Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Модуль WiFi Fairland
Тепловий насос для басейну
2508 грн
Тепловий насос для басейну Fairland IXR (тепло/холод)
Тепловий насос для басейну
от 94546 грн
Тепловий насос для басейну Fairland XP (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 14592 грн
Тепловий насос Fairland SHP (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 25256 грн
Тепловий насос для басейну Fairland THP (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 54940 грн
Тепловий насос для басейну Hayward Classic PowerLine
Тепловий насос для басейну
от 90282 грн
Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)
Тепловий насос для басейну
от 69700 грн
Тепловий насос для басейну Hayward Classic Inverter Mono
Тепловий насос для басейну
от 59495 грн
Тепловий насос для басейну Fairland Pioneer
Тепловий насос для басейну
от 52668 грн
Тепловий інверторний насос Fairland IPHC (тепло/холод)
Тепловий насос для басейну
от 80114 грн
Тепловий насос для басейну Zodiac Z400iQ
Тепловий насос для басейну
от 109229 грн
Тепловий насос для басейну Hayward EnergyLine Pro Inv
Тепловий насос для басейну
от 158331 грн
Тепловий інверторний насос Fairland IPHC комерційний (тепло/холод)
Тепловий насос для басейну
от 468589 грн

Тепловий насос для басейну

Тепловий насос для басейну вирішує питання - як створити комфортну температуру в басейні при мінімальних енергетичних і фінансових витратах?

За типом теплоносія це обладнання відноситься до моделей повітря-вода.

Все відбувається за рахунок того, що тепловий насос для басейну використовує температурну різницю з зовнішнім навколишнім середовищем і в залежності від показників коригує потужність роботи і навантаження, виробляючи необхідне тепло для нагріву води з мінімальними витратами енергії.

Це означає, що теплова енергія береться з повітря і передається воді з басейну для нагріву. Повітря, яке зберігає в собі приховану енергетичну силу, подається вентилятором в систему на випарник, який уловлює тепло, спіймана енергія кип'ятить холодоагент і передається в тепловий випромінювач - конденсатор, де холодоагент переходить з пари в рідину і віддає тепло нагрівачу. Вода, проходячи по холодному контуру стикається з титановим нагрівачем забираючи тепло. Процес є циклічним і повторюється до виконання заданих показників.

Найвигіднішими і високоефективним рішенням буде купити полноінверторний тепловий насос для басейну Fairland. Компанія Fairland є новатором і першою в світі запустила тепловий насос з повним інвертором в 2013 році. Інверторний спосіб роботи - це автоматичне регулювання потужності обладнання в залежності від температурних коливань навколишнього середовища. Ви отримуєте не тільки економію, а й надійність. Перед запуском компресора, вбудований контролер вивчає більше 30 показників системи і навколишнього середовища, потім слідує плавний старт пристрою, що дозволяє захистити електромережу від різких перепадів електрики. Відмінною особливістю обладнання є те, що воно може максимально продуктивно працювати, використовуючи всього 20-50% своєї потужності. Завдяки цьому збільшується показник коефіцієнта продуктивності при мінімальних витратах електрики. Повний безступінчастий інвертор забезпечить тиху роботу, довговічність в експлуатації і максимальну економію по рахунках за електрику.

- Середнє значення COP 11.5 (Повітря 26 ℃ / Вода 26 ℃ / Вологість 80%)

COP тепловий насос для басейну Fairland

Протягом перших 5 днів Full-inverter HP працює на 100% потужності і нагріває басейн до заданої температури. Протягом наступних 175 днів він буде працювати на низьких швидкостях з середньою потужністю близько 50%, досягаючи неймовірних показників сезону COP 11.5 для підтримки бажаної температури пулу.

COP = теплова потужність/споживана потужність

Наприклад, обладнання Fairland Inverter Plus для генерації до 16,4кВт тепла витрачає всього лише 1 кВт енергії. При цьому, чим вище температура навколишнього середовища - тим більше виробляється теплової енергії для підігріву води в басейні. Якщо температура зовнішнього середовища + 15 ℃ і вологість 70%, то виробляється теплова енергія 14,8-18,2кВт. В цьому випадку середній коефіцієнт продуктивності становить 16,1. Обладнання може працювати навіть в морозну погоду при температурі повітря до -7 C. Тепловий насос здатний нагріти воду в басейні до + 43 C. Коли вода нагрівається до заданої температури - включається безшумний і економний режим з мінімальною витратою енергії. Це досягається завдяки надійній роботі японського компресора Mitsubishi.

Тепловий насос для басейну Fairland inverter plus

  • Двох-роторний компресор постійного струму Mitsubishi DC з Японії. Інноваційним рішенням було використовувати два ротори, які працюють синхронно, цей подвійний механізм збалансував крутний момент. У підсумку підвищує ефективність, прибирає сильні вібрації і тепловий насос для басейну став працювати дуже тихо.
  • Енергія необхідна для обертання вентилятора, який нагнітає повітря в систему, економиться завдяки безщіткового двигуну постійного струму. До того ж він працює тихо.
  • Технологія HP-BOOSTER первісно запатентована Fairland, вона збільшує загальну продуктивність теплового насоса. Забезпечує дуже точний потік газу в системі в залежності від температури навколишнього середовища, завдяки збільшеному в 10 разів діапазону регулювання використання холодоагенту. Істотне збільшення ККД на 20%, ніж в звичайних капілярних конструкціях.
  • Корпус з алюмінієвого сплаву і приховані гвинти, унікальний зовнішній вигляд, захист від іржі.
  • Простота підключення і подальшого користування.

тепловий насос для басейну

Корисні поради:

  • Для запобігання великих втрат тепла ми рекомендуємо покривати водну поверхню в чаші басейну солярної плівкою або встановити ролет.
  • Вуличний модуль теплового насоса слід встановлювати строго за вказаними параметрами виробника. Наприклад, встановивши блок занадто близько до стіни порушиться взаємодія з повітряною масою, тому що повітря, що виходить з агрегату дуже холодне, що призведе до втрат потужності і швидкому обмерзанню компресора.
  • Обов'язково дотримуйтеся потужності протоки для кращого теплообміну.
  • Утеплюйте відкриті ділянки водопровідної труби вже зігрітого контуру, для утримання тепла в холодні періоди.
  • Для досягнення максимальної вигоди від покупки обов'язково проконсультуйтеся в магазині HomeRobot з нашим фахівцем.

Компанія Хомробот надає послуги підбору, установки з підключенням і запуском теплового насоса для нагріву води в басейні. Ми завжди раді співпрацювати з Вами і даруємо безкоштовну доставку Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів і всіх містах України.

Топ продаж
Осушувач повітря Celsius MDH 60
Призначення осушувачів повітря Celsius MDH60 обумовлено його високою продуктивністю в 60 л/добу.
найкраща ціна 27720 грн
Тепловий насос для басейну Fairland XP (тепло)
Теплові насоси Fairland серії XP створені спеціально для підігріву води в приватних невеликих басейнах, об'ємом від 10 до 16 тил л.
найкраща ціна 14592 грн
Осушувач повітря Ballu BDH-40L, BDH-50L
Особливо популярні нові напівпромислові осушувачі повітря Ballu BDH -40L, BDH -50L призначені для вирішення складних професійних завдань
найкраща ціна 9950 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 25 E
Осушувачі повітря TROTEC TTK 25E - апарати компактного класу конденсаційного типу. Моделі використовують для приміщень, де є необхідність позбутися від вогкості і цвілі
найкраща ціна 6541 грн
Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)
Перший і на сьогоднішній день єдиний теплової інверторний насос Fairland BPN представлений в економ класі.
найкраща ціна 69700 грн
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E створений для підтримки комфортного середовища в вашому домі.
найкраща ціна 9145 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок