Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Фільтрувальна установка для басейну

Фільтр для басейну купити

Дуже добре бути власником басейну. У той же час це кропітка праця. Щоб позбавити себе від непотрібних турбот, ще до проектування басейну варто подбати про придбання одного з головних його складових. Це фільтрувальна установка. Дане обладнання дозволить заощадити кошти на дезінфекцію і продовжить термін експлуатації басейну. Для багатьох покупців буде дешевше і простіше купити вже готове обладнання, ніж збирати його по частинах.

Фільтраційна система складається з насоса з попереднім фільтром, фільтруючого бака і шести-позиційного крана для управління системою. Щоб якомога рідше замінювати воду в басейні, потрібні дві системи очищення: механічна та хімічна. За допомогою механічного очищення весь об'єм води пропускається через фільтр. При цьому видаляється вся грязь з басейну, наприклад волосся, листя, комахи, пісок. Вода всмоктується насосом через скіммер, який знаходиться в басейні. Великі частинки бруду уловлюються фільтром грубого очищення. Хімічне очищення відбувається шляхом додавання у воду спеціального хімічного засобу, який вбиває всі бактерії і мікроби, що приносять шкоду здоров'ю людини і викликають неприємний запах води і помутніння. Робота цих систем взаємопов'язана. Після того як через фільтрувальну установку проходить, що подається насосом, потік, дрібні частинки затримуються, потім в басейн надходить уже очищена вода. Вона ідеально підходить для купання людини з урахуванням рівня кислотності і знезараження.

Фільтрувальні установки використовуються як в невеликих домашніх, так і в комерційних басейнах різного розміру. Продуктивність такого обладнання коливається від 6 м3 / год (для басейнів місткістю 30 тонн) до 15м 3 / год (для басейнів, що вміщають 80 тонн). Фільтрувальна установка кріпиться на фундаментній плиті за допомогою анкерів або болтів.

Для басейну можна придбати підлогові або навісні фільтри. Підлогові - встановлюються зовні. Навісні фільтрувальні установки кріпляться на борт басейну. Вони не вимагають підключення до системи каналізації та виконання спеціальних отворів в чаші басейну. Фільтри можуть бути з ручним і автоматичним управлінням.

Існує три види фільтрувальних установок: пісочні, картріджні і діатомові. Всі вони забезпечують механічну фільтрацію води. Устаткування підберається залежно від величини і типу басейну.

Пісочний фільтр являє собою ємність з піщаним наповнювачем, в який за допомогою насоса подається вода. Для очищення використовується прожарений кварцовий пісок діаметром від 0,5 мм. Бувають також скляні та срібні піски в якості наповнювача. Можна встановити і фільтр, що складається з декількох шарів: гравію, кварцового піску і вуглецю-антрациту. Щоб досягти повної прозорості, у воду додають флокулянт або коагулянт. Дані речовини прискорюють процес злипання піщинок і знижують окислюваність води. Слід врахувати, що використання кварцового піску в процесі фільтрації не дезінфікує воду, тому рекомендується додатково придбати спеціальні хімічні речовини з хлором або без нього. Такі фільтрувальні установки мають велику вагу і значні розміри, тому їх доцільно купувати для громадських стаціонарних басейнів. Пісочний фільтр вимагає наявності спеціальної зони або технічного приміщення. Перевагою є невисока вартість такого обладнання.

Картриджна фільтраційна установка складається зі скиммера, циркуляційного насоса, фільтра глибокого очищення і адаптера для підключення водного пилососа. Застосовується в каркасних і гумових надувних, бетонних і збірних басейнах малого та середнього розмірів. Фільтруючим елементом служать пропіленові мембрани. Вони замінюються у міру засмічення або в разі поломки. Картриджі потребують частого промивання і заміни. Вони також коштують не дуже дорого. Такі фільтрувальні установки мають невеликі розміри. При їх використанні немає необхідності в підключенні каналізації. До того ж «тепла підлога» навколо чаші басейну не буде схильна додатковим механічним впливам під час кріплення даного обладнання. Моторний відсік може бути встановлений вертикально або горизонтально. Основним показником при виборі картриджної фільтрувальної установки є її пропускна здатність, яка вказана в інструкції з експлуатації.

Найбільш якісний фільтр для басейну - діатомовий. Він складається з фільтруючої бочки, манометра і клапанів. Пристрій оснащений декількома картриджами. Фільтруючим елементом є діатомова земля (діатоміт, гірська мука, інфузорна земля, кузельгіт). Це викопний порошок, який отримують з морських водоростей і скам'янілих скелетів радіолярій, що накопичилися на дні Світового океану за багато років. Фільтр видаляє найменші забруднення і зважені частинки розміром менше 1 мкм, які впливають на прозорість води. Надтонка очистка має бактерицидну дію: з води фільтруються різні мікроорганізми і бактерії. Використання діатомового фільтра виключає органічні домішки у воді, попереджає появу водоростей, знижує споживання хімії в 4-5 раз. В процесі очищення фільтруючі елементи коротшають у міру забруднення і збільшення тиску. Коли насос зупиняється, а тиск знижується до нуля - елементи набувають первинну форму. Так відбувається самоочищення забрудненого фільтруючого шару. Вода, що пройшла очищення через діатомовий фільтр набуває багато корисних властивостей. Купання в такій акваторії дарує бадьорість, омолоджує, підвищує імунітет, поліпшує стан волосся, нігтів і в шкіри в цілому, так як вода має цілющі властивості срібної, джерельною і талої води. Діатомові фільтрувальні установки в основному купуються для приватних басейнів, але зрідка їх можна зустріти в громадських спортивних. Недоліком таких фільтрів є ціна, яка може в кілька разів перевищувати вартість пісочних фільтрувальних установок.

Можна зробити висновок, що фільтраційна установка є важливою і невід'ємною частиною будь-якого басейну для підтримки в ньому чистоти і запобігання забруднення води шкідливими мікроорганізмами. У великих громадських басейнах необхідна наявність декількох фільтрів. При виборі фільтрувальної установки слід враховувати обсяг басейну, умови використання та призначення обладнання, необхідну ефективність і вартість. Консультація фахівців допоможе купити фільтр для басейну, що підходить під Ваші вимоги.

Всі статті
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок