Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor AC - Альгіцид
AquaDoctor AC - Альгіцид
Ціна: 196 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor AC - Альгіцид

AquaDoctor AC. Засіб проти позеленіння і цвітіння води, вбиває всі шкідливі мікроорганізми в басейні і перешкоджає їх розмноженню.
Детальний опис
Ціна: 196 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС - 196 грн
Препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС - 725 грн
Препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС -10л 1353 грн
Препарат для боротьби з водоростями Аквадоктор АС -20л 2706 грн

Характеристики AquaDoctor AC - Альгіцид

Справитися з появою і розмноженням зелених водоростей, цвітінням і позеленінням води в басейні під силу препарату AquaDoctor AC. Альгіцид для басейну Аквадоктор АС ефективний бактерицидний засіб з сильно вираженим протигрибковим і Противоводорослевою дією.

AquaDoctor AC - це рідкий хімічний розчин насиченого блакитного кольору, він дозволяє убезпечити воду від появи і стрімкого розмноження в ній різних мікроорганізмів - грибів, вірусів, бактерій. Хімічний процес очищення після додавання в басейн відбувається дуже швидко. Якість та ефективність гарантується виробником.

Вода оброблена хімією не піниться, навіть якщо це штучні водоспади або фонтани. Шокова обробка, як і первісна, при запуску басейну проводиться таким чином: на 1м3 води - 20мл хімічного засобу. У разі необхідності Альгіцид, розведеним у співвідношенні 1:4 проводиться обробка стінок і дна басейну, для усунення можливого скупчення мікроорганізмів. Шокову обробку всього басейну з водою бажано повторювати один раз в 40-60 днів, відразу ж, якщо вода позеленіла або стінки басейну вкрилися слизом. Щоб воду в басейні безперервно підтримувати в ідеальному стані, потрібно використовувати рідкий альгіцид Аквадоктор АС з розрахунком 5 мл на 1м3 води один раз на 5-7 днів.

Відстежуйте працездатність вашої системи фільтрації в басейні, вона дозволить безперервно перемішувати воду з препаратом. У періоди інтенсивного використання басейну, після дощу або при підвищеній температурі води, потрібно обробляти воду хімією із завищенням дози препарату, намагатися більш часто проводити шокову обробку і, природно, регулярну. Розводите AquaDoctor AC з водою в певній місткості і тільки потім виливайте отриманий розчин в басейн. Не перемішуйте в одній ємності різні хімічні засоби для води басейну.

Одягніть рукавички перед роботою і захистіть руки від дотику з хімією. Добре закрийте ємність з речовиною після застосування, щоб не допустити проливання. Зберігати каністру з альгіцідом треба подалі від дітей. Якщо концентрований розчин потрапив на шкіру потрібно швидко промити її під струменем води і вдатися до медичної допомоги. При попаданні речовини AquaDoctor AC на слизову ока, терміново промийте водою і звертайтеся до лікаря. Якщо раптом альгіцид потрапив в рот, намагайтеся випити багато чистої води і швидко звертайтеся до лікаря.

Для зберігання препарату має бути передбачено провітрюване, прохолодне приміщення. Не допускайте знаходження хімікату на сонці. Термін придатності 2роки.

Купити альгіцид можна в каністрах від 1 до 20 л.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок