Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol AK
Фільтр пісочний Kripsol AK
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
520 мм 0,21 м2 1 1/2'' 10,5 м3/год 100 кг 1 грн
640 мм 0,32 м2 1 1/2'' 16 м3/год 150 кг 1 грн
680 мм 0,36 м2 2'' 19 м3/год 175 кг 1 грн
760 мм 0,45 м2 2'' 22,5 м3/год 225 кг 1 грн
900 мм 0,63 м2 2'' 31,5 м3/год 325 кг 1 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це просте, зручне і в той же час дуже ефективне обладнання Нетреба спеціального монтажу, розраховане на певний об'єм води і задану швидкість фільтрації.

Багатошаровий ламінований пісочний фільтр іспанського виробництва Kripsol серії АК прекрасний пристрій для фільтрації води в громадських і комерційних басейнах різної величини. При його виготовленні були використані сучасні технологічні матеріали та інноваційний підхід при конструюванні форми і принципу роботи.

Виготовлений з зеленого армованого скловолокном пластика з основою з поліефіру в чорному кольорі, такий високоякісний, стійкий до корозії матеріал дозволяє апарату ефективно функціонувати навіть у солоній воді, і у воді, знезараженою басейновою хімією. На поліефірній кришці встановлена дюймова запобіжна пробка з продувальним вентилем. Корпус обладнаний чотирнадцятьма різьбовими шпильками. Установка здійснюється за допомогою двох підйомних кілець. Всередині пристрою є дюзи. Оглядові люки дозволяють стежити за рівнем забруднення пристрою. Додатково передбачені тридюймові дренажні отвори для спуску води із заглушкою.

Для чергування режимів фільтрації є шестипозиційний кран. Насос закачує воду в бочку під певним тиском (насос в поставку не входить), проходячи крізь скляний фільтруючий матеріал або кварцовий пісок фракції 0,4 - 0,8 мм вода очищається, залишаючи наявні в ній домішки в товщі фільтра. На весь представлений модельний ряд фільтруючих агрегатів Kripsol АК встановлені датчики тиску - манометри для контролю забруднення фільтруючого матеріалу і своєчасного його очищення.

Головні переваги пісочного фільтра для фільтрації води в басейні Kripsol АК:

  • висока якість матеріалу конструкції;
  • доступність за ціною при високій ефективності;
  • підходять для чищення будь-яких басейнів, для великих - кількість фільтрів підбирається індивідуально;
  • фільтрує великі частини сміття;
  • безпеку, простота, зручність при використанні.

Завдяки тому, що Kripsol АК розрахований на бокове підключення, ці фільтри розміщують безпосередньо біля басейну або в додатково передбаченому технічному приміщенні. Фільтр потребує промивання, якщо тиск на манометрі зросте до половини від початкового значення. Якщо ви хочете промити фільтр, спочатку потрібно вимкнути насос і встановити вентиль у відповідний режим. Після цього насос запустити на пару хвилин.

Під час промивки вода у фільтрі циркулює в протилежному напрямку. Після завершення промивання потрібно вибрати режим ущільнення піску. Якісні піщані фільтри Kripsol АК здатні швидко вирішувати покладені на них завдання.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок