Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
AquaDoctor pH Minus Гранули
Хімія для басейну
от 144 грн
AquaDoctor C60 (C60-T) - Швидкорозчинний шок-хлор
Хімія для басейну
от 463 грн
AquaDoctor O2 - Активний кисень
Хімія для басейну
от 726 грн
AquaDoctor MCT - 3 в 1
Хімія для басейну
от 481 грн
AquaDoctor AC - Альгіцид
Хімія для басейну
от 197 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 50
Ручні пилососи для басейну
12382 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 80
Ручні пилососи для басейну
13079 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD
Ручні пилососи для басейну
8265 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster iVac M3
Ручні пилососи для басейну
8408 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max CG
Ручні пилососи для басейну
10830 грн

Засоби очищення, Догляд за басейном

Чи стане басейн тим місцем справжнього відпочинку, прекрасним оазисом, про який ви давно мріяли, залежить тільки від того, наскільки правильно і професійно здійснюється догляд за всіма складовими вашого придбання. Справа в тому, що басейн разом з водою - це справжній живий організм, тому неважко зрозуміти, що треба не просто налити воду в ємність басейну, а постійно стежити за тим, як змінюється її хімічний склад через стрімке розмноження мікроорганізмів, з появою зелених водоростей, іржаво - мутного відтінку води і неприємного запаху. Ну а якщо басейн розташований на вулиці, тут ніяк не уникнути проникнення у воду спор рослин, комах, листя, піску, освіти мулу, і багато чого іншого. Зупинимося на засобах очищення і методи догляду, що дозволяють навести ідеальний порядок в басейні.

Існують досить нешкідливі для людини хімічні препарати, активно використовуються протягом багатьох років у сфері експлуатації басейнів, за допомогою яких повністю виключаються проблеми, пов'язані з чистотою і якістю води. Почніть з визначення рівня pH води (у нормі він повинен мати значення між 7,2-7,6), а так само рівня хлору, брому, активного кисню, тоді буде легше визначитися з вибором відповідного хімічного препарату. Вони діляться на засоби для дезінфекції води, від водоростей, що коагулюють речовини (сприяють зв'язуванню найдрібніших частинок бруду в пластівці) і для регулювання показника рН води басейну. Кожен з них виконує очищування на певному етапі забруднення.

Хімія для басейну.

Найпростіший і доступний спосіб очистити воду - застосувати продукцію для басейнів AquaDoctor. Весь асортимент відповідає стандартам якості та гігієнічним вимогам МОЗ України і може застосовуватися в самих різних басейнах. Зручна розфасовка від 5 до 50 кг розрахована на будь-який достаток. Строго дотримуючись заходів безпеки під час роботи з хімікатами на основі хлору і активного кисню, можна забезпечити чистоту і прозорість води, усунути водорості, впоратися з помутнінням і позеленінням води, усунути неприємний запах, а після купального сезону, застосувавши засоби для консервації басейну на зиму, швидко запустити його в роботу знову. Для автоматизації процесу дезінфекції води за допомогою хіміі для басейну, існують автоматичні дозуючі станції, використовуючи які відпадає необхідність постійного контролю рівня дез.засобів і показань рН. Періодичне поповнення запасів цих речовин в ємностях системи - все, що необхідно не забувати робити.

Ручний напівавтоматичний пилосос для очищення.

Крім очищення води є й інші, здавалося б досить неприємні і трудомісткі задачі - це очищення поверхонь і дна басейну від цвілі, мулу та іншого сміття, особливо якщо Ваш басейн влаштований на дачі або заміській ділянці під відкритим небом. Навіть при великому бажанні важко вберегти його від опалого з дерев листя, комах, піску та іншого сміття. Купівля ручного автономного пилососа Pool Blaster позбавить вас від трудомісткої ручної чистки. Простий в застосуванні, легкий, але на диво продуктивний апарат, полегшить завдання з очищення внутрішньої поверхні чаші при мінімальних витратах. Являє собою невеликий пристрій, який кріпиться до металевої, пристосовуваної по довжині штанзі. Принцип його роботи подібний до звичайного домашнього пилососа. Обладнаний вбудованим фільтром з багаторазовим мішком. Працює від акумуляторної батареї безперервно від 1 до 3 годин залежно від обраної моделі та висунутим до неї вимогам. Дуже мобільний, без довгих проводів і шлангів. Для нього все одно з чого виконані внутрішні поверхні басейну, він однаково добре відчистить плитку з кераміки, вінілові поверхні або зі склокераміки. Найбільш затребований у власників невеликих домашніх басейнів. Технології виробництва постійно удосконалюються, завдяки чому, модельний ряд швидко розширюється, задовольняючи найвищі вимоги споживача. Пилосос для басейну справляється з очищенням стінок, дна, сходинок, стиків «стіна - дно» і важкодоступних кутів. Користується великим авторитетом серед професіоналів в індустрії басейнів.

Аксесуари і приладдя.

Для більш комфортного обслуговування басейну і перебування в ньому існує ціла галузь з виробництва аксесуарів для басейнів. За своїм бажанням і можливостям можна обладнати басейн оригінальним підсвічуванням, відповідними сходами, плаваючим баром, фонтаном, вибрати тенти на басейн або підстилку під басейн, комплекти догляду за басейном, термометри та багато іншого.

Все різноманіття засобів очищення, обладнання та аксесуарів по догляду за басейном можна купити в Києві або з доставкою по Україні, в нашому інтернет-магазині Хомробот, робіть свій вибір, ми гарантуємо високу якість товарів і гідне обслуговування.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок