Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Виробник
Ambrogio
Robomow
Управління через телефон
ні
так
Площа
до 600 м2
до 200 м2
до 150 м2
до 500 м2
до 1500 м2
до 2000м2
до 3000 м2
до 4000 м2
до 5000 м2
Робот газонокосарка Robomow RX12
Робот-газонокосарка
16999 грн
Робот газонокосарка Ambrogio L15 Deluxe
Робот-газонокосарка
30999 грн
Робот газонокосарка Ambrogio TWENTY Deluxe
Робот-газонокосарка
32999 грн
Робот газонокосарка Ambrogio TWENTY Elite
Робот-газонокосарка
42999 грн
Робот газонокосарка Robomow RX20 Pro
Робот-газонокосарка
23499 грн
Робот газонокосарка Robomow RC304u
Робот-газонокосарка
41999 грн
Робот газонокосарка Robomow RC 308 Pro
Робот-газонокосарка
43999 грн
Робот газонокосарка Robomow RC312 Pro S
Робот-газонокосарка
68999 грн
Робот газонокосарка Robomow RS 615 Pro
Робот-газонокосарка
79999 грн
Робот газонокосарка Robomow RS 625 Pro
Робот-газонокосарка
89999 грн
Робот газонокосарка Robomow RS 635 Pro S
Робот-газонокосарка
99999 грн
Робот газонокосарка Robomow RM200
Робот-газонокосарка
16999 грн

Робот-газонокосарка

Компанії, що виробляють побутову техніку для дому, щороку випускають нові електроприлади, покликані полегшити життя господарів квартир і приватних будинків. Зокрема, винахід робота-пилососа, а потім і робота газонокосарки - це найяскравіший приклад автоматизації повсякденних рутинних операцій. Всім відомо, скільки сил забирає клопітне заняття доглядати зелений газон. За допомогою робота газонокосарки - це не праця, а справжнє задоволення. Яким же чином вибрати і де купити це диво сучасної техніки.

Робот газонокосарка - це домашня високотехнологічна машина, що дозволяє спростити процес догляду за зеленим газоном. Щоб продуктивно працювати, такий газонокосарці необхідний шнур для визначення меж його функціонування і впізнання місця підзарядки.

робот газонокосарка

Хочемо зазначити, що кожен подібний апарат, без допомоги їх власників, знаходить місце для його підзарядки, сам на нього заїжджає, коли потрібно підзарядка акумуляторної батареї.

Вони обладнані визначниками дощу, перешкод. Їх вага від 8-20 кілограм. Як правило, працюють від 2-х двигунів, їх конструкція коліс має гарну прохідність при досить низькому рівні шуму.

Компанія ТОВ «Хомробот» вже не перший рік на ринку сучасної техніки з прибирання приміщень. Ми знаємо всі тонкощі даного бізнесу, тому ціна на продукти завжди економічно обґрунтована. Купити на нашому сайті робот газонокосарку означає забезпечити себе від підробок, забезпечити товар гарантійним обслуговуванням.

Кожен агрегат оснащений системою безпеки, доступ до нього можливий тільки за раніше заданого пін - коду. У них є надійна охоронна сигналізація, кнопка аварійного вимкнення в екстрених випадках. Вона в разі необхідності блокує протягом секунди обертання лез. Без сумніву, робот-газонокосарка виправдовує високу на нього ціну, він якісно виконує щоденну ретельну роботу по впорядкуванню зростаючої трави, звільняючи від цього заняття людину.

На сьогоднішній день найпопулярнішими визнані газонокосарки наступних відомих компаній-виробників електротехніки для будинку - Robomow, Husqvarna, Bosch. Ціна на ці прилади теж сильно відрізняється. Зупинимося на них більш докладно.

Robomow найбільш популярний у нас в країні виробник цих товарів. Хітом продажів є Robomow RS. Це 4-е покоління роботизованих газонокосарок, яке випущено в 2013 році, модель здатна обробити розміри зелених газонів до 3 тисяч кв.метрів. У 2014 році з'явилося 5-е покоління цієї відомої фірми. Модні, високопродуктивні моделі Robomower призначені для догляду за площею газону до 600 кв. метрів. Robomower - найкраща з усієї лінійки представників фірми Robomow, тому, що цей прилад володіє величезною кількістю найрізноманітніших функцій, безліч варіантів з косіння газонів. Спеціальний додаток Robomow дозволяє так запрограмувати роботу такого домашнього помічника, що немає ніякої необхідності участі в роботі людини.

Роботи газонокосарки Robomow

Робот-газонокосарка Bosch Indego - найпопулярніша модель серед газонокосарок виробника Bosch. Малогабаритний, але високопотужний технологічний робот стриже газони якісно і швидко, з кожним разом роблячи газон красивіше і акуратніше.

Він обладнаний новою системою стрижки Logicut, яка дозволяє роботу самостійно розраховувати ефективну траєкторію, підстригати газон рівно, паралельними смужками. Все, що необхідно включити прилад, і він буде самостійно виконувати всю роботу, яка для нього призначена, господарі можуть сміливо займатися більш важливими для них справами.

Основоположні принципи відомої компанії з виробництва роботів газонокосарок Husqvarna - надійність і висока міцність. Ця фірма зовсім не націлена на те, щоб випускати апарату рекордсмени, які обробляють максимально велику площу зеленої трави. Навпаки, принцип творців Husqvarna «краще менше, та краще». Так, наприклад, останній апарат третього покоління Automower є повним автоматом. Він спеціально призначений для більш складних за формою і трудомісткості газонів, вони можуть бути маленькі по площі і великі. Сучасні, компактні, стильні газонокосарки Husqvarna здатні не поспішаючи, але досить успішно обробити ділянки площею до 800 м². Їх конструкція дуже легка, що дозволяє навіть жінці піднімати і переміщати її з одного місця на інше, наприклад, з галявини за будинком на основний центральний газон. Ця лінія третього, останнього покоління Automower компанії Husqvarna, успішно справляється з тим, що задумано в них виробником. Пристрої самостійно, вчасно, без будь-якої допомоги, при розрядці акумулятора, повертаються до зарядної станції на базу. Ці апарати обладнані логічно зрозумілим для власника цифровим дисплеєм з підсвічуванням, зручною клавіатурою для повноцінної індивідуальної настройки, а також функцією таймера. На кожній з останніх виробів Husqvarna мається противоугонная сигналізація, функція захисного блокування за допомогою ПІН коду.

Ціна на роботи газонокосарки кожної з вище перерахованих виробників коливається залежно від функціоналу та моделі обладнання. Про це можна докладно дізнатися, вибравши з пошуку сайт компанії ТОВ «Хомробот». Фахівці компанії детально вивчають ринок і готові надати тільки найякісніші та продуктивні моделі. Купити робот газонокосарку з доставкою по м.Київ або в іншу точку країни можна на нашому сайті. Вдалих Вам покупок!

Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 12270 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 61664 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 86100 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 79622 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 48894 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 82574 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 170478 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 423858 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок