Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Робот для мийки вікон Hobot 268
Робот для миття вікон
9699 грн
Робот для мийки вікон Hobot 388
Робот для миття вікон
13370 грн
Робот для мийки вікон Hobot 288
Робот для миття вікон
10970 грн
Робот для мийки вікон Hobot 368
Робот для миття вікон
9270 грн
Робот для мийки вікон Hobot 198
Робот для миття вікон
11199 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Робот для миття вікон
12270 грн

Робот для миття вікон

Робот для мийки вікон

Прибирання в будинку, офісі не обмежується очищенням і миттям підлоги, щоб все в приміщенні засяяло чистотою, було залито сонячним світлом, важливо звернути увагу на чистоту і прозорість вікон. І якщо раніше це завдання здавалося непосильним, тепер на вітчизняному ринку з'явився робот для миття вікон, який без участі людини може якісно очищати вертикальні скляні поверхні, мити дзеркала, кахельні панелі у ванній. Такий інноваційний пристрій вже встиг завоювати свій сегмент споживачів, зазначен він і низкою нагород на міжнародних виставках. Якщо розглянути модельний ряд, то на сьогодні існує два типи такого сучасного гаджета, кожен відрізняється принципом роботи:
• вакуумний робот працює за допомогою потужних присосок, він легко очищає не тільки скляну поверхню вікна, але і кахель, підлогу;
• робот для очищення вікон на магніті, що міцно кріпиться по обидві сторони склопакета, здатний якісно відчистити великі за площею поверхні.

Вакуумний миючий робот для вікон - це невеликий за розмірами, ергономічний апарат, виконаний у сучасному дизайні. Потужний вакуумний насос дозволяє апарату працювати з вертикальними і горизонтальними поверхнями. Крім догляду за гладкими склопакетами та склом, його можна використовувати для чищення підлоги, стін з кахлю, їм можна натирати паркет і дзеркала, скляні перегородки, столи.
Завдяки вакуумному насосу створюється розрідження, це дозволяє приладу утримуватися на поверхнях, що очищаються. Потужність всмоктування розрахована на сім кілограм ваги, при тому, що робот для миття вікон важить всього лише 0.9 кг і показує високу маневреність.
Під час роботи він приєднаний до електромережі через довгий п'яти метровий кабель і адаптер, це дозволяє йому почистити будь-яку кількість брудних вікон, вбудована резервна батарея допомагає утриматися на вікні в разі відключення електроенергії.
У той час як робот для чищення вікон працює, вбудований вакуумний датчик заміряє силу зчеплення, сам виявляє край столу, скляні двері та ін. Якщо зчеплення не вистачає, прилад зупиняється, спеціальним сигналом повідомляє про проблему, починає рухатися в протилежному напрямку. Щоб забезпечити додаткову безпеку, виключити падіння на землю виробник забезпечив прилад, спеціальним страхувальним шнуром.
Робот мийник віконПодібні автоматичні роботи для мийки вікон не потрібно складно програмувати, для запуску варто натиснути кнопку "Пуск" на пульті ДУ, крім того, він задає напрямок руху, включає автоматичну програму чистки.
Прибирання вертикальних поверхонь завжди починається зверху. Туди робот для миття вікон піднімається після запуску програми «вгору», потім він поступово спускається вниз, при цьому сам визначає площу вікна, ретельно виконує роботу, повертається у вихідне положення.
Щоб помити, відполірувати вікна необхідно нанести трохи миючого на краю мікрофібрової серветки верхнього, нижнього колеса, включити робота в мережу. Спеціальне волокно серветки ретельно поглинає пил і бруд, після завершення робіт вона легко стирається під проточною водою, в пральній машині.
Крім високих технічних характеристик вакуумний робот відрізняється приємним дизайном, багатою комплектацією поставки.

Робот мийник вікон на магнітах на відміну від вакуумного робота має малу витрату енергії і живиться від вбудованих батарей, здатний працювати без страхувального шнура, однак деякі моделі мають його в комплекті. Очищуючий модуль пересувається за навігаційним модулем, утримується на склі за рахунок магнітного поля. Він дуже чутливий до товщині склопакета, тому, що сила зчеплення залежить від відстані між магнітами. Отже, такий автоматичний мийник підходить для миття скла товщиною 5-15 мм і 16-28, вітрин, скляних перегородок, душових кабін з тими ж параметрами, миє тільки поверхні, на яких його можна закріпити з двох сторін. Цей робот виглядає солідно і дорого, його відрізняє низький рівень шуму, висока працездатність.
Робот для автоматичної мийки вітринЩоб підготувати прилад до роботи, потрібно розмістити дві його половинки з протилежних сторін вікна. Потім регулятором вибрати потрібну магнітну силу в залежності від відстані між магнітами, запустити процедуру синхронізації. За переміщення по поверхні відповідають м'які гусеничні треки, для визначення меж вікна використовується бампер з датчиками. Чотири змінних ворсистих насадки прекрасно справляються з роботою по протиранню скла, вони легко знімаються і перуться. Найм'якіші гумові «згони» дозволяють прибрати зайву вологу. Миюча рідина розпилюється автоматично, скребки по краях потрібні для кращого очищення скляної поверхні із захопленням по кутах.

Переваг у таких автоматизованих прибиральників дуже багато. Важливим є те, що, використовуючи робот для миття вікон тепер не треба ризикувати життям, відмиваючи вікна будинку, в офісі або на промисловому об'єкті.

Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 12270 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 61664 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 86100 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 79622 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 48894 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 82574 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 170478 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 423858 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок