Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W
Снігоприбиральна техніка
99999 грн
Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W
Снігоприбиральна техніка
99999 грн

Снігоприбиральна техніка

Снігоприбиральна техніка Karcher представлена ​​cнігоприбиральниками - надійними помічниками для власників особистих будинків і котеджів. Вони відмінно зарекомендували себе під час застосування комунальними службами. З їх допомогою можна швидко і результативно прибрати сніг з доріг, під'їздів до гаража. З технікою від Karcher для дому, не варто витрачати сили і час на прибирання лопатою, вона - найправильніше рішення зимової проблеми. Широкий модельний ряд снігоприбиральної техніки дозволяє вибрати машину, яка повністю відповідає Вашим вимогам. Перш, ніж купувати агрегат подумайте, на які площі повинні бути розраховані його характеристики. Якщо ділянка велика, можна зупинитися на досить потужних моделях на бензиновому двигуні. Деякі з них оснащені самохідною функцією і можуть виконувати завдання підвищеної складності. Бензинові снігоприбиральні обладнані електричним стартером. Саме завдяки йому, двигун здатний запускатися швидко і легко, незважаючи на знижені температури. Щоб забезпечити роботу оператора комфортом снігоприбиральна техніка класу "Преміум" виробляється з підігріванням рукояток і яскравою галогенною фарою для роботи в нічний час. Снігоприбиральники Керхер потужні, легко керовані, надійні агрегати, що володіють високим ступенем безпеки. Вони здатні впоратися з товстим шаром сніжного покриву на великих територіях.

Принцип дії - двоступінчастий: шнек захоплює сніг і переміщує його на крильчатку, там він перемелюється і викидається в певному напрямку. Такий пристрій агрегату дозволяє розмолоти навіть злежаний сніг і прибрати його. Через жолоб з дефлектором, що повертається на 190 градусів, відбувається викидання снігу, а напрямок і дальність регулюється за допомогою спеціальної рукоятки. Конструкція двигуна дозволяє знизити паливні витрати і показує високу екологічність, низький рівень шумових характеристик. Апарат обладнаний зручною панеллю з органами управління. За допомогою джойстика здійснюється управління жолобом, через який відбувається викид снігу. Поворот вліво/вправо змінює напрямок викиду, а вперед/назад кут викиду. Електричний стартер дозволяє легко запускати машину після тривалого простою в роботу і при низьких температурах.

Особливості та область застосування снігоприбирача Керхер:

 • служить для прибирання пішохідних доріжок, місць для стоянки автотранспорту;
 • розрахований, щоб справлятися з нерівними і заледенілими поверхнями;
 • рекомендується для використання комунальними службами, в житлових комплексах, для будинку і т.д.;
 • допомагає вичищати площу в межах 2500-4000м2.

Істотні переваги снігоприбирачів Karcher:

 • стійкість до іржі, міцність конструкції;
 • простота управління, вбудована функція забезпечення безпеки;
 • велика дальність викиду;
 • тривалий термін служби, висока продуктивність;
 • хороше захоплення навіть заледенілого снігу, доступність при технічному обслуговуванні;
 • простота процесу запуску і зупинки, двигун потужний і довговічний;
 • об'ємний паливний бак.

 снігоприбиральна техніка Karcher київ
Завдяки своїм якісним і безпечним властивостям снігоприбиральники Karcher, як і інша техніка цього виробника, користується попитом у споживачів усього світу, не виняток і наша країна. Саме тому компанія ТОВ «Хомробот» намагається задовольнити всі зростаючі потреби наших покупців. Завдяки сайту Хомробот Вам не важко буде вибрати і купити відповідну модель, тому що на кожну є докладний опис і технічні характеристики. Ми будемо дуже раді, якщо Ви станете нашими постійними покупцями.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок