Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Противотоки, водоспади для басейну: Протитечія для басейну Emaux
Протитечія для басейну Emaux
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Протитечія для басейну Emaux

Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Опис: Ціна  
У комплект входять: насос AFS40, лицьова і заставна частина під (бетон/лайнер) з кольоровим LED підсвічуванням, блок контролер на 380В і з'єднувальні елементи. 1 грн
У комплект входять: насос AFS55, лицьова і заставна частина під (бетон/лайнер) з кольоровим LED підсвічуванням, блок контролер на 380В і з'єднувальні елементи. 1 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Протитечія для басейну Emaux

 

Протитечія для басейну Emaux AFS - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав.басейнів. Дозволить створити штучний перебіг. Устаткування встановлюється в стінці басейну. Робота зустрічній хвилі досить проста, за допомогою спеціального забору, передбаченого для найпотужнішого прийому, вода з чаші басейну проходить в спеціальний циркулярний насос, він з тією ж швидкістю повертає воду через поворотну форсунку назад. Таким штучним шляхом апарат створює сильний струмінь води, який створює опір, властиве відкритою водному середовищі. Сила потоку і напрям налаштовується індивідуально під кожного користувача. Система ця дозволяє проводити заплив на великі дистанції, проводити водний масаж. 

Характерні переваги: 

- Надпотужний водяний потік; 

- Можливість об'єднання декількох насосів і протитечій в єдину систему; 

- Лицьова панель обладнана LED підсвічуванням; 

- Вик/вкл підсвічування на передній панелі противотока, простий доступ в воді; 

- Обсяг потоку повітряних бульбашок можна регулювати за допомогою крана; 

- Напрямок потоку води міняється шляхом обертання пристрою.

Гарантія 1 рік.

протитечія для басейну Emaux AFS

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок