Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Насосне обладнання

Сучасний заміський будинок важко собі уявити без сучасної розвиненої системи водозабезпечення. На всі самі звичайні, здавалося б, повсякденні справи, такі як прання, прибирання, полив городу і саду, баня, догляд за автомобілем витрачається до 1000 літрів води на добу - і це мінімум. А наскільки часто виникають проблеми пов'язані з каналізацією, коли терміново потрібно відкачати великий обсяг забрудненої води, перекачати воду з басейну, в штучному ставку. Комфортне і безтурботне проживання за містом неможливо без насосного обладнання. Karcher - німецький бренд високоякісної техніки пропонує Вам це інноваційне обладнання.

Кожен, хто спробував у дії апарати цього чудового виробника насосного обладнання, захоплені високою якістю матеріалів, з яких вони зроблені, дивною зручністю під час використання, а найголовніше, відмінними результатами на виході. Насоси Керхер мають високу потужність, облаштовані автоматичною системою управління, продуманим до дрібниць ергономічним дизайном. Для задоволення постійно зростаючих вимог і очікувань покупців, конструктори та інженери фірми-виробника Керхер використовують тільки самі інноваційні ідеї при створенні всієї техніки і водяних насосів у тому числі. Такий продуманий підхід на користь саме насосів для води, вони користуються неймовірною популярністю у замовників. Для того, щоб задовольняти цей величезний попит наш магазин "Хомробот" реалізує техніку за найдоступнішими цінами. Причому доставка в Київ і в будь-які регіони України в найкоротший час.

Для відповідних цілей насосне обладнання розрізняють за видами, щоб забезпечити оптимальну продуктивність разом з комфортним використанням:

  • заглибні дренажні серії;
  • садові для поливу;
  • автоматичні станції для водопостачання;
  • занурювальні - глибинні.


Дренажні насоси Karcher швидко і якісно вирішать завдання осушення, призначені для відкачування води з усіляких ємностей. Вам не страшні затоплення, вони швидко зберуть всю воду в будь-якому місці. Потрібно очистити басейн або забруднений ставок і тут без цього помічника ніяк. Вода може містити частки сміття до 30 мм. Серія SCP призначена для роботи з чистою водою, їх застосовують для подачі води з свердловин і колодязів. Всі заглибні насоси високої якості і мають значну продуктивність.

Садові насоси Karcher володіють значною потужністю і тиском (до 7,0 бар), саме завдяки цьому піднімають воду на висоту до 70 метрів. Забезпечать прекрасний полив досить великих ділянок, одночасно можуть подавати воду в кілька дощовиків. Це обладнання для поливу незамінне для тих, хто любить доглядати за грядками і клумбами. Купити садовий насос Керхер, значить позбавити себе від переживань за свої газони, сад - своєчасний і якісний полив їм забезпечений.

Насосні станції для водопостачання Karcher створюють в будинку напір води дуже схожий як при міському водопостачанні. Вони самостійно слідкують за процесом подачі води, автоматично відключаться, коли вона відсутня. За допомогою електронного датчика контролюються можливі помилки підключення або працездатність обладнання, на РК- моніторі відображаються основні поточні параметри і витрата споживаної води. Вхідні попередні фільтри води (префільтр) не тільки забезпечують її чистоту, а й оберігають від можливих дрібних частинок бруду, а отже продовжують термін служби внутрішніх частин системи. Корпус обладнаний ручками, це дозволяє без зусиль переносити його куди потрібно. Насоси для водопостачання будинку можна використовувати для поливу, просто досить купити компактний і легкий агрегат і встановити його в потрібному місці.

Глибинні насоси (для свердловин) - це пристрій вертикального типу, який розташовується у свердловинах; шахтних колодязях, а також всіляких технологічних ємностях нижче рівня рідини, що перекачується. Головна їхня перевага - невеликі розміри в діаметрі при досить високих показниках потужності. Свердловинні насоси відрізняються за своєю конструкцією від звичних, так як в процесі роботи корпус і сам електродвигун знаходиться під водою, тому такі апарати мають дуже герметичну конструкцію. Вони показують стійкість до піску що знаходиться у воді і не бояться можливого "сухого ходу", здатні перекачувати чисту воду з твердими частинками не більше 5мм, відкачати воду з басейну із звичайною концентрацією чистящіх і дезінфікуючих речовин.

Купити насос Керхер з гарантією Ви можете на сайті Хомробот. Фахівці-практики підкажуть всі тонкощі щодо видів і моделей. Допоможуть визначитися з вибором. Самостійно легко розібратися з цим, прочитавши короткий опис товару, тех.характеристики. Порівнявши моделі, Ви відразу зрозумієте, від чого залежить ціна на кожен насос Karcher.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок