Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтраційна установка Emaux серія FSU
Фільтраційна установка Emaux серія FSU
Ціна: 5415 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтраційна установка Emaux серія FSU

Система фільтрації води в басейні Emaux FSU TP для установки в малих стаціонарних, каркасних, надувних і збірних басейнах. Особливим плюсом є таймер.
Детальний опис
Ціна: 5415 грн
в наявності
Артикул Диаметр фильтра Модель насоса З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
400 мм Emaux 012TP 32 і 38 мм 4 м3/год 12 кг 5415 грн
400 мм Emaux 016TP 32 і 38 мм 6 м3/год 12 кг 5700 грн
400 мм Emaux 020TP 32 і 38 мм 8 м3/год 12 кг 7003 грн

Характеристики Фільтраційна установка Emaux серія FSU

 

Фільтрувальна установка марки Emaux FSU TP з верхнім підключенням економічно вигідна, проста зручна при використанні система. Просто кріпиться для невеликих стаціонарних, каркасних і збірних басейнах, передбачено розміщення вище рівня води. Установка для фільтрації укомплектована міцним пластиковим баком-фільтром, 4 - режимним мультипортовим вентилем і нижнім насосом. Наповнювач фільтра прожарений пісок певної фракції. У порівнянні з фільтруючим обладнанням з одноразовими змінними картриджами, має багаторазове використання і замінюється 1 р. в 3 роки, показує високу якість відфільтровування, однак вимагає своєчасної промивки. Запуск даного режиму виконується при повороті ручки вентиля у відповідне положення. На ступінь забруднення наповнювача вкаже вбудований манометр, тому в робочому стані треба періодично відстежувати значення рівня тиску. Конструктивна особливість апарату - вбудований таймер, що допомагає визначитися з періодичністю роботи обладнання, знизити енерго-витрати та професійно утримувати в порядку басейн. Про технічні показниках фільтру і можливі особливості при установці і в роботі читайте в керівництві.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок