Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol SSB
Фільтр пісочний Kripsol SSB
Ціна: 43659 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol SSB

Обладнання для басейнів має бути якісним, особливо для громадських басейнів. Таким є фільтр пісочний Kripsol SSB.
Детальний опис
Ціна: 43659 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтра З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
640 мм 0,32 м2 2'' 12,8 м3/год 475 кг 43659 грн
760 мм 0,45 м2 2'' 18 м3/год 650 кг 54382 грн
900 мм 0,63 м2 2'' 25,2 м3/год 925 кг 68492 грн
Рекомендовані товари
Насос для басейну Kripsol KAP
от 30876 грн
Фільтр пісочний Kripsol AKT
от 77257 грн

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol SSB

Обладнання для басейнів має бути якісним, саме тому варто ретельно підбирати його по продуктивності, якості матеріалу, характеристикам фільтруючого елемента і звичайно по виробнику. Так, у цьому сегменті безперечним лідером є компанія Kripsol, яка більше двадцяти років на світовому ринку і постачає на український ринок тільки сучасну і високотехнологічну продукцію за конкурентною ціною.

Вважається, що саме фільтрація є кращим способом очищення води, тому фільтри включені в обов'язковий список сучасного обладнання, призначеного для безпечної експлуатації басейну. Фільтр пісочний Kripsol SSB використовується для механічного очищення води від розчинених у ній домішок і крупного сміття, технологічна особливість апарату в тому, що тут для більшого ефекту збільшений фільтруючий шар.

Пристрій складається з:

  • колби - фільтру;
  • вентиля шестипозиційного з боковим підключенням;
  • манометра - пристрої для вимірювання тиску;
  • верхньої кришки;
  • люка для завантаження фільтруючого матеріалу.

Ємність пісочного фільтра Kripsol SSB виконана з високоміцного ламінованого поліестеру, що має високу стійкість до появи іржі, що дозволяє обладнанню тривалий час функціонувати не тільки у воді солоній, а й в насиченій хімією. У вигляді фільтруючого матеріалу традиційно використовується кварцовий пісок 0,5-1 мм фракції, або багатошарова засипка. Звичайний пісок для таких цілей не використовується, так як він забиває сепаратори, що може негативно вплинути на роботу фільтра і, в наслідок призвести до виходу з ладу.

Основні конкурентні переваги пристрою для очищення басейнів Kripsol SSB:

  • підходить для фільтрації води в будь-яких приватних басейнах;
  • висока якість, ефективна очистка;
  • відмінно справляється з великим за розміром сміттям;
  • доступність, простота, зручність використання даних фільтрів.

Під час фільтрування необхідно стежити за показаннями манометра, і, якщо атмосферний тиск у ньому зросте - це явна ознака того, що необхідна промивка фільтруючого матеріалу. Перш, ніж перейти в режим промивки, необхідно зупинити роботу насоса. Під час цього режиму, вода рухається у зворотному напрямку. Після завершення, пісок необхідно ущільнити. Без високоефективних пісочних фільтрів Kripsol SSB забезпечити чистоту води в басейні було б набагато складніше, обладнання в більшості випадків справляється з забрудненнями самого різного роду - пісок, пилок, невеликі листя, трава, комахи тощо.

При покупці фільтру, слід звернути увагу на те, що циркуляційний насос і пісочна засипка в комплект поставки не входять, їх необхідно купувати окремо.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок