Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Виробник
Meaco (Англія)
ActivTek (США)
GreenTech (США)
Площа
до 40 м2
зона дихання
до 15 м2
до 100 м2
до 200 м2
до 300 м2
більше 300 м2
Озонатор повітря GreenTech Fresh Air FA50
Системи очищення повітря
1400 грн
Озонатор повітря GreenTech GT-50
Системи очищення повітря
2800 грн
Персональний очищувач повітря Minimate
Системи очищення повітря
4200 грн
Очищувач повітря Meaco AirVax
Системи очищення повітря
5600 грн
Вбудовувана система очищення повітря INDUCT 500
Системи очищення повітря
12180 грн
Система очищення повітря GreenTech GT-1500 Professional
Системи очищення повітря
14000 грн
Система очищення повітря GreenTech PortOzone 1S
Системи очищення повітря
14000 грн
Вбудовувана система очищення повітря INDUCT 750
Системи очищення повітря
19460 грн
Система очищення повітря GreenTech PortOzone 2S
Системи очищення повітря
21000 грн
Система очищення повітря GreenTech GT-3000 Professional
Системи очищення повітря
22400 грн
Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional
Системи очищення повітря
16800 грн
Вбудовувана система очищення повітря INDUCT 2000
Системи очищення повітря
28700 грн
Вбудовувана система очищення повітря INDUCT 5000
Системи очищення повітря
39900 грн
Система очищення повітря EAGLE 5000
Системи очищення повітря
50400 грн
Вбудовувана система очищення повітря INDUCT 10000
Системи очищення повітря
59500 грн
Вбудовувана система очищення повітря REME-HVAC-305
Системи очищення повітря
89600 грн
Вбудована система очищення повітря REME-HVAC-305-HO
Системи очищення повітря
100800 грн

Системи очищення повітря

Несприятлива екологічна обстановка, перенасиченість транспортом та об'єктами промисловості основна проблема сучасності. Людині доводиться дихати шкідливими для здоров'я речовинами, домішками, смолами. Вологе прибирання і провітрювання проблему не вирішують, тому системи очищення повітря стали необхідною складовою сучасного житла, офісу, дитячих установ і громадських. 

Новітні технології використовуються при створенні сучасних очищувачів служать для того, щоб уберігати людини від можливих проблем. У ці апарати впроваджені багато-ступінчасті, високоякісні системи фільтрації для ретельного очищення повітря. Пульт дистанційного керування пристроєм тонкого очищення кисню допомагає керувати ним на відстані, попередньо встановивши ступінь вологості і наповнення корисними іонами. 

системи очищення повітря greentech

Визначтеся, з якою метою ви хочете використовувати прилад і яка робоча площа підлягає обробці. Якщо приміщення підвищеної загазованості і перенасичене запахами, таке як кухня, їдальня, кафе, ресторан вибирайте очищувач з вбудованою функцією іонізації кисню. Він забезпечить свіжість і чистоту в поєднанні з функцією кондиціонування та зволоження. Системи очищення повітря для Вашого будинку, офісу можна купити у спеціалізованому магазині компанії ТОВ «Хомеробот». Ціна на агрегати залежить від конструкції, можливостей системи, але доступна для покупця з різним доходом. 

Очищувачі повітря - служать саме для тих людей, що не збираються погоджуватися з поганою екологією, а бажають дихати чистим повітрям. Особливий контингент користувачів - люди, схильні до алергічних реакцій організму, які мають хронічні захворювання дихальних шляхів. Інноваційні технології, ременіння в сучасних очисники допомагають справлятися з найбільш складними завданнями, з очищення повітря від неприємного пилу та інших небезпечних домішок. 

Системи очищення в житловому і другому приміщеннях усувають різної величини частинки у вигляді пилу, пилок від рослин, хутра тварин, шкідливі за природою запахи, дим тютюну. Придбання повітряочищувача сучасне, правильне рішення, будь-які проблеми вирішувані з очищувачем від надійно, перевірених часом виробників. 

Системи очищення повітря для будь-яких приміщень бувають двох типів. Перший - це просто складний по конструкції фільтруючий пристрій, повітря, що проходить через нього звільняється від забруднень. Другий вид очищувача включає крім функції очищення, здатність зволоження - "миття повітря". Їх ще називають очисниками - зволожувачами повітря. У конструкцію систему очищення можуть також входити іонізатори - це прилади, які насичують повітря позитивними іонами і негативними. Існують численні факти, що підтверджують позитивну дію таких іонів на всі живі системи - починаючи від рослин до людського організму. Іонізатори стають все більш і більш популярними. Поширення хвороботворних мікроорганізмів та інфекцій припиняється, мікроклімат, атмосфера повітря максимально наближається до природного чистому повітрю. 

Основні вимоги, що пред'являються до систем очищення і зволоження: 

  • Продуктивність агрегату повинна бути здатна за одну годину роботи при режимі мінімальної потужності «проганяти» 200-300% обсягу повітряної маси, що знаходиться в приміщенні. 
  • Слід врахувати те, для кого купується система. Якщо в сім'ї, колективі є страждаючі алергією або курці - вибирати прилад краще з більш досконалою системою фільтрації. 
  • Зверніть увагу на рівень шуму, що виробляється пристроєм. Для житлових приміщень цей показник має бути мінімальним. 
  • Системи воздухоочистки бувають підлогові (настільні) і підвішуються. Для звільнення кімнат від стандартного набору забруднюючих речовин радимо розміщувати ці агрегати ближче до підлоги - саме там, найбільшою мірою збираються великі і важкі частинки пилу. Приблизно такий же очищувач, розташований, наприклад, на шафі, працює менш ефективно. 
  • Облаштування систем ароматизатором повітря дозволяє розподіляти по приміщенню приємний невимушений аромат. Ароматичний засіб розташовують в спеціалізований відсік, поступово випаровуючись, він взаємодіє з очищеним повітрям. Серед популярних ароматів - запах троянд, евкаліптової олії, м'яти, апельсина. 
  • Для комфорту деякі моделі очищувачів повітря облаштовані інфрачервоним пультом ДУ. Це найбільш зручно приміщень, в яких потрібно часто змінювати режими очищення. 

генератор озону

На сьогодні застосування для дому, офісу новітніх систем очищення повітря є найкращою можливістю створення в приміщеннях сприятливої ​​атмосфери для роботи і відпочинку. Ціна якісної системи не повинна бути перешкодою для створення здорового мікроклімату. 

Наш сайт магазину "Хомробот" створений для того контингенту людей, що бажають подбати про особисте здоров'я і здоров'я свого покоління. Детальний опис моделей, характеристики, відгуки покупців, фото/відео галерея товарів, інструкції та корисні посилання допоможуть вибрати найкращий для Вас варіант. Доставка здійснюється по м.Київ і містам країни.

Топ продаж
Осушувач повітря Celsius MDH 60
Призначення осушувачів повітря Celsius MDH60 обумовлено його високою продуктивністю в 60 л/добу.
найкраща ціна 27720 грн
Тепловий насос для басейну Fairland XP (тепло)
Теплові насоси Fairland серії XP створені спеціально для підігріву води в приватних невеликих басейнах, об'ємом від 10 до 16 тил л.
найкраща ціна 14592 грн
Осушувач повітря Ballu BDH-40L, BDH-50L
Особливо популярні нові напівпромислові осушувачі повітря Ballu BDH -40L, BDH -50L призначені для вирішення складних професійних завдань
найкраща ціна 9950 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 25 E
Осушувачі повітря TROTEC TTK 25E - апарати компактного класу конденсаційного типу. Моделі використовують для приміщень, де є необхідність позбутися від вогкості і цвілі
найкраща ціна 6541 грн
Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)
Перший і на сьогоднішній день єдиний теплової інверторний насос Fairland BPN представлений в економ класі.
найкраща ціна 69700 грн
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E створений для підтримки комфортного середовища в вашому домі.
найкраща ціна 9145 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок