Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Виробник
BestWay (Китай)
Форма
шестикутний
круглий
прямокутний
Шестикутний каркасний басейн BestWay
Каркасні Басейни Bestway
1 грн
Каркасний круглий басейн BestWay
Каркасні Басейни Bestway
от 1 грн
Каркасний прямокутний басейн BestWay
Каркасні Басейни Bestway
от 1 грн

Каркасні Басейни Bestway

Каркасні басейни Bestway широко відомі в Україні своєю якістю, демократичною ціною і простотою експлуатації. Компанія BESTWAY - одна з найбільш відомих брендів, що виробляють найкращі каркасні басейни серед інших виробників світу.

У 1993р. в створенні корпорації взяли участь фірми Сполучених Штатів і китайські компанії. BESTWAY GROUP в даний час міжнародна корпорація, що володіє великими виробничими потужностями і єдиною логістичною мережею, яка дозволяє успішно продавати в усьому світі товари для водних розваг під час відпочинку. Ви можете купити каркасні басейни Бествей в інтернет магазині "Хомробот" і подарувати радість купання в басейні вашим близьким під час спекотного періоду року.

Каркасні басейни Bestway розрізняються в основному за формою і бувають прямокутні і круглі, по ємкості і по додатковій комплектації різними агрегатами і приладдям. При обмеженні місця на монтаж каркасного басейну - форма кола більш практична, так при однакових обсягах використовується менше місця. Досить важливо й те, що ціна на круглі каркасні басейни менше прямокутних при однаковому обсязі.

каркасні басейни київ

Купівля каркасного басейну для дачі, безсумнівно, відмінний і недорогий варіант для розваги великої групи людей, він підходить, як для проведення водної вечірки з друзями, так і безтурботного відпочинку з сім'єю.

Круглі каркасні басейни Bestway збираються зі сталевих конструкцій, що створюють міцний каркас і плівки ПВХ товщиною до 0,9 мм в 3 шари, що утворює чашу. Плівка ПВХ армована синтетичними волокнами, що істотно підвищує міцність чаші і збільшує час її експлуатації. Сталевий каркас дає міцність конструкції, на яку розподіляється навантаження від тиску води, і це гарантує, що чаша круглого каркасного басейну не порветься. Борт басейну досить жорсткий, на нього можна спиратися, а також змонтувати невеликий стіл.

Збірні прямокутні каркасні басейни Bestway. Прямокутна форма виділяється серед інших реалізацій великої за обсягом чаші. Вона складається з 3-х шарів ПВХ, товщиною 0,9 мм. Збирається Бествей на сталевому каркасі з навішуванням пластичної чаші, жорсткість якої надійно врівноважує тиск води і активністю людей в басейні. Завдяки своїй формі такі басейни більш пристосовані для заняття водним спортом.

Попередньо, перед установкою будь-якого з вигляду Бествей, під каркасний басейн потрібно підготувати жорстку основу і розстелити захисне покриття, на яке і укладається чаша. Далі ведеться складання каркаса, а потім одягається чаша, після чого можна наповнювати водою. Час складання басейну не перевищує 20-40 хвилин.

Для формування основи при складанні каркасного басейну необхідно взяти до уваги те, що після наповнення, тиску води на основу складе 1000-1200 кгм2. Ця умова не дозволяє монтувати каркасні басейни Bestway на поверхнях мають нахил або пухку структуру. Необхідно забезпечити зміцнення поверхні під стійками, щоб вони не провалювалися. Для цього потрібно забезпечити тверду широку поверхню під основою стійки у вигляді бетонних плиток або міцних блоків з інших матеріалів.

Каркасні басейни Bestway необхідно прибирати на зимовий сезон. Зробити це нескладно, злив воду, вимивши і ретельно висушивши чашу. Потім ПХВ полотно необхідно акуратно скласти і зберігати під дахом не нижче 5-7 градусів. Зимівля чаші і конструкції на відкритому повітрі значно скорочує термін її експлуатації.

Для великих Bestway встановлюється підкладка під басейн, яка захищає дно від механічного пошкодження при осіданні підстави. Крім цього можна встановити навіс зверху збірного басейну, для захисту води від дрібного сміття, розповсюджуваного вітром, типу пилу, листя, комах та ін. Вибираючи місце для установки враховуйте близькість з деревами. Інакше вода буде забруднена опавшим листям, гілками та комахами з дерев, встановлюйте каркас на відстані 3-4м від крон дерев.

Каркасний басейн завжди поставляється з фільтром. Існує картриджна або пісочна система фільтрації. Очищення здійснюється паперовим картриджем, який необхідно очищати, бажано раз на два дні. Пісочний фільтр в експлуатації більш ефективний, зручний і практичний, ніж фільтр - картридж. Використання кварцового піску фракції 0,45-0,80, який необхідно купувати окремо або скляного піску для заповнення фільтруючого елемента, дозволяє отримувати воду більшої чистоти та прозорості.

bestway Україна

Хвороботворні бактерії і водорості за допомогою фільтра не видаляються з води, тому доводиться використовувати дезінфікуючи воду суміші. Існує багато варіантів дезінфекції води реактивами з використанням в якості активної речовини кисень або хлор. Для менш жорсткої дезінфекції води, можливе придбання систем озонування або хлорування. У першому випадку відбувається генерація озону, і подача його в мікропухирців прямо у воду. Хлор-генератор, використовуючи електроліз, виробляє активний хлор, добуваючи його із солі, розчиненої у воді басейну.

Великі збірні басейни Bestway укомплектовуються, для зручності відпочиваючих, придворними сходами.

У 2013 р. перестали комплектуватися збиральними комплектами, тепер їх потрібно купувати додатково. Практичний збиральний комплект містить:

• телескопічну штангу - 279 см.;
• сачок для поверхневого очищення;
• водяний пилосос;
• скіммер.

Якщо ви вирішили порадувати своїх близьких можливістю водних розваг прямо у дворі дачі, то каркасний басейн Bestway максимально простий і недорогий спосіб виконання вашого бажання.

Для цього потрібно купити за хорошою ціною з доставкою збірний басейн Bestway в нашому інтернет магазині. І кур'єрська служба доставить його в будь-яке місце в Україні.

Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок