Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Ручні пилососи для басейну: Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)
Ціна: 10716 грн
Повернутися до початку сторінки
Ручні пилососи для басейну: Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)

Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)

Артикул: pool blaster max hd li-ion
Ручний водний пилосос Pool Blaster Max HD (Li-ion) створений для очищення поверхонь басейну, самим якісним, швидким і зручним способом.
Детальний опис
Ціна: 10716 грн
в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)

Ручний водний пилосос Pool Blaster Max HD (Li-ion) створений для очищення поверхонь басейну, самим якісним, швидким і зручним способом. Застосовується як для стаціонарних басейнів приватного типу, так і для SPA, надувних, каркасних і збірних конструкцій.

Підводний пилосос функціонує незалежно від фільтраційної установки вашої штучної водойми. Цей легкий очищувач підключається до телескопічної штанги і легко маневрує по дну, стінах і сходах.

Pool Blaster MAX HD (Li-ion) має на 40% більшу ємність фільтра, ніж попередня модель. Li-ion акумулятор, що встановлений всередині приладу, більш довговічний.

Потужний насос і голівка з вакуумом сприяють максимальному всмоктуванню. Швидко і на високому рівні очищає стінки чаші від різного сміття, дрібного і великого, ефективно зчищає навіть застарілий наліт і цвіль.

Прилад легкий і маневрений, при необхідності кріпиться до стінки басейну. Для прибирання об'ємних басейнів, до пристрою кріпиться стандартна телескопічна штанга.

Технічні характеристики Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max HD (Li-ion)

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок