Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor pH Minus Гранули
AquaDoctor pH Minus Гранули
Ціна: 157 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor pH Minus Гранули

Найголовніший показник води в басейні, впливає на прозорість і комфорт від перебування у воді - це кислотність, яка регулюється за допомогою AquaDoctor PH Minus
Детальний опис
Ціна: 157 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 1кг 157 грн
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 5кг 494 грн
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 25кг 1851 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Plus Гранули
от 139 грн
Тестери для басейну
от 56 грн

Характеристики AquaDoctor pH Minus Гранули

AquaDoctor pH Minus - продукт, який допомагає знизити параметр рН (кислотність води) вашого басейну до оптимального рівня. Показання рН оптимально в межах 7,2-7,6. Препарат випускається в гранулах, які швидко розчиняються у воді. Рекомендуємо постійно проводити контроль показання рН і тримати його відповідно до норми, так як при збільшенні його значення виникають проблеми у відвідувачів басейну - це роздратування слизових рота, почервоніння шкіри і очей. З'являється білий наліт вапна на поверхнях чаші басейну, вода стає каламутною, до того ж скорочується активність дезінфекторів та коагулюючих препаратів для підтримки працездатності басейну. Препарат AquaDoctor pH Minus фасований в зручні для споживачів відра по 5кг, 10, 25 і 50кг.

Застосування AquaDoctor pH-:

Розрахункову дозу хімікату Аквадоктор рН мінус потрібно розчинити у відрі або іншої ємності, наповнивши її водою. Спочатку заповніть ємність водою, і тільки потім насипайте в неї хімію для басейну. Оптимальне для приготування розчину співвідношення це 500грамм препарату на 5л чистої води. Для зниження рН на 0,1 використовуйте препарат співвідношенням - 10гр на один м3 води в басейні. Наприклад, якщо басейн займає обсяг 10м3, то для зниження рН на 0,1 буде потрібно розчинити 100гр хімікату.

Отриману рідину добре перемішайте до повного розчинення і налийте в басейн на поверхню води уздовж стінок. Для ретельного перемішування запустіть фільтрувальне воду обладнання. Не можна вливати розчинену рідину у воду під час, коли там знаходяться люди! Користуватися басейном дозволено через півгодини після додавання складу. Перед цим скористайтеся тестером для контролю рівня рН. Концентрований розчин Аквадоктор рН- має досить велику хімічну активність, тому щоб не пошкодити обладнання для фільтрування води, не вливайте його в басейн так, щоб він відразу потрапив в систему фільтрації. Майте на увазі, що якщо вода дуже жорстка, Вам доведеться частіше проводити коригування рівня рН або при приготуванні розчину збільшувати дозу препарату.

Зберігання:

Аквадоктор рН Мінус - сильнодіюча хімічна речовина, тому обмежте доступ дітей до місця зберігання. Слідкуйте, щоб препарат зберігався в закритій тарі, сухому і провітрюваному приміщенні. Остерігайтеся проникнення сонячних променів. Виключіть зберігання хімії в одному приміщенні з продуктами і предметами загального користування. Через те, що при взаємодії хімікату з кислотами або містять кислоту сполуками виділяється отруйний газ, уникайте їх контакту. Протягом 3 років сухий препарат має гарантійний термін зберігання.

Заходи безпеки:

Існують запобіжні заходи, яких треба суворо дотримуватися при взаємодії з хімічною речовиною. Чи не насипайте препарат Аквадоктор рН Мінус в сухому вигляді прямо в воду басейну. Змішавши хімію з водою, почекайте, поки він добре розчиниться. Недотримання цих простих рекомендацій може призвести до пошкодження дорогої внутрішньої поверхні басейну і сучасного обладнання, викликати важкі опіки у його відвідувачів. Слідкуйте за тим, щоб випадково не змішати сухий або у вигляді розчину препарат з іншими хімічними засобами для басейну. Несподівана реакція у вигляді виділення отруйних газів та ін. може нашкодити вашому здоров'ю.

Захистіть руки рукавичками, очі окулярами, під час роботи з препаратом. Проводите всі процедури в провітрюваному приміщенні. При приготуванні розчину насипайте гранули речовини у воду. Ніколи не робіть навпаки. Якщо препарат потрапив в шлунок, Вам треба постаратися відразу пити багато води і швидко звернутися до лікаря. Якщо розчин або сухий препарат потрапив в очі, терміново промийте слизові чистою водою і зверніться до лікаря. При попаданні на шкіру промийте ділянку водою, в разі необхідності вдамося до лікарської допомоги. У разі якщо засіб потрапив в дихальні шляхи, вам буде потрібно екстрена медична допомога.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок