Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Противотоки, водоспади для басейну: Противоток для басейну Kripsol JSL
Противоток для басейну Kripsol JSL
Ціна: 46243 грн
Повернутися до початку сторінки

Противоток для басейну Kripsol JSL

Серія SENA/CALIPSO під лайнер. Атракціон у вигляді противотока Kripsol JSL - сучасне обладнання здатне за допомогою спеціальних пристосувань створити штучну течію в басейні.
Детальний опис
Ціна: 46243 грн
в наявності
Артикул Вхідна потужність, кВт Насос Продуктивність, м3/год Ціна  
2,76 KA 300 (III) 45 46243 грн
2,76 KA 300 (II) 45 46958 грн
3,26 KA 350 (III) 70 49847 грн
4,04 KA 450 (III) 78 50138 грн
4,71 KA 550 (III) 88 51145 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Противоток для басейну Kripsol JSL

Серія SENA/CALIPSO під лайнер.

Атракціон у вигляді противотока Kripsol JSL - сучасне обладнання здатне за допомогою спеціальних пристосувань створити штучну течію в басейні. Це досить корисна розвага, так як дозволяє тренувати силу і витривалість. Регулюючи потужність потоку води можна керувати плином в басейні, а значить успішно тренуватися і плавати. Разом з цим при високому тиску, створюваним насосом, можна отримати величезну кількість найдрібніших бульбашок з повітрям, цей потік використовується у вигляді гідромасажу. Дизайн апарату в сучасному стилі. Кнопка вкл/викл розташовується на лицьовій панелі поруч з соплом механізму і з'єднана з блоком захисту і пристроєм, що відповідає за роботу насоса. Апарат, для створення зустрічної течії Kripsol JSL складності для установки в басейні не представляє. Противоток комплектується регульованою обертовою насадкою повітря-вода 40 мм в діаметрі, фірмовим насосом Kripsol., Повним набором ПВХ для простоти в установці. Пристрій поставляється без труби.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 30600 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 154872 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 3845 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 6720 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 5690 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 9037 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 7295 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 9550 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 9805 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 41208 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 19080 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок