Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Противотоки, водоспади для басейну: Протитечія для басейну Emaux
Протитечія для басейну Emaux
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Протитечія для басейну Emaux

Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Опис: Ціна  
У комплект входять: насос AFS40, лицьова і заставна частина під (бетон/лайнер) з кольоровим LED підсвічуванням, блок контролер на 380В і з'єднувальні елементи. 1 грн
У комплект входять: насос AFS55, лицьова і заставна частина під (бетон/лайнер) з кольоровим LED підсвічуванням, блок контролер на 380В і з'єднувальні елементи. 1 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Протитечія для басейну Emaux

 

Протитечія для басейну Emaux AFS - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав.басейнів. Дозволить створити штучний перебіг. Устаткування встановлюється в стінці басейну. Робота зустрічній хвилі досить проста, за допомогою спеціального забору, передбаченого для найпотужнішого прийому, вода з чаші басейну проходить в спеціальний циркулярний насос, він з тією ж швидкістю повертає воду через поворотну форсунку назад. Таким штучним шляхом апарат створює сильний струмінь води, який створює опір, властиве відкритою водному середовищі. Сила потоку і напрям налаштовується індивідуально під кожного користувача. Система ця дозволяє проводити заплив на великі дистанції, проводити водний масаж. 

Характерні переваги: 

- Надпотужний водяний потік; 

- Можливість об'єднання декількох насосів і протитечій в єдину систему; 

- Лицьова панель обладнана LED підсвічуванням; 

- Вик/вкл підсвічування на передній панелі противотока, простий доступ в воді; 

- Обсяг потоку повітряних бульбашок можна регулювати за допомогою крана; 

- Напрямок потоку води міняється шляхом обертання пристрою.

Гарантія 1 рік.

протитечія для басейну Emaux AFS

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок