Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Снігоприбиральна техніка: Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W
Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W
Ціна: 99999 грн
Повернутися до початку сторінки
Снігоприбиральна техніка: Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W

Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W

Артикул: 1.335-201.0
Снігоочисник Karcher STH 8.66W машина з бензин/двигуном і електро/стартером. Прибирає насипи снігу до 0,53 м. у висоту і 0,66 м. у ширину за один прохід.
Детальний опис
Ціна: 99999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Снігоприбиральна машина Karcher STH 8.66W

Бензиновий снігоприбирач німецької компанії Karcher STH 8.66 W потужний, легко керований, надійний агрегат, що володіє високим ступенем безпеки. Служить для прибирання снігового покриву на великих територіях. У ньому закладений двоступеневий принцип: шнек захоплює сніг і переміщує його на крильчатку, там він перемелюється і викидається в певному напрямку. Такий пристрій агрегату дозволяє розмолоти навіть злежаний сніг і прибрати його. Через жолоб з дефлектором, що повертається на 190 градусів, відбувається викидання снігу, а напрямок і дальність регулюється за допомогою спеціальної рукоятки. Чотиритактний, зимової серії двигун Briggs & Stratton, сконструйований спеціально для роботи техніки при знижених температурах.

Сучасна конструкція двигуна з високим крутним моментом на всьому проміжку робочих оборотів, дозволяє знизити паливні витрати і показує високу екологічність, низький рівень шумових характеристик. Привід коліс створює зручність для застосування снігоприбирача Керхер і на невеликих ділянках.

Karcher STH 8.66 W обладнаний зручною панеллю з органами управління. За допомогою джойстика здійснюється управління жолобом, через який відбувається викид снігу. Поворот вліво/вправо змінює напрямок викиду, а вперед/назад кут викиду. Яскрава галогенова лампа на апараті допоможе виконувати роботу ввечері і в нічний час. Електричний стартер дозволяє легко запускати машину після тривалого простою в роботі і при низьких температурах. З сучасними шинами SnowHog відсутні проблеми пробуксовки навіть на заледенілих ділянках. Керхер обладнаний механікою з 6-ма передачами для руху вперед і 2-ма-назад, що підвищує його маневреність і покращує якість очищення. Захоплення робочої поверхні в ширину 66 см. Максимальна висота поверхні снігу щодо землі 53 см. На снігометі встановлений редуктор шнека в посиленому литому корпусі з високоточними вузлами черв'ячної передачі. Шнек з великими зубцями виконаний з товстої сталі, з його допомогою відбувається роздрібнення льоду і щільних грудок снігу. Він спроектований так, що 4 незалежні спіралі розташовані поруч дозволяють збільшити робочу площу чистки і забезпечують безперервну роботу навіть коли один з шнеків сточений.

Чергова особливість апарату - можливість кріплення до бункера снігозбірник металевих пластин - "полозів". З їх допомогою виставляється рівень очищення від снігу щодо землі. Снігоочищувач Karcher прекрасний варіант для муніципальних підприємств, готелів, фірм сервісного обслуговування.

Технічні характеристики:

Технічні характеристики Снігоприбиральна машина KARCHER STH 8.66W

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

Снігоприбиральна машина KARCHER STH 8.66W:

  • Регульована викидна труба 
  • 2-ступінчастий снігоприбиральний механізм 
  • Блокування зчеплення для управл. 1 рукою 
  • електричний запуск 
  • Застосування на відкритому повітрі 
  • Фари 
  • тяговий привід
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок