Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ви обрали:

Немає фільтрів

Очистить все
Номінальна потужність
365 Вт
380 Вт
80 Вт
200 Вт
300 Вт
400 Вт
430 Вт
900 Вт
1500 Вт
Час роботи
на батарейках
до 45 хв
до 1 години
до 3 годин (2 x 1,5)
Площа прибирання
бассейн до 4,5 м
басейн до 5,5 м
бассейн до 6,7 м
бассейн до 7,5 м
бассейн до 12 м
басейн до 15 м
басейн довжина 20м
басейн більш 25м
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 10
Ручні пилососи для басейну
5453 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 05
Ручні пилососи для басейну
6560 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 15
Ручні пилососи для басейну
7421 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 30
Ручні пилососи для басейну
9758 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 50
Ручні пилососи для басейну
12382 грн
Ручний пилосос для басейну Kokido Telsa 80
Ручні пилососи для басейну
13079 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручні пилососи для басейну
11339 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD
Ручні пилососи для басейну
8265 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster iVac M3
Ручні пилососи для басейну
8408 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max CG
Ручні пилососи для басейну
10830 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max (Li-ion)
Ручні пилососи для басейну
14858 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)
Ручні пилососи для басейну
15580 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max CG (Li-ion)
Ручні пилососи для басейну
19228 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Pro 900
Ручні пилососи для басейну
12592 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Pro 1500
Ручні пилососи для басейну
13110 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster iVac Aqua Broom
Ручні пилососи для басейну
2052 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster iVac C2
Ручні пилососи для басейну
4475 грн

Ручні пилососи для басейну

Після покупки і установки басейну виникає резонне питання - як за ним доглядати, щоб підтримати в чистоті? Будь-який штучний водойм потребує правильного і якісного догляду. Від цього залежить тривалість його служби без дорогих витрат на ремонт. Фільтрувальна установка та хімічні препарати позбавлять воду від механічних домішок, бактерій і водоростей, але наліт на поверхнях басейну і сміття вони не видалять. Тому самої трудомісткою, але необхідною роботою для власника стане якнайкраще вичистити дно і стінки басейну від стійких органічних і неорганічних забруднень у вигляді старого листя, піску, мулу, бруду. Регулярність і акуратність виконання процедур з очищення дозволять надати басейну охайний і чистий вид. Залежно від розміщення (усередині або поза приміщенням) і навантаження на басейн, таке очищення рекомендовано 2 -3рази на тиждень, при необхідності частіше.

Існує великий вибір механічних пристроїв і спочатку складно визначитися у виборі. Не поспішайте, розберіться у всьому ґрунтовно. Ми вирішили запропонувати Вам найбільш сучасний, недорогий, але дуже ефективний спосіб. Використання спеціалізованого обладнання, а саме ручного автономного пилососа для прибирання в басейні Pool Blaster забезпечить чистоту і істотно збільшить термін служби допоміжного обладнання, такого як системи очищення води, гідромасажне обладнання, фонтани, противотоки та інше. Автономний пилосос для басейну - це невеликий апарат, прикріплений до довгої штанги, і принцип його роботи дуже нагадує стандартне прибирання будинку і має на увазі активну участь у цьому процесі людини.

Розроблений в 2003 році американською компанією WaterTech пилосос Pool Blaster зробив революцію в сфері індустрії басейнів та обладнання до них. Ці підводні пилососи досконалі за якістю та дизайном, різноманітні за потужністю обраної моделі і в теж час настільки прості у використанні, що їх стали дуже активно із задоволенням застосовувати як власники невеликих приватних басейнів, так і великі комерційні фірми, які володіють багатофункціональними сучасними басейнами. Компанією розробником був запропонований найбільш швидкий і результативний спосіб чищення басейнів від бруду і сміття. Історія розвитку і досвід фахівців у даній області говорять про найвищий рейтинг моделі Pool Blaster за останні кілька десятків років. На базі платформи першої моделі Pool Blaster - Max, здатної справлятися з трудновидалимою цвіллю, був створений довгий модельний ряд ручних пилососів Pool Blaster.

Давайте зупинимося на тому, чому автономні ручні пристрої придбали таку популярність у всьому світі, в чому їх перевага перед іншими методами очищення. Ручний очисник дуже компактний, має невелику вагу, не вимагає спеціальної установки і може бути використаний в будь-який момент в міру необхідності. Для нього не має значення структура матеріалу, що застосовується для покриття поверхонь, будь то кахельна плитка, плівка ПВХ, вініл та інше. Завдяки своїм габаритам апарат незамінний в невеликих басейнах, купелях СПА. Пилосос працює автономно, від попередньо зарядженого акумулятора, має внутрішню систему фільтрації, не вимагає приєднання шлангів і проводів. Багаторазовий фільтр - мішок можна помити і знову використовувати. Довга телескопічна металева штанга, додаткові щітки з пристосуваннями, управляє рухом апарата, обходячи поверхні і стики басейну. Це основні переваги, можливо, ви знайдете й інші, купивши прибиральний пристрій і попрацювавши з ним.

В інтернет -магазині нами представлені самі затребувані моделі водних пилососів Pool Blaster. Визначитися з вибором і купити пилосос для басейна просто, Ви можете на сайті " Хомробот " або зателефонувавши за телефонами, ми працюємо по всій території Україні з доставкой.

Завжди раді зустрічі з Вами!

Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок