Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Фільтр для води
1,7 л
Макс. потужність
900 Вт
Довжина кабелю
7,5
Пилосос Karcher DS 6.000 MediClean
Пилососи c аквафільтром
8799 грн
Пилосос Karcher DS 6.000 turbo AqvaFilter MediClean
Пилососи c аквафільтром
8999 грн

Пилососи c аквафільтром

Будучи зразком надійності, аквапилосос компанії Керхер на досить різноманітному ринку прибиральної техніки представлені моделями, що відрізняються у функціональному плані. Купуючи пилосос з аквафільтром від того, що має світову популярність виробника через інтернет-магазин нашої компанії «Хомробот», ви значно заощадите дорогий для всіх час і гроші. Всі апарати відповідають суворим стандартам якості, вони безпечні відрізняються довговічністю і є еталоном ергономічності.

Пилосос з аквафільтром (з водним фільтром) прийнято вважати найкращим по ефективності очищення будь-якого покриття. Аква-фільтр (водяний фільтр) - сучасний вид фільтрації, який в даний час все частіше застосовується в пилососах.

 пилососи Karcher з аквафільтром київ

Принцип роботи конструкції досить простий. Запорошене і брудне повітря всмоктується потрапляючи в бак з водою, і водяний фільтр вбирає в себе дрібні частинки бруду і пилу, вони то і осідають на дні бака, очищене повітря за допомогою потужної сили потоку проходить всередині конструкції пилососа і виходить назовні.

Ці потужні апарати можуть не тільки чудово справлятися з очищенням поверхонь, позбавити приміщення від пилу і будь-якої складності забруднень, а й зберегти чистоту, екологічність повітря. Завдяки новітній технології аквапилосос має найпотужнішу силу всмоктування, за допомогою якої вбирають в себе самі дрібні частки, що знаходяться в повітрі. Після повного їх знешкодження в спеціальній ємності всередині пилососа (зв'язування їх з водою) вони вже не здатні потрапити назовні і знову забруднити повітря.

Пилососи з водним фільтром Karcher зволожують очищене повітря, кліматичні параметри поліпшуються. Агрегат спроектований так, що крім водяного «AquaStream» фільтру і складчастого, на виході апарат обладнаний ще й фільтром - HEPA, що затримує 99,99% дрібних часток, що викликають небезпечні захворювання. Такий найвищий рівень чистки просто незамінний для алергетиків, так як саме мікроорганізми, віруси і бактерії зазвичай провокують небезпечні астматичні або алергічні хвороби і доставляють чимало проблем, чутливим до них людям.

Пилососи з аквафільтром не використовують фільтр-мішків для бруду і пилу, це заощадить ваш бюджет. Сучасні моделі пилососів з водяним фільтром швидко і легко розібрати і помити після збирання, достатньо всього підняти невелику кришку і звільнити контейнер від брудної води. Всі моделі комплектуються набором насадок, служачи для миття самих складних поверхонь. Завдяки своїй екологічності, вироби необхідні в медичних, дитячих установах. З їх допомогою можна прибрати бруд з ламінату, плитки з кахлю або паркету, з ковроліну і офісних, домашніх меблів.

Переваги:

  - Ефективна та швидка чистка;
  - Зволоження повітря на виході;
  - Економія бюджету через відсутність фільтр-мішків.

Недоліки:

  - Накопичувальний бак повинен бути ретельно вимитий після кожного циклу прибирання;
  - Декілька підвищений рівень шуму, якщо порівнювати з накопичувачем сміття у вигляді фільтр-мішка;
  - Апарат трохи важчий, коли фільтр наповнений водою. При фільтрації з мішками у вигляді фільтра, звичайно легше.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок