Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Кліматичне обладнання
Системи осушення повітря
Системи осушення повітря
Теплові насоси
Теплові насоси
Системи очищення повітря
Системи очищення повітря
Осушувач повітря Ballu BDH-25L, BDH-30L
Осушувачі повітря для басейнів
от 12100 грн
Осушувач повітря MyCond Yugo 12
Осушувачі повітря побутові
7425 грн
Тепловий насос для басейну Fairland XP (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 14592 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 170 Eco
Промислові осушувачі
25839 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 40 E
Осушувачі повітря побутові
7975 грн
Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 69700 грн
Тепловий інверторний насос Fairland IPHC (тепло/холод)
Тепловий насос для басейну
от 80114 грн
Осушувач повітря для басейну Apex AQ
Осушувачі повітря для басейнів
от 35020 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 110 Hepa
Осушувачі повітря побутові
16153 грн
Осушувачі повітря FAIRLAND
Осушувачі повітря для басейнів
от 47510 грн

Кліматичне обладнання

Умови повітряного середовища, де людина проводить дозвілля, працює, живе, мають величезний вплив на його самопочуття, здоров'я, працездатність. У свою чергу існує кілька факторів, від зміни яких безпосередньо залежить комфортність - це температура повітря, його вологість, рухливість повітря. Сучасні інженерні рішення у вигляді кліматичних систем, що включають системи підтримки вологості повітря, опалювальні системи, системи кондиціонування допомагають створити найоптимальніші умови для життєдіяльності людини. Умовно всі кліматичне обладнання можна розділити на три великі категорії, кожна з яких включає в себе велику кількість агрегатів відрізняються за складністю, ціною, виробнику - це системи осушення повітря, сучасні теплові насоси і системи очищення повітря. Давайте спробуємо разом розібратися, щоб вибрати найбільш відповідний для Вас варіант. 

Системи осушення повітря.

Підвищена вологість повітря є основною причиною зміни мікроклімату в багатьох непровітрюваних приміщеннях. Цвіль, грибок на стінах, конденсату все це несприятливі наслідки надлишку вологи, в результаті цього люди частіше хворіють бронхо-легеневі захворювання, алергією, псується дороге устаткування, продукти. Використовуючи осушувачі повітря таких проблем можна уникнути. Завдяки стабільності температурного режиму виключена деформація покриттів стін, стелі, підлоги в період ремонту квартир, збільшується термін зберігання легко всмоктують вологу продуктів, будівельних матеріалів, пральних порошків, медичних препаратів; чи не порушується технологія виробництва в харчової, деревообробної, сільськогосподарської, рибної ін видів промисловості; не змінюється товарний вигляд одягу та упаковки. Конструктивно системи осушення повітря відрізняються за принципом роботи. Головною характеристикою, на яку потрібно звернути увагу - продуктивність. Розрахувати її не так просто, довірте це професіоналу. Вибираючи кліматичні системи в нашому магазині, Ви захистите себе від підробок. Наша компанія ТОВ «Хомробот» продає найнадійніші агрегати. Ми пропонуємо вибрати у нас і купити осушувач повітря фірм-виробників: Apex, Aucma, Microwell, Macon. Пристрій являє собою апарат, понижуючий вологості повітря в приміщенні. Крім функції вологопоглинання новітні сучасні системи влаштовані так, що можуть очищати і гріти повітря і працювати разом з вентиляційною системою. 

магазин кліматичного обладнання

Перш ніж купувати осушувач повітря, вирішите, для яких цілей він повинен служити, тому, що вони бувають трьох видів. 

Побутові осушувачі повітря для квартир і приватних будинків зазвичай менш потужні, але чудово виконують завдання видалення зайвої вологи у ванних кімнатах, кухнях і ін приміщеннях. Їх часто застосовують в гаражах, в офісах, невеликих магазинах і т.п. Ціна осушувачів повітря прийнятна, розміри компактні, особливих вимог до установки не пред'являє. Вони ефективно справляються з вологістю, зазвичай обладнані вбудованим фільтром для очищення повітря. Невеликі розміри дозволяють легко переміщати між приміщеннями, енерговитрати не великі, а обсяг видаляється з простору води за день перевищує 12-ти літрів. 

Промислові осушувачі повітря використовується в умовах виробництва - цехах, будмайданчиках, пральні та іншого. Вони володіють високою продуктивністю літрів води на добу. Це дозволяє впоратися з вологістю в короткі терміни. Промислові осушувачі повітря не бояться низьких температур і здатні безупинно працювати досить тривалий час. 

Осушувачі повітря, використовувані для басейнів, де вологість повітря завжди підвищена. Розташовувати їх можна на підлозі або кріпити за допомогою кронштейнів до стіни. Пристрої дуже ефективно усувають підвищену випаровування, витрата електричної енергії на підігрівання води при цьому значно зменшується. Завдяки чому ціна компенсується комфортними умовами, створеними для відвідувачів. Стаціонарні осушувачі повітря досить продуктивні, і дуже важливо розміщувати їх далеко від обігрівальних пристроїв. Переносні агрегати компактні, обладнані зручним шасі, що дозволяє встановлювати і переміщати їх між приміщеннями без обмежень. Перш ніж купити осушувач повітря подивіться, чи задовольняє його дизайн загальній картині Вашого приміщення. Зверніть увагу, обладнана чи вподобана модель датчиком для вологості повітря, таймером і ємністю для збору конденсату не менше чотирьох літрів. Особливо вітаються пристрої з вбудованим датчиком цифрового управління та багатошвидкісним вентилятором. 

Теплові насоси. 

Стрімке підвищення цін на нафто-продукти, природний газ, з'явилося причиною стрімкого впровадження нових технологій, що дозволяють витрачати теплову енергію набагато менше. Розробка теплових насосів, які повністю замінюють котли забезпечують нас теплом в холодний час і дають прохолоду влітку. Тепловий насос поступово стає обов'язковим придбанням в кожен будинок і все менше потрібно енергії від міських енергосистем. Тепловий насос здатний використовувати енергію землі, води, повітря. Повітряні теплові насоси здатні опалювати будинки і постачати їх гарячою водою. Технологія полягає в перетворенні теплової енергії повітря в тепло для нагрівання води та обігріву приміщень. У режимі охолодження ці насоси переносять тепло з приміщення, охолоджуючи тим самим приміщення. Конкурентні переваги теплових насосів висока економічність, автономність, екологічність, безпека, автоматичне керування, універсальність (працює разом з іншими видами опалення та системою кондиціонування), надійність. На цьому область використання теплових насосів не обмежена, вони з успіхом застосовуються і для обігріву води в басейнах. Технологія розрахована на добування енергії з повітря за допомогою повітряного теплообмінника. На сайті компанії ТОВ «Хомробот» можна купити теплове обладнання компанії Fairland з гарантією виробника за вигідною ціною. 

Теплонасосні технології в наш час найбільш популярні, їх високий потенціал ще далеко не вичерпаний. Постійне вдосконалення даної технології дозволяє все менше споживати первинної енергії для виробництва тепла або холоду, досить швидко дешевшають і популярною частиною інтер'єру житлових і громадських приміщень. 

Системи очищення повітря 

Людина прагнути створити для себе комфортні умови вдома, на роботі, однією зі складових є чистота повітря, яке ми вдихаємо. Його можна досягти встановивши декілька приладів кліматичного обладнання: одним з яких є очищувачі повітря, і вимоги до них незмінні, будь то офісне або житлове приміщення. 

Ділення кліматичного обладнання на професійну і домашню техніку відбувається за двома основними параметрами: потужності і продуктивності. Вибираючи певну модель, розраховану для будинку або офісу, потрібно виходити з особливостей приміщень. Наприклад, для великої кухні - їдальні, насиченою різноманітною технікою, необхідний більш потужний очищувач повітря, ніж для зовсім невеликого офісного приміщення, розрахованого на 2-х співробітників. Для великого офісу доречний максимальний по продуктивності і потужності апарат. 

Принциповим моментом може бути і можливість застосування приладів, суміщених функції, наприклад, очисник повітря і зволожувач повітря. Для великого офісу цей пристрій не завжди може забезпечити необхідний результат через зниженою продуктивності, швидкому зносі фільтрів. У домашніх умовах мультифункціональні агрегати виявляються зручними для використання. Господарі квартир мають можливість за допомогою одного пристрою одночасно очищати, зволожувати повітря. Нині застосування сучасних систем воздухоочистки відомих виробників Meaco, GreenTech, Minimate, PureHeat, EAGLE, INDUCT, REME-HVAC є найкращою можливістю створення в будинку і офісі сприятливої ​​атмосфери, і ціна потужної та якісної системи очищення повітря не повинна бути перешкодою для оптимального мікроклімату. 

кліматичне обладнання купити

Зверніть увагу на кліматичне обладнання, яке представлене на сайті компанії ТОВ «Хомробот». Наша перевага в тому, що ми продаємо його за прийнятною ціною, з'ясовуючи потреби і задовольняючи їх повною мірою.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок