Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Прасувальна система Karcher SC 1.030B + AB1000
Прасувальні системи
16280 грн
Прасувальна система Karcher SI 2.600 CB
Прасувальні системи
15599 грн
Прасувальна система Karcher SI 4.100 CB
Прасувальні системи
16179 грн
Прасувальний стіл Karcher AB 1000
Прасувальні системи
8199 грн
Прасувальна станція Karcher SI 4 Premium Iron
Прасувальні системи
17999 грн
Прасувальна система Karcher SC 5800CB + AB1000
Прасувальні системи
22299 грн

Прасувальні системи

Існує велика кількість побутових приладів, які допомагають нам по господарству і обладнані функцією пару. Це парові праски, паропилососи, пароочищувачі та інші апарати. За допомогою пару можна дезінфікувати поверхні, вичищати стійкий бруд і дуже продуктивно розгладжувати зам'яті складки на поверхнях тканини. Прасувальні системи Karcher виставлені в нашому інтернет магазині Хомробот. Як правило, комплект складається з парової дошки, зручного парогенератора і невеликої праски. Існують і інші поєднання компонування. Наприклад, можна купити прасувальний комплект, що включає в себе пароочищувач і праска. За допомогою нього просто відпрасувати паром у вертикальному положенні. Вся техніка Керхер розробляється на основі власних інженерних розробок і з використанням сучасних інноваційних технологій. Завдяки цьому, бренд Karcher і завоював довіру покупців.

Вибрати прасувальну систему Karcher радимо, визначившись з рівнем доступного для Вас бюджету, а також з урахуванням потреб. Так як вона складається з багатьох компонентів. Наприклад, якщо потрібно лише прасувальна дошка, ми пропонуємо купити її окремо. Стіл для прасування AB 1000 результативно виконує функцію продувки і поглинає пар. Функція продувки призначена для дбайливого прасування тонкої, делікатної тканини, функція ж всмоктування допомагає притягти білизну до дошки, щоб не допустити її ковзання. Дошка для прасування, якщо її укомплектувати пароочищувачем і праскою з ковзаючою підошвою, складуть Karcher SI 2.600 CB, вона представлена ​​на нашому сайті за доступною ціною.

прасувальні системи karcher

Прасувальні системи можуть виконувати відразу декілька дій одночасно, за допомогою них можна зволожувати, прасувати і сушити білизну. За короткий термін ви отримаєте відмінний результат, адже прилади, з яких складається прасувальний комплекс Керхер, працюють дуже швидко. Цей комплекс багатофункціональний, так з його допомогою можна провести прибирання в кімнатах, відмити застарілий бруд, продезінфікувати постільні приналежності, килимові покриття, це все робить комплекс гідним помічником у господарстві.

Якщо Вам необхідна прасувальна система Karcher, ви потрапили за адресою. Наша компанія ТОВ «Хомробот» спеціалізується на продажі техніки німецької компанії Керхер, а це означає, що купивши необхідний товар в нашому магазині, вам гарантована якість і приємний сервіс наших співробітників. На сайті вам запропоновано опис моделей та їх технічні параметри. Якщо раптом виникнуть питання і труднощі з вибором, менеджери забезпечать Вам грамотну консультацію з приводу того, чим відрізняється одна модель від подібної, і яку серед них вибрати. Також Вам забезпечена своєчасна доставка по Києву та Україні будь-яких всіляких товарів нашого магазину.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок