Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Осушувач повітря Ballu BDH-25L, BDH-30L
Осушувачі повітря для басейнів
от 12100 грн
Осушувач повітря Ballu BDH-40L, BDH-50L
Осушувачі повітря для басейнів
от 9950 грн
Осушувач повітря Celsius PD
Осушувачі повітря для басейнів
от 14560 грн
Осушувач повітря Ecor Pro D
Осушувачі повітря для басейнів
от 47500 грн
Осушувачі повітря FAIRLAND
Осушувачі повітря для басейнів
от 47510 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 40 E
Осушувачі повітря побутові
7975 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 110 Hepa
Осушувачі повітря побутові
16153 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 170 Eco
Промислові осушувачі
25839 грн
Осушувач повітря Trotec TTK 350 S
Промислові осушувачі
50325 грн
Адсорбційний осушувач повітря Trotec TTR
Промислові осушувачі
от 65439 грн

Системи осушення повітря

Підвищена вологість повітря є основною причиною порушення мікроклімату в деяких приміщеннях. Поява цвілі, грибків на стінах і конденсату на вікнах - несприятливі наслідки надлишку вологи, в результаті чого люди частіше хворіють на легеневі, алергічні захворювання, виходить з ладу дороге устаткування, псуються матеріали, продукти.

Втрати від надлишку вологості можна умовно представити таким чином:

  1. Поява іржі на конструкціях і виробах з металу;
  2. Поїдені корозією механізми вимикачів і контакти;
  3. Знижений електроопір ізолюючих матеріалів;
  4. Запліснявілі стіни, злежалі пакети з сипучими речовинами і багато іншого.


За допомогою осушувача повітря таких наслідків можна уникнути, тому, що використовуючи ці апарати можна:

  • не турбуватися за міцність металевих конструкцій будь-яких об'єктів, наприклад, плавальних басейнів, гідротехнічних споруд і ін.;
  • виключити запотівання вікон в офісах, житлових приміщеннях;
  • завдяки стабільності температурного режиму виключити деформацію покриттів стін, стелі, підлоги в період ремонту квартир, забезпечити якість оздоблювальних робіт;
  • збільшувати термін зберігання легко всмоктують вологу продуктів, будівельних матеріалів, пральних порошків, мед. препаратів;
  • не порушувати технології виробництва в харчовій, деревообробній, сільськогосподарській, рибній ін видів промисловості;
  • не змінювати товарний вигляд одягу та упаковки;


Конструктивно системи осушення повітря мають різний принцип роботи. Головною характеристикою, на яку потрібно обов'язково звернути увагу - його продуктивність. Вона вказує на те, скільки води за одиницю часу може увібрати прилад, при встановленій температурі і початковій вологості. Однак розрахувати продуктивність не так просто, як спочатку здається, необхідно знати і врахувати велику кількість різноманітних факторів. Тому не поспішайте і краще довірте це кваліфікованому фахівцю.

Розглядаючи осушувачі повітря для басейнів чи побутові в нашому магазині, Ви гарантовані від підробок. Наша компанія ТОВ «Хомробот» продає найнадійніші агрегати. Ми пропонуємо вибрати у нас і купити осушувач повітря фірм-виробників: Apex, Aucma, Microwell, Macon.

Пристрій являє собою електричний апарат, за допомогою якого можна до певних меж понизити вологість повітря в приміщенні. Крім функції поглинання вологи новітні сучасні системи сконструйовані так, що можуть очищати і нагрівати повітря і працювати спільно з вентиляційною системою.

Функціонал заснований на двох фізичних явищах - конденсація і поглинання. Перший процес характеризується тим, що надмірна волога конденсується на холодному радіаторі, другий, - вона поглинається обертовим ротором, через який надходить повітря. Ці два процеси можуть здійснюватися паралельно в одному пристрої або окремо.

Класифікація.

Перш ніж купувати осушувач повітря, вирішите, для яких цілей він повинен служити. За призначенням, обладнання ділиться на три групи:

Побутові осушувачі повітря

для квартир і приватних будинків зазвичай менш потужні, але чудово виконують завдання видалення зайвої вологи у ванних кімнатах, кухнях і ін приміщеннях.

Ці моделі можна застосовувати для гаража, в офіс, невеликий магазин і т.д. Ціна осушувачів повітря демократична, розміри займає невеликі, особливих вимог до установки не пред'являє, його можна встановити без допомоги професіоналів. Вони ефективно справляються з вологістю, зазвичай обладнані вбудованим фільтром для очищення повітря. Невеликі розміри дозволяють легко переміщати між приміщеннями, енерговитрати не великі, обсяг видаляється з простору води за день перевищує 12-ти літрів.

Промислові осушувачі повітря

Даний тип професійних пристроїв використовується в умовах виробництва - цехах, будмайданчиках, пральні та іншого. Вони володіють високою продуктивністю літрів води на добу. Це дозволяє впоратися з вологістю в короткі терміни. Промислові осушувачі повітря не бояться низьких температур і здатні безупинно працювати досить тривалий час.

осушувач повітря в Києві

Осушувачі повітря для басейнів

Басейни, сауни, аквапарки - це місця громадського користування з незмінно підвищеним значенням вологості, для них необхідні осушувачі повітря басейнового типу. Розташовувати їх краще прямо на підлозі або закріпити за допомогою кронштейнів до стіни. Пристрої дуже ефективно усувають підвищене випаровування, витрата електричної енергії на підігрівання води при цьому значно зменшується. Завдяки чому ціна компенсується комфортними умовами, створеними для відвідувачів.

Особливості установки.

Стаціонарні осушувачі повітря досить продуктивні, і дуже важливо розміщувати їх далеко від обігрівальних пристроїв, по центру приміщення для забезпечення безперешкодної циркуляції. Переносні (мобільні) агрегати компактні, обладнані зручним шасі, що дозволяє встановлювати і переміщати їх між приміщеннями без обмежень.

Перш ніж купити осушувач повітря, подивіться, чи задовольняє його дизайн загальній картині Вашого приміщення. Зверніть увагу, обладнана чи вподобана модель датчиком для вологості повітря, таймером і ємністю для збору конденсату не менше чотирьох літрів. Особливо вітається пристрій з вбудованим датчиком цифрового управління та багатошвидкісним вентилятором.

Компанія ТОВ «Хомробот», реалізує якісні та надійні моделі систем для осушення. Всі вони мають гарантійний термін обслуговування. Консультації наших фахівців безкоштовні, допоможуть підібрати модель, для Ваших потреб. Доставка здійснюється у строки по Києву та містах України.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок