негативно вплинути на роботу фільтра і, в наслідок призвести до виходу з ладу.

Основні конкурентні переваги пристрою для очищення басейнів Kripsol SSB:

  • підходить для фільтрації води в будь-яких приватних басейнах;
  • висока якість, ефективна очистка;
  • відмінно справляється з великим за розміром сміттям;
  • доступність, простота, зручність використання даних фільтрів.

Під час фільтрування необхідно стежити за показаннями манометра, і, якщо атмосферний тиск у ньому зросте - це явна ознака того, що необхідна промивка фільтруючого матеріалу. Перш, ніж перейти в режим промивки, необхідно зупинити роботу насоса. Під час цього режиму, вода рухається у зворотному напрямку. Після завершення, пісок необхідно ущільнити. Без високоефективних пісочних фільтрів Kripsol SSB забезпечити чистоту води в басейні було б набагато складніше, обладнання в більшості випадків справляється з забрудненнями самого різного роду - пісок, пилок, невеликі листя, трава, комахи тощо.

При покупці фільтру, слід звернути увагу на те, що циркуляційний насос і пісочна засипка в комплект поставки не входять, їх необхідно купувати окремо.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок