Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Ціна: 47510 грн
Повернутися до початку сторінки

Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear

Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
Детальний опис
Ціна: 47510 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
пропускна здатність 25 м3 / год; V басейну до 80 м3 47510 грн
пропускна здатність 40 м3 / год; V басейну до 150 м3 58197 грн
запасний мідний електрод для MK7/CF1-75 5843 грн
запасний мідний електрод для MK7/CF1-150 8408 грн
Набір тестера для визначення вмісту рівня міді (Cu) у воді басейну 2309 грн
Рекомендовані товари
Генератор озону Faraday Ozone А
от 30051 грн

Характеристики Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear

Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини хімічних речовин, бактерій, вірусів, грибків і навіть водоростей. Ця система влаштована так, що не викидає в атмосферу шкідливих речовин. Система E-CLEAR дезінфікує воду за допомогою нетоксичного активного кисню, який ділиться на чотири суперпотужних окислювача - (O1) - (O2) - (OH) - (H2O2). Електронна система чутливо реагує і відстежує автоматичний викид активного кисню. На сьогоднішній день досконала технологія дезінфекції, впроваджена в апарат E-Clear, є найефективнішою і нетоксичною системою знезараження води в басейнах. Вона чудово діє без хлорвмісних, бромвмісних препаратів та інших засобів дезінфекції.

Алгоритм дії полягає в тому, що, вода проходить крізь систему E-Clear, за допомогою електролізу відбувається перетворення молекул води на (ОН) залишковий водний іон, атом кисню (О1) і кисень (О2) - очищення проводиться на молекулярному рівні. Утворилися в результаті реакції з'єднання вбивають у воді все зайве і знезаражують її. При цьому, у разі коли молекули активного кисню не знаходять нічого небезпечного, що можна окислити у воді, вони знову перетворюються на молекулу води. Унікальна система Е Clear кожну хвилину створює величезну кількість нетоксичних окислювачів, інші ж дезінфікуючи воду пристрою, наприклад, хлоратор, озонатор-це роблять не менше години.

Автоматична система E-CLEAR створить 100процентний результат дезінфекції води, вона застосовна як в приватних, так і у великих громадських басейнах. До того ж, дана система істотно змінить якість води, посилене шкідливими елементами, що залишилися після хімічної обробки. Вода стає чистою моментально, це створює максимальний комфорт для відвідувачів басейну. Особливо це актуально для людей, які страждають на алергічні захворювання. Це найдосконаліша система протягом останніх 100 років. Не забувайте, що регулярний контроль значення рН води (у нормі 6.8-7.2.) У поєднанні з E-CLEAR дасть неперевершений результат чистоти води в басейні.

Гарантія 1 рік.

Технічні характеристики:

Модель  MK7/CFI-75    MK7/CFI-150 
Об'єм басейну  до 80 куб м до 150 куб м 
Продуктивність  23 куб м/год  40 куб м/год
Діаметр з'єднання  63 мм 90 мм
Споживна потужність  69 Вт 115 Вт
Розміри електронної панелі  230*160*130 мм
Вага в упаковці 10 кг 12 кг

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок