Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи очищення повітря: Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional
Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional
Ціна: 16800 грн
Повернутися до початку сторінки

Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional

Артикул: PureHeat+
Система PureHeat використовує останні інноваційні розробки, даний прилад на сьогодні аналогів не має і крім функції обігріву приміщення зволожує і очищає повітря.
Детальний опис
Ціна: 16800 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Система очищення повітря з обігрівом PureHeat Professional

Хороше самопочуття, міцне здоров'я людини безпосередньо пов'язане з киснем, яким він дихає. Проводячи основний проміжок часу на роботі в офісі зрозуміло як важливо забезпечити температурним комфортом, теплом і затишком приміщення, наповнивши його чистим повітрям без небезпечних домішок. Як низька вологість повітря, так і підвищена згубно впливають на слизові оболонки, виникає ризик розвитку захворювань на грип, ГРВІ. Щоб цього уникнути на сучасному ринку техніки існує безліч апаратів. Американська компанія GreenTech Environmental професіонал у даному напрямку. Система PureHeat використовує останні інноваційні розробки, даний прилад на сьогодні аналогів не має і крім функції обігріву приміщення зволожує і очищає повітря. Унікальні технології, на яких заснований принцип дії приладу розроблені космічним агентством NASA-це Photo Catalytic Oxidation (фотокаталітична оксидація) дозволяє найбільш ефективно очищати повітря і технологія Positive Thermal Coefficient, коли за допомогою позитивного температурного коефіцієнта і зволоження повітряне середовище стає абсолютно чистим і ідеальним для життєдіяльності людини. 

У прохолодну пору року система працює на обігрів, зволожуючи і очищаючи повітря в будинку, квартирі, офісі. А коли стає тепло режим обігріву відключають, використовуючи пристрій як очищувача для усунення неприємних запахів, цвілі, грибка, вірусів, мікробів і бактерій. Сучасний PureHeat забезпечить в приміщенні комфортну атмосферу, забезпечивши екологічно чистим для дихання повітрям. Даний прилад пристосований для використання в побутових умовах. Пристрій PureHeat працює безшумно, оснащене дистанційним пультом для управління системою включення-виключення автоматом, який спрацьовує на відключення при перекиданні. Крім цього PureHeat абсолютно безпечний. Його внутрішні складові не нагріваються до великої температури навіть при досить трудомісткому робочому режимі, до зовнішньої решітці завжди можна доторкнутися без травмування. Агрегат для обігрівання і очищення повітря обладнаний легко мийним фільтром і сучасним PTC-термістор. Це нагрівальний елемент конкурент інфрачервоної лампи. Він дуже економічний, так як енергія необхідна для нього безпосередньо залежить від умов повітряного простору. Прилад не створює на електромережу велике навантаження, використовувана технологія абсолютно безпечна. Розрахований на приміщення 200 куб.м.

Технічні характеристики

Обігрівач зі зволоженням і чищенням повітря

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Осушувач повітря Celsius MDH 60
Призначення осушувачів повітря Celsius MDH60 обумовлено його високою продуктивністю в 60 л/добу.
найкраща ціна 17920 грн
Тепловий насос для басейну Fairland XP (тепло)
Теплові насоси Fairland серії XP створені спеціально для підігріву води в приватних невеликих басейнах, об'ємом від 10 до 16 тил л.
найкраща ціна 14592 грн
Осушувач повітря Ballu BDH-40L, BDH-50L
Особливо популярні нові напівпромислові осушувачі повітря Ballu BDH -40L, BDH -50L призначені для вирішення складних професійних завдань
найкраща ціна 9950 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 25 E
Осушувачі повітря TROTEC TTK 25E - апарати компактного класу конденсаційного типу. Моделі використовують для приміщень, де є необхідність позбутися від вогкості і цвілі
найкраща ціна 6541 грн
Тепловий інверторний насос Fairland BPN (тепло)
Перший і на сьогоднішній день єдиний теплової інверторний насос Fairland BPN представлений в економ класі.
найкраща ціна 43406 грн
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E
Побутовий осушувач повітря Trotec TTK 53 E створений для підтримки комфортного середовища в вашому домі.
найкраща ціна 9145 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок