Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Апарат високого тиску Karcher HD 7/18 C
Апарати високого тиску
31999 грн
Підлогомийна машина Karcher BR 30/4 C
Підмітальні і підлогомийні машини
38699 грн
Пилосос сухого прибирання Karcher T 12/1 Eco
Пилососи сухого та вологого прибирання
11199 грн
Пилосос миючий Karcher PUZZI 8/1 C
Пилососи сухого та вологого прибирання
14999 грн
Снігоприбиральна машина Karcher STH 10.76W
Снігоприбиральна техніка
99999 грн

Професійне обладнання

У різних сферах сучасного бізнесу часто виникають завдання пов'язані з прибиранням, які потребують індивідуального підходу до їх вирішення. Німецька компанія прибиральної техніки Karcher завдяки своїй надійній та якісній продукції допоможе Вам вирішити будь-яке завдання за допомогою спеціально розробленого для певної мети обладнання. Галузева приналежність Вашої компанії не має значення, будь то виробництво, готельний бізнес чи сільське господарство - Karcher Professional завжди знайде для Вас найправильніше рішення для своєчасної, економічної продуктивної і безпечної чистки. З професійною технікою Karcher Professional будьте впевнені в отриманні оптимальних результатів. Підприємства малого бізнесу та індивідуальні підприємці, вибирають комерційне обладнання Керхер з прекрасним співвідношенням ціна-продуктивність, коли виникає необхідність знайти прості підходи до щоденного швидкого прибирання. При виготовленні обладнання фахівці зі світовим ім'ям виробника ґрунтуються на своїх особистих розробках і використовують останні наукові досягнення. Купити професійну техніку зовсім не складно. Вона в достатньому обсязі представлена ​​в магазині Хомробот. Наш сайт знають достатньо відомі компанії. Він користується популярністю завдяки оптимальними цінами на всю продукцію. Правильний вибір устаткування полегшує виконання не тільки звичайних, але і принципово нових завдань.

Професійна техніка Karcher поділяється на:

  • апарати високого тиску;
  • підмітальні і підлогомийні машини;
  • пилососи сухого та вологого прибирання;
  • снігоприбиральна техніка.


Зупинимося докладніше на кожному виді.

Професійні мінімийки або так звані апарати високого тиску, дуже популярні в будь-якому господарстві. Вони здатні мити автомобілі, складну техніку, стіни будівель і промислові споруди. Апарати високого тиску бувають з нагріванням води і без нагрівання. Для щоденного очищення інструменту, засобів пересування пристосовані апарати без підігріву води. Їм під силу затверділий бруд, тому, що показують високу продуктивність і міць. Ідеальний варіант для частого застосування на великих площах. Оскільки за допомогою гарячої води створити чистоту простіше, апарати високого тиску з підігрівом води, при тих же параметрах тиску більш продуктивні. Використовуються під час прибирання майстерень, цехів дворових майданчиків приватних і виробничих, швидко справляються з миттям автомобіля. Основною характеристикою професійних мийок є значення тиску.

Технічний прогрес не стоїть на місці, з появою сучасної автоматичної прибиральної техніки, такий як підмітальні і підлогомийні машини, електровіники, прибирання перетворилася в задоволення. З їх допомогою можна швидко прибрати сміття на території навколо будинку, підмести тротуари, під'їзди, якісно прибрати в майстернях і підсобних приміщеннях. Вся прибиральна техніка Karcher розробляється з урахуванням сучасних наукових розробок. Підмітальні апарати Karcher - як недорогий за ціною електровіник, так і потужна підмітальна машина, дуже довговічні і зносостійкі. Покупцям подобається користуватися цією технікою за традиційну німецьку якість. Привабливий і ергономічний дизайн ще одна перевага.

Підлогомийні машини знайшли своє застосування на великих площах супермаркетів, цехів підприємств. Використання цих апаратів дозволяє швидко помити підлогу при великому скупченні людей. Підлогомийні машини Karcher бувають щіткові і дискові.

прибиральна техніка керхер

Професійні пилососи сухого та вологого прибирання служать для наведення чистоти в офісах компаній приватного бізнесу, виробничих приміщеннях, готелях, банках, магазинах, складах і ін. Всі пилососи, так само як і побутові поділяються на види. Так в умовах сухої погоди, для щоденного застосування, більше підійдуть пилососи для сухого прибирання. Якщо ж на вулиці дощ і все навколо покрито водою і брудом з цим може впоратися тільки пилосос для сухого та вологого прибирання. Сучасні апарати усувають забруднення з промислових площ, майстерень, цехів, ферм, де збирається не тільки пил, але і велике сміття і бруд. Для ідеального очищення покриттів з килимів служать мийні професійні апарати Karcher. В'їдаються в покриття бруд швидко розчиняється і легко всмоктується. Завдяки якості, безпеки, надійності і продуктивності, використання професійних пилососів клінінговими компаніями досить економічно.

Снігоприбиральна техніка від німецької компанії Karcher це потужні, легко керовані, надійні агрегати, що володіють високим ступенем безпеки. Призначені для прибирання снігового покриву на великих територіях. Через жолоб з дефлектором, що повертається на 190 градусів, відбувається викидання снігу, а напрямок і дальність регулюється за допомогою спеціальної рукоятки. Потужний, зимової серії двигун, спроектований спеціально для роботи техніки при знижених температурах. Його сучасна конструкція дозволяє знизити паливні витрати і показує високу екологічність, низький рівень шумових характеристик. Привід коліс створює зручність для застосування снігоприбирача Керхер і на невеликих ділянках. Зручна панель з органами управління, яскрава галогенна фара на апараті допомагає виконувати роботу в темний час.

Завоювали позиції лідера на світовому ринку професійної техніки всі вироби компанії Karcher користуються надзвичайною популярністю у покупців нашої країни. Наша компанія ТОВ «Хомробот» здатна задовольнити будь-які потреби покупців і продає апарати за найдоступнішими цінами. Найбільш оптимальний варіант покупки Ви завжди відшукаєте на інтернет сайті. Каталог продукції регулярно поповнюється, слідкуйте уважно за новинним слайдером. Доступність інтернету в даний час, дозволяє робити покупки, не виходячи з робочого кабінету. Доставка куплених товарів по Києву та регіонам України організована строго в обумовлені з клієнтом строки.

Снігоприбиральна техніка Karcher

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок