Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Полотер Karcher FP 303
Полотер
4719 грн

Полотер

Полірування підлоги із застосуванням нових технологій стало більш простим і легким процесом. Зараз за нас це роблять автоматичні апарати. Миття, очищення та натирання підлоги - це й інше легко виконується з технікою високого рівня з Німеччини - фірми Karcher. Полотер, представник цієї техніки. Автоматичні натирачі дуже якісно начищають і полірують поверхні з паркету, ламінату, покриття з каменю, лінолеуму. Навіть найстаріше, здавалося б покриття, абсолютно перетворюється після використання натирача. У багатьох країнах, так само як і на Україні довіряють продукції німецького виробника, із задоволенням купують натирачі. Купити його в місті Київ легко в нашому інтернет магазині Хомробот. Компанія Karcher не випадково завоювала високу довіру покупців. Їх продукція виробляється виключно під вимоги споживачів, що відбулося завдяки багаторічному досвіду та досліджень співробітників компанії, впровадженню в роботі новітніх технологій та власних розробок.

Полотери від Керхер лідирують у своєму сегменті техніки, їх переваги на обличчя. Низький рівень шуму, не потривожить оточуючих, місткий контейнер для збору пилу, невеликі, компактні розміри і здатність діставати навіть важкодоступні місця через особливої ​​будови щіток. Ергономічна ручка, родзинка пристрою за допомогою її працювати одне задоволення. Апарат обладнаний зручними щітками з різним ступенем жорсткості. Кожна з них працює з певним видом покриття підлоги. Полотер Karcher FP 303 представлений нашою компанією ТОВ «Хомробот».

підлогонатирачі karcher

Комплект: 3 пада для полірування. Цей пристрій має прекрасні відгуки покупців, обладнане ємним мішком для пилу на 4 літри. Karcher FP 303 справляється з пилом під низькими меблями завдяки маленькою висотою поліруючої головки. Крім цього, добре підходить для чищення паркету та інших дерев'яних і кам'яних підлог. Невелика вага і габарити, ергономічно виконана ручка, допомагає в комфорті здійснювати прибирання та полірування різних поверхонь.

У випадку якщо Вам необхідно купити високоякісний підлоготер від світового бренду Karcher, зверніться в наш магазин. Тут представлений широкий вибір техніки і аксесуарів. Фахівці - менеджери прекрасно знайомі з товарами і професійно проконсультують Вас, допоможуть при купівлі будь-якого виробу.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок