Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Глибина занурення
12 м
27 м
Продуктивність
<4600 л/год
<5000 л/год
Тиск
4,3 бар
5,5 бар
Потужність насоса
700 Вт
1000 Вт
Висота подачі води
43 м
55 м
Погружний насос Karcher ВР 4 Deep Well
Насоси глибинні
9999 грн
Погружний насос Karcher ВР 6 Deep Well
Насоси глибинні
9999 грн

Насоси глибинні

Як організувати недороге водопостачання в будинку за містом або полив на дачній ділянці замислюється кожен, цьому часто перешкоджає глибоке знаходження водяних підземних пластів. Користуватися колодязем неподалік - це не завжди зручно, проте залишати свою улюблену ділянку або город без води не варто, треба зважитися і організувати свій особистий водопровід.

Звичайно, на будівництво свердловини великої глибини доведеться затратити чималі гроші, однак це разове вкладення обернеться вкладенням у Ваше комфортне життя, а це цілком виправдовує.

Глибинні насоси для свердловин і колодязів від виробника Karcher зможуть забезпечити Вам економію на етапі видобутку води. Ця відома компанія виробляє техніку, яка відповідає найвищим вимогам замовників. Вона дуже якісна, продуктивна і зручна у використанні. Досить широкий вибір моделей пропонує наша компанія «Хомробот», ціни демократичні, якість відмінна.

Переважна особливість глибинних насосів Керхер на відміну від інших систем, це ґрунтовно продумана конструкція цих апаратів, які дозволяють при високому ККД організувати подачу води з по-справжньому вражаючої глибини свердловини, досягаючи декількох десятків метрів. Поверхневі насоси, звичайно, таких параметрів досягти не зможуть, тому що їм необхідно потужний силовий двигун для води. Тому, купити глибинний насос від німецької компанії Karcher - означає стати власником свердловинної конструкції з відцентровим багатосекційним занурювальним насосом. У цьому сучасному агрегаті електричний двигун працює безпосередньо всередині глибокої свердловини. Тому вимоги до виготовлення пристрою підвищені. Електричній машині доводиться працювати під водою, в середовищі, легко проводить електрострум. Це може стати причиною поломки всього агрегату. Саме тому занурювальний глибинний насос виготовляється в герметичному корпусі з нержавіючої сталі. Спеціально продумана монтажна основа, вхідний клапан і фільтр попереднього очищення на вході захищають від проникнення піску і бруду. Під час підключення глибинного насоса, пристрій надійно фіксується за допомогою спеціального троса і отворів на корпусі агрегату. Трос поставляється в комплекті, його купувати окремо не треба. Насоси глибинні від Karcher відрізняються високою якістю, не викликає труднощі підключення. Зносостійкість і чесна ціна на вироби забезпечують інтерес до них покупців.

Якщо Ви вже вирішили для себе купити глибинний насос, вибирайте його на сайті "Хомробот" за параметрами потужності, продуктивності і глибині занурення. У разі виникнення питань зателефонуйте нам, телефони вказані на сайті. Ми уточнимо характеристики і допоможемо у разі потреби. Зробіть правильний вибір, станьте нашими клієнтами і Вам забезпечено якісне обслуговування і офіційна гарантія виробника.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок