Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH
Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH
Ціна: 43360 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH

Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH

Станція, що контролює якість води в басейні Hayward Aquarite Plus - це інноваційна система, яка допоможе користувачеві з легкістю управляти басейном.
Детальний опис
Ціна: 43360 грн
в наявності
Артикул Для басейну V Вироблення хлору Витрата солі Ціна  
60 м3 10 г/год 3,2 г/л 43360 грн
90 м3 20 г/год 3,2 г/л 45916 грн
150 м3 30 г/год 3,2 г/л 53851 грн
200 м3 33 г/год 3,2 г/л 72422 грн

Характеристики Станция контроля качества воды Hayward Aquarite Plus + PH

Станція, що контролює якість води в басейні Hayward Aquarite Plus - це інноваційна система, яка допоможе користувачеві з легкістю управляти басейном. За допомогою даного устаткування можна регулювати температуру і пристрій нагріву, хлорування, фільтраційну систему, керувати освітленням. Станція здатна регулювати рівень pH і ОВП (окислювально-відновний потенціал).

Hayward Aquarite Plus підходить для приватних басейнів від 60 до 150 м3 в залежності від моделі. Устаткування містить виносну електролітичну ячейку T-Cell. Принцип роботи пристрою в перетворенні солі в вільний хлор. Хлор, який виробляє Aquarite Plus не допускає розвитку різних бактерій, вірусів, а також перешкоджає росту водоростей.

Будь-яке додаткове обладнання, яке функціонує в басейні можна підключити до системи Hayward Aquarite Plus. Це може бути фільтрація, обігрів, противотоки, водоспади і так далі. Максимально можна підключити 7 видів обладнання різних виробників. Є можливість підключення Wi-Fi модуля. В цьому випадку системою можна буде управляти віддалено через будь-який девайс, підключений до інтернету.

Станція Aquarite Plus оснащена 5 режимами управління фільтрації
1. Автоматичний режим: включається в певний час, який користувач встановив заздалегідь;
2. Ручний режим: необхідно самостійно вкл / викл режим фільтрації;
3. Інтелектуальний режим: в цьому випадку фільтрація включається автоматично, це залежить від температурних показників води при min циклах фільтрації (10 хв кожні 2/24 години);
4. Підігрів води: відбувається на автоматі або за допомогою термореле;
5. Smart режим: цикл фільтрації залежить від температури води при трьох інтервалах роботи фільтра.

Управління освітленням
За допомогою даної станції можливо контролювати штучне освітлення, як в автоматичному, так і в ручному режимі в різних періодах (1 / 7-1 / 28 днів).

Управління підігрівом води
Акварайт Плюс здатна управляти обладнанням, що відповідає за підігрів води: теплообмінники, електронагрівачі, теплові насоси. Контроль з точністю до 1С.

Використання іншого обладнання
Станція Hayward Aquarite Plus оснащена трьома додатковими виходами для підключення різноманітного обладнання, наприклад, насосів, системи дезінфекції, водоспадів і т. п. Запускається в режимі автомат або вручну.

Очищення і дезінфекція води
Станція оснащена ще однією не менш важливою функцією - це дезінфекція води в басейні за допомогою сольового хлорування. Електролітична ячейка T-Cell-3, що додається до комплекту до станції, виробляє до десяти грам на годину екологічно чистого хлору. Вона монтується не разом з блоком управління Aquarite, а в контур системи циркуляції. Хлор що виробляється знищує всілякі бактерії, віруси, перешкоджає росту водоростей. Після чого, хлор знову перетворюється в сіль. Завдяки цьому можливо значно скоротити споживання хімії для басейну.

Автодозування хімії
Станція Хайвард Акварайт може автоматично дозувати pH і ORP, оснащена перистальтичним дозуючим насосом. Стан води відстежується і коректується за допомогою цифрового контролю.

Цифрове управління
Блок управління з кольоровим рідко-кристалічним екраном (розмір по діагоналі 7 см) + кнопкова панель, щоб налаштовувати і управляти системою. Екран показує всі необхідні значення: поточна дата і час, t води, рівень хлору і ph, які режими обрані фільтрації та іншого обладнання, помилки в роботі і т. п. Дуже зручне і легкодоступне для користувача меню. Можливо поставити пароль на вхід в систему.

Станція підключається до Wi-Fi, завдяки чому користувач здатний дистанційно керувати обладнанням за допомогою смартфона або планшета. Також можна підключити виносний жк дисплей і розмістити його в будинку або іншому віддаленому від басейну місці. Корпус блоку управління зроблений з термостійкого пластика. Ячейка виконана з ABS пластику, не піддається корозії і УФ випромінюванню. З титану виконаний електрод сольової ячейки, з рутенієвим покриттям.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  • Станція Hayward Aquarite Plus
  • Зонд рН
  • Ячейка зондів
  • Дозуючий насос
  • Датчик температури
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок