Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Прасувальні системи: Прасувальний стіл Karcher AB 1000
Прасувальний стіл Karcher AB 1000
Ціна: 8199 грн
Повернутися до початку сторінки

Прасувальний стіл Karcher AB 1000

Артикул: 2.884-933.0
Стіл для прасування і відпарювання Karcher AB 1000 оснастили системою відсмоктування пару і продувкою. Регулятор висоти 6-типозіціонний.
Детальний опис
Ціна: 8199 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Праска Karcher 6006
2420 грн

Характеристики Прасувальний стіл Karcher AB 1000

Прасувальна дошка Karcher AB 1000, що використовує передові технології, забезпечує якісне прасування і відпарювання, включаючи і тонкі ніжні тканини. Так, застосування функції відсмоктування дозволяє відбирати пар, притискаючи білизну до дошки. З використанням функції продувки створюється повітряна подушка, що забезпечує щадне прасування виробів з делікатного матеріалу (приміром, шовкової білизни).

Дизайн і ергономіка дошки AB 1000, як і всіх продуктів Karcher, теж на висоті. Підпружинений 6 -ти позиційний регулятор висоти допомагає підібрати комфортну висоту і не втомлюватися під час роботи (Easy- Lifting). Поєднання функції активного відбору пару і продувки з паровою праскою дають можливість отримання прискореної сушки білизни, що дозволяє забирати його на зберігання відразу після прасування, уникаючи при цьому застрягання складок.

Конструкція дошки володіє необхідною жорсткістю і запасом міцності, містить додатково кріплення для парогенератора, місце для праски з жароміцного матеріалу, підвіска електрокабелю. Розетка на корпусі Керхер АВ 1000 забезпечує просте підключення парогенератора. У моделі дошки АВ 1000 забезпечено найправильніше рішення питань прасування/прасування виробів, а на зберігання дошки не треба виділяти багато місця.

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок