Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor pH Minus Гранули
AquaDoctor pH Minus Гранули
Ціна: 90 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor pH Minus Гранули

Найголовніший показник води в басейні, впливає на прозорість і комфорт від перебування у воді - це кислотність, яка регулюється за допомогою AquaDoctor PH Minus
Детальний опис
Ціна: 90 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 1кг 90 грн
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 5кг 314 грн
Засіб для зниження кислотності води Аквадоктор pH- в гранулах 25кг 1200 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Plus Гранули
от 114 грн
Тестери для басейну
от 40 грн

Характеристики AquaDoctor pH Minus Гранули

AquaDoctor pH Minus - продукт, який допомагає знизити параметр рН (кислотність води) вашого басейну до оптимального рівня. Показання рН оптимально в межах 7,2-7,6. Препарат випускається в гранулах, які швидко розчиняються у воді. Рекомендуємо постійно проводити контроль показання рН і тримати його відповідно до норми, так як при збільшенні його значення виникають проблеми у відвідувачів басейну - це роздратування слизових рота, почервоніння шкіри і очей. З'являється білий наліт вапна на поверхнях чаші басейну, вода стає каламутною, до того ж скорочується активність дезінфекторів та коагулюючих препаратів для підтримки працездатності басейну. Препарат AquaDoctor pH Minus фасований в зручні для споживачів відра по 5кг, 10, 25 і 50кг.

Застосування AquaDoctor pH-:

Розрахункову дозу хімікату Аквадоктор рН мінус потрібно розчинити у відрі або іншої ємності, наповнивши її водою. Спочатку заповніть ємність водою, і тільки потім насипайте в неї хімію для басейну. Оптимальне для приготування розчину співвідношення це 500грамм препарату на 5л чистої води. Для зниження рН на 0,1 використовуйте препарат співвідношенням - 10гр на один м3 води в басейні. Наприклад, якщо басейн займає обсяг 10м3, то для зниження рН на 0,1 буде потрібно розчинити 100гр хімікату.

Отриману рідину добре перемішайте до повного розчинення і налийте в басейн на поверхню води уздовж стінок. Для ретельного перемішування запустіть фільтрувальне воду обладнання. Не можна вливати розчинену рідину у воду під час, коли там знаходяться люди! Користуватися басейном дозволено через півгодини після додавання складу. Перед цим скористайтеся тестером для контролю рівня рН. Концентрований розчин Аквадоктор рН- має досить велику хімічну активність, тому щоб не пошкодити обладнання для фільтрування води, не вливайте його в басейн так, щоб він відразу потрапив в систему фільтрації. Майте на увазі, що якщо вода дуже жорстка, Вам доведеться частіше проводити коригування рівня рН або при приготуванні розчину збільшувати дозу препарату.

Зберігання:

Аквадоктор рН Мінус - сильнодіюча хімічна речовина, тому обмежте доступ дітей до місця зберігання. Слідкуйте, щоб препарат зберігався в закритій тарі, сухому і провітрюваному приміщенні. Остерігайтеся проникнення сонячних променів. Виключіть зберігання хімії в одному приміщенні з продуктами і предметами загального користування. Через те, що при взаємодії хімікату з кислотами або містять кислоту сполуками виділяється отруйний газ, уникайте їх контакту. Протягом 3 років сухий препарат має гарантійний термін зберігання.

Заходи безпеки:

Існують запобіжні заходи, яких треба суворо дотримуватися при взаємодії з хімічною речовиною. Чи не насипайте препарат Аквадоктор рН Мінус в сухому вигляді прямо в воду басейну. Змішавши хімію з водою, почекайте, поки він добре розчиниться. Недотримання цих простих рекомендацій може призвести до пошкодження дорогої внутрішньої поверхні басейну і сучасного обладнання, викликати важкі опіки у його відвідувачів. Слідкуйте за тим, щоб випадково не змішати сухий або у вигляді розчину препарат з іншими хімічними засобами для басейну. Несподівана реакція у вигляді виділення отруйних газів та ін. може нашкодити вашому здоров'ю.

Захистіть руки рукавичками, очі окулярами, під час роботи з препаратом. Проводите всі процедури в провітрюваному приміщенні. При приготуванні розчину насипайте гранули речовини у воду. Ніколи не робіть навпаки. Якщо препарат потрапив в шлунок, Вам треба постаратися відразу пити багато води і швидко звернутися до лікаря. Якщо розчин або сухий препарат потрапив в очі, терміново промийте слизові чистою водою і зверніться до лікаря. При попаданні на шкіру промийте ділянку водою, в разі необхідності вдамося до лікарської допомоги. У разі якщо засіб потрапив в дихальні шляхи, вам буде потрібно екстрена медична допомога.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 25332 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок