Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol AK
Фільтр пісочний Kripsol AK
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
520 мм 0,21 м2 1 1/2'' 10,5 м3/год 100 кг 1 грн
640 мм 0,32 м2 1 1/2'' 16 м3/год 150 кг 1 грн
680 мм 0,36 м2 2'' 19 м3/год 175 кг 1 грн
760 мм 0,45 м2 2'' 22,5 м3/год 225 кг 1 грн
900 мм 0,63 м2 2'' 31,5 м3/год 325 кг 1 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це просте, зручне і в той же час дуже ефективне обладнання Нетреба спеціального монтажу, розраховане на певний об'єм води і задану швидкість фільтрації.

Багатошаровий ламінований пісочний фільтр іспанського виробництва Kripsol серії АК прекрасний пристрій для фільтрації води в громадських і комерційних басейнах різної величини. При його виготовленні були використані сучасні технологічні матеріали та інноваційний підхід при конструюванні форми і принципу роботи.

Виготовлений з зеленого армованого скловолокном пластика з основою з поліефіру в чорному кольорі, такий високоякісний, стійкий до корозії матеріал дозволяє апарату ефективно функціонувати навіть у солоній воді, і у воді, знезараженою басейновою хімією. На поліефірній кришці встановлена дюймова запобіжна пробка з продувальним вентилем. Корпус обладнаний чотирнадцятьма різьбовими шпильками. Установка здійснюється за допомогою двох підйомних кілець. Всередині пристрою є дюзи. Оглядові люки дозволяють стежити за рівнем забруднення пристрою. Додатково передбачені тридюймові дренажні отвори для спуску води із заглушкою.

Для чергування режимів фільтрації є шестипозиційний кран. Насос закачує воду в бочку під певним тиском (насос в поставку не входить), проходячи крізь скляний фільтруючий матеріал або кварцовий пісок фракції 0,4 - 0,8 мм вода очищається, залишаючи наявні в ній домішки в товщі фільтра. На весь представлений модельний ряд фільтруючих агрегатів Kripsol АК встановлені датчики тиску - манометри для контролю забруднення фільтруючого матеріалу і своєчасного його очищення.

Головні переваги пісочного фільтра для фільтрації води в басейні Kripsol АК:

  • висока якість матеріалу конструкції;
  • доступність за ціною при високій ефективності;
  • підходять для чищення будь-яких басейнів, для великих - кількість фільтрів підбирається індивідуально;
  • фільтрує великі частини сміття;
  • безпеку, простота, зручність при використанні.

Завдяки тому, що Kripsol АК розрахований на бокове підключення, ці фільтри розміщують безпосередньо біля басейну або в додатково передбаченому технічному приміщенні. Фільтр потребує промивання, якщо тиск на манометрі зросте до половини від початкового значення. Якщо ви хочете промити фільтр, спочатку потрібно вимкнути насос і встановити вентиль у відповідний режим. Після цього насос запустити на пару хвилин.

Під час промивки вода у фільтрі циркулює в протилежному напрямку. Після завершення промивання потрібно вибрати режим ущільнення піску. Якісні піщані фільтри Kripsol АК здатні швидко вирішувати покладені на них завдання.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок