Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Снігоприбиральна техніка: Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W
Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W
Ціна: 99999 грн
Повернутися до початку сторінки
Снігоприбиральна техніка: Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W

Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W

Артикул: 1.335-203.0
Більш потужна модель снігоприбиральної машини - Karcher STH 10.76W, підвищені параметри захоплення снігу і потужність двигуна.
Детальний опис
Ціна: 99999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W

Бензинова снігоприбиральна машина моделі STH 10.76 W німецької компанії Karcher незамінна при очищенні території з великим сніговим покривом. Вона показує високу потужність, простоту в управлінні, надійність і безпеку при експлуатації. Двоступенева система очищення з роздільними вузлами захоплення - конструктивна особливість машини: зубчастий шнек підбирає сніг і відправляє його на крильчатку, там він подрібнюється і через патрубок відкидається в зазначеному напрямку.

Шнек обладнаний 4-ма, поруч розташованими, незалежними один від одного спіралями, це дозволяє збільшити робочу поверхню чистки і підвищити її ефективність. Безперервність очищення забезпечується навіть при виході з ладу однієї зі спіралей. Снігоприбиральник Керхер справляється з великими обсягами снігу за допомогою сучасної коробки передач з 6-ма швидкостями вперед і двома назад. Це надає йому значну маневреність і підвищує якість чистки.

Колеса завдяки шинам - SnowHog не ковзають по заледенілим ділянкам. Окреме робоче колесо для викиду снігу конструктивна особливість агрегату. Снігоприбиральний апарат обладнаний спеціальними фіксуючими важелями для регулювання дальності і кута викиду снігу. Оператор впорається з керуванням машиною за допомогою однієї руки. Потужний двигун в 7.4 кВт/10,1 к.с. легко запускається при сильних морозах і характеризується економною витратою палива. Дана вдосконалена модель STH 10.76 W показує підвищені параметри захоплення снігу, так ширина чистки тепер 76 см, макс. висота снігового покриву 53 см, а дальність викидки 12м. Агрегат екологічний, навколишнє середовище не забруднює і показує знижений рівень шуму. Вбудоване освітлення у вигляді галогенової лампи допомагає не зупиняти роботу в сутінках і темний час доби.

Особливість агрегату - змінні леза для скребка, що дає можливість довго прибирати навіть заледенілий сніг. За допомогою прикріплених до бункера снігозбірника - металевих пластин, регулюється рівень чистки від снігу по відношенню до землі. Дана модель Karcher вдалий варіант для готелів, підприємств сервісного обслуговування, міських комунальних господарств.

 Технічні характеристики:

Технічні характеристики Снігоприбиральна машина KARCHER STH 10.76W

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

Снігоприбиральна машина KARCHER STH 10.76W:

  • Регульована викидна труба 
  • 2-ступінчастий снігоприбиральний механізм 
  • Блокування зчеплення для управління 1 рукою 
  • Електричний запуск 
  • Застосування на відкритому повітрі 
  • Фари 
  • Тяговий привід
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок