Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Роботи пилососи для басейнів: Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Ціна: 40584 грн
Повернутися до початку сторінки
Роботи пилососи для басейнів: Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

Артикул: bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
Детальний опис
Ціна: 40584 грн
в наявності

Характеристики Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

Будь-який басейн потребує догляду. Чистити його вручну важко і непросто. Використання пилососа набагато полегшує завдання. Придуманий перший пилосос для басейну був давно, перші з них пересувалися вручну і були слабо ефективні. Розробники ізраїльської компанії "Aquatron Robotic Systems" виробили технічний прорив, придумавши серію роботів-прибиральників для очищення басейну. Роботи Aquabot серії Bravo високоінтелектуальна система дозволяє чистити будь-які басейни самостійно, без участі людини. Ціна на робот-пилосос в місті Київ відповідає його якісним характеристикам, а це завжди прозора і безпечна вода для відвідувачів.

Автоматичні пилососи для басейну що з'явилися на ринку це сучасні повністю автоматизовані агрегати, які швидко і легко справляються з чищенням стін, дна, фільтруючи верхні/нижні шари води в чашах всілякої форми і розміру. Робот-пилосос Bravo самоврядний апарат, що не вимагає спеціальної установки і постійного контролю. Він працює автономно і не підключається до фільтраційної системи. Пилосос Aquabot Bravo оснащений мікропроцесором, в який зашитий алгоритм роботи. Варто тільки включити робот Bravo, і він тут же сканує ватерлінію і рельєф стін. При виявленні проблемного місця - слизька стіна або жирна пляма, робот пилосос для басейну Aquabot Bravo збільшує швидкість і швидко покидає цю ділянку. Це простий в застосуванні пристрій за короткий час з успіхом справляється з великою площею прибирання.

Пилосос для басейну Bravo комплектується перетворювачем-трансформатором 220v/12v, візком транспортування для пересування та зберігання пилососа і перетворювача, герметичним плаваючим кабелем 18м, щіткою-валиком для чищення поверхонь. Споживана потужність 120W. Швидкість фільтрації - 16куб.м/год.

Aquabot Bravo працює на будь-яких поверхнях, форма чаші для нього не є принциповою. Опустивши у воду, він виконає повну чистку. Пересувається робот на гнучких прогумованих гусеницях, за ним тягнеться ізольований водонепроникний електричний кабель, його кінець вказує на те, в якому місці зараз працює робот.

Аквабот Браво облаштований обертовими щітками (валики), прибирають наліт бруд зі стін і дна, сильний насос перекачує брудну воду крізь фільтр-мішок, повертаючи назад у водоймище абсолютно чистою. За допомогою тиску насоса, робот-прибиральник притискається до поверхні, що очищається, завдяки чому щітки мають щільний контакт з поверхнею, що очищується.

Щільний двошаровий фільтр-мішок, який повністю покриває внутрішню поверхню сміттєзбірника, захищає його від викиду частинок бруду у воду. Він здатний утримати частини сміття розміром до 2мк. Фільтр багаторазовий і не пошкоджується від частого чищення і навіть прань. Якщо фільтр мішок потрібно замінити, він представлений за оптимальною ціною в нашому магазині.

За допомогою підводного робота-пилососа bravo 15-ти метровий басейн робочою площею 80м очищається приблизно годину. Пилососи Аквабот Браво управляються системою Aqua Smart, в одному робочому режимі - стінки/дно. Зануривши прилад у воду, увімкніть його та очікуйте закінчення роботи, поки він зупиниться в певному місці.

Переваги робота пилососа Aquabot Bravo для басейну:

- Забезпечена циркуляція води та її швидке якісне очищення;
- Зниження споживаної електроенергії на прибирання;
- Довговічність механічних частин апарату;
- Зменшення використання хім.реагентів для води до 30%.

Робот пилосос для очищення басейнів Aquabot Bravo представлений у нашому інтернет-магазині Хомробот. На кожну покупку видається офіційна гарантія на роботу на протязі року.

Гарантія 2 роки або 300 робочих циклів.

Технічні характеристики:

 

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

 Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo

 Трансформатор 

 Кабель довжиною 18 метрів

 Візок для траспортування та зберігання

Інструкція користувача, гарантійний талон

Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 13970 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 53520 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 76960 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 73112 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 48894 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 75886 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 105531 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 352678 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок