Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic
Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic

Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic

Aquascenic використовує два методи дезинфекції (гідроліз та іонізація) для досягнення ідеального знезараження води в басейні без додавання будь-яких хімічних речовин.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Призначення Потужність (max) Сила струму Ціна  
Для приватних басейнів до 65 м3 80 W 10 А 1 грн
Для приватних басейнів до 110 м3 120 W 10 А 1 грн
Для приватних басейнів до 200 м3 400 W 16 А 1 грн

Характеристики Дезінфекція шляхом гідролізу та іонізації Sugarvalley Aquascenic

Aquascenic використовує два методи дезинфекції (гідроліз та іонізація) для досягнення ідеального знезараження води в басейні без додавання будь-яких хімічних речовин. Під час гідролізу молекула води розбивається на компоненти водню і кисню (H і O), які потім рекомбінуються в сильні дезінфекційні речовини (O2, O3, OH, H2O2 ...). Додатково іонізація міддю і сріблом (альгіцидна і бактерицидна дія і флокуляція) використовується для комплексної дезінфекції води в басейні. Система підтримує чисту воду протягом багатьох років.Переваги Sugarvalley Aquascenic:
- Нова енергозберігаюча модель 2016 року;
- Легко встановити на будь-якому типі басейну;
- Працює без солі;
- Для кращої продуктивності рекомендуємо додавати 1 г солі/літр;
- Виключає споживання хлору та інших хімічних речовин;
- Збільшує потужність фільтрації;
- Висока бактерицидна дія, флокулянт і альгицид;
- Запобігає свербінню і подразненню очей і шкіри;
- Вимагає мінімального обслуговування;
- Портативний кольоровий дисплей TFT;
- Можливо оновлення програми;
- Управління через інтернет з будь-якої точки;
- Самоочищення;
- WiFi і Modbus (можливо докупити окремо).

Існують дві категорії Aquascenic - для приватних і громадських басейнів. Які в свою чергу мають по кілька модифікацій, залежно від обсягу басейну.

Принцип роботи.

Гідроліз і/або електроліз з низьким вмістом солі

Вода складається з двох частин водню і 1 частина кисню (H2O). Гідроліз є способом отримання водню і кисню за допомогою електрики і води. Коли електричний струм проходить через воду, він руйнує хімічний зв'язок, негативні заряди або іони кисню мігрують до позитивного електрода (анода). Позитивно заряджені іони водню притягуються до негативного електроду (катоду). Розкладання відбувається так:
Електрика +2 H2O -> 2 H2 + O2
Це призводить до додаткових негативних елементів, так як в комбінації, перевищує число електронів в 1 протон. Тепер це один негативно заряджений гідроксид, або гідроксил-іони (ОН).
Гідроліз існує у багатьох вторинних хімічних реакціях, які також виробляють іонні різновиди з окислювачем і дезинфікуючим засобом, таким як озон (O3), синглетний кисень (O1) і перекись водню (H2O2).
Електронна схема нашого електронного блоку перетворює струм (220 В, 50 Гц), постійний струм низької напруги і сили струму високого. Цей струм активує титанові електроди з благородним металом, поміщені в циркулюючій воді.
Ці нерозчинні електроди створюють комбінацію з найпотужніших окислювачів існуючих для знезараження води, що дозволяє уникнути використання хімічних речовин.
Гідроліз в режимі виробляємого дезинфікуючого хлору, руйнує органічні речовини і патогенні мікроорганізми, присутні в воді, перетворюючи назад в розчин хлориду натрію (кухонної солі).

Іонізація міддю (Cu) і сріблом (Ag)
Поєднання 2-х компонентів міді і срібла з дезінфекцією збільшує ефективність кожної з систем Sugarvalley. Вкладання металів в воду в якості дезінфікуючих засобів, мабуть відбувається ще від античності, де фінікійці в керамічних амфорах тримали мідні і срібні монети для збереження води. Греки виявили, що якщо покласти кілька мідяків в банки, то запобігається забруднення води. А єгиптяни клали срібні монети, щоб уникнути забруднення. Ще з середньовіччя матері дають своїм дітям їжу з срібних ложок, що б захистити їх від багатьох хвороб. Багато авіакомпаній використовують іони срібла для захисту питної води, що надається пасажирам на своїх рейсах. У більш ніж 70 країнах іони срібла додаються в напої, пиво, спиртні напої і вина.

Вибір Вашої установки в 3 етапи:

1. Вибір електронного блоку відповідно до характеристик вашого басейну (відкритий або закритий, приватний або громадський, температура і об'єм води).
2. Виберіть додатково автоматичний контроль (без управління, контроль pH, контроль Redox, контроль вільного хлору, контроль концентрації хлору і датчик протоку).
3. Вибір правильного дозуючого насоса згідно обсягу Вашого басейну.

Додаткове автоматичне керування.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  • Контрольний блок Sugar Valley Aquascenic
  • Осередок іонізації Cu / Ag (2 електрода)
  • Осередок гідролізу (титанові пластини, 4 шт)
  • Інструкція і керівництво користувача
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок