Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor O2 - Активний кисень
AquaDoctor O2 - Активний кисень
Ціна: 636 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor O2 - Активний кисень

Активний кисень в препараті AquaDoctor O2 використовується для дезінфекції води і дозволить практично виключити використання хлору в невеликих басейнах.
Детальний опис
Ціна: 636 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
636 грн
Швидкорозчинний дезінфектор на основі 10% активного кисню 5кг 2934 грн
Швидкорозчинний дезінфектор на основі 10% активного кисню 25кг 1797 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Minus Гранули
от 157 грн

Характеристики AquaDoctor O2 - Активний кисень

Спробуйте застосувати для дезінфекції води в басейні препарат без хлору на основі активного кисню - Аквадоктор О2. Він настільки ефективний, що знешкодить воду від вірусів, бактерій, грибків навіть не застосовуючи хлор. Хім.засіб для дезінфекції води AquaDoctor O2 виробляється в гранульованому вигляді і складається не менше 10% з активного кисню. Застосовується для шокової - первісної обробки і постійної в приватних невеликих басейнах, де навантаження не велике і дозволяє повністю відмовитися від хлорвмісних препаратів. Передбачає можливість поєднувати обробку з препаратами на основі хлору. Якщо первинна обробка проведена хлором, то наступні, регулярні, можна проводити Аквадоктор О2. Врахуйте, що при достатньому навантаженні на басейн або в жарку погоду, коли вода сильно нагрівається, можливо, з'явиться необхідність у шокової обробці води за допомогою хлору.

Хімікат AquaDoctor O2 дуже швидко і продуктивно працює потрапляючи у воду, будь-які види бактерій, вірусів, мікробів гинуть після перемішування засобу з водою. Перевага даного препарату перед хлорвмісними дезінфекторами в тому, що кисень в активному стані не взаємодіє з органічним азотом, отже, не утворює хлораміни, які мають сильний запах хлору. Вода після обробки хімією на основі O2 прозора, не діє дратівливо на слизові поверхні рота, шкіру, волосся, відсутній неприємний хлорний запах. При цьому треба не забувати, що активний кисень виробляє щадну обробку води, природно, якщо використання басейну дуже активне без шокових обробок не обійтися. Гідність дезінфікуючого препарату Аквадоктор О2 ще й у тому, що результат обробки води не залежить від показника рівня рН. Його показник може бути завищений або бути менше норми. Але існують у воді процеси, через які все-таки контролювати показник рН і підтримувати його між 7,2-7,6 треба. Коливання рН може призвести до корозії залізних частин басейну, підвищити зносостійкість обладнання басейну, привести до хімічної реакції, в результаті якої з'явиться білий осад на дні та інше.

Застосовувати хімію для басейну потрібно таким чином.

Для первісної ( шокової ) обробки необхідну кількість засобу - 30гр. на 1м3 води в басейні. Спочатку прорахуйте загальну вагу на весь обсяг, змішайте його з водою, додаючи хімікат у воду, але не навпаки. Потім налийте розчин на поверхню води по периметру басейну, приведіть в дію систему фільтрації. Це допоможе ретельно перемішати всю воду разом з розчином. Дозволяти купання після шокової обробки не рекомендується протягом двох годин. Надалі проводите шокову обробку кожні 40 - 60днів і обов'язково після сильних дощів або великого навантаження на воду або сильного забруднення. Регулярна обробка проводиться щотижня із застосуванням приблизно 15гр. хімії на 1м3 води. У бак з водою насипайте розрахункову кількість засобу, добре перемішайте і виливайте в воду басейну уздовж бортиків. Для ретельного перемішування запустіть фільтрувальне обладнання. Купання дозволяється через 2 години після обробки води. Тестер, за допомогою якого вимірюється рівень активного кисню, допоможе точно стежити за його станом. Його показник повинен бути не менше 8мг/л.

Всі наведені дози застосування O2 досить регульовані, будь-який басейн дуже індивідуальний по температурному режиму, навантаженні і іншим параметрам, і інтенсивність застосування препарату тому теж відрізняється. Тестер показників активного кисню в цьому випадку зробить вам велику послугу. У разі якщо при тривалому впливі на воду в басейні сонячних променів, симптомів забруднення води незважаючи на своєчасне регулярне застосування препарату або значного навантаження на воду в разі великого потоку відвідувачів, ви бачите, що шокова обробка AquaDoctor O2 не дає результату, застосовуйте для шокової обробки препарати на основі хлору, такі як Аквадоктор С60 або С60 -Т. Щоб не зіпсувати декоративну обробку всередині басейну і його устаткування не сипте в сухому вигляді хімікат безпосередньо у воду басейну. До того ж використовуючи його таким чином ви не зможете добре перемішати хімікат у воді.

Чи не перемішуйте разом кілька видів хімічних засобів - це небезпечно. Наприклад, при змішуванні його з кислотами починається реакція з виділенням отруйного газу. Всипайте гранули у воду, навпаки не слід. Збереження забезпечити далеко від дітей. Якщо препарат потрапив на очі, терміново промивайте водою до 10 хвилин і звертайтеся до лікаря. Проковтнувши, потрібно негайно звернутися до лікарні.

Препарат зберігається 3 роки в сухому, захищеному від сонця приміщенні. Фасувати по 1 / 5 / 25 кг у відро.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок