Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підігрів басейну: Теплообмінник для басейна Emaux HE
Теплообмінник для басейна Emaux HE
Ціна: 5184 грн
Повернутися до початку сторінки

Теплообмінник для басейна Emaux HE

Представляємо популярну модель теплообмінника, виготовлену фірмою Emaux серії-НЕ.
Детальний опис
Ціна: 5184 грн
в наявності
Артикул Потужність Ціна  
40 кВт 5184 грн
60 кВт 6237 грн
75 кВт 7479 грн
120 кВт 12096 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Теплообмінник для басейна Emaux HE

Агрегати, що дозволяють підігрівати воду в басейні і утримувати її в оптимальному для користувачів стані, називаються теплообмінниками. Представляємо популярну модель теплообмінника, виготовлену фірмою Emaux серії-НЕ. Ці високопродуктивні пристрої працюють на основі закону передачі теплової енергії, коли вода в басейні нагріта за допомогою тепло-передачі. Носій тепла найпростіший - нагріта від різних джерел (теплових насосів, електро - і газових котлів і навіть за допомогою пристроїв що накопичують сонячну енергію) вода, що проходить через систему опалення. Корпус Emaux-НЕ сталевий, якісний, коррозіо стійкий. Труби безшовні високої теплопередачі. Різнорівневий тримач-кронштейн, щоб зручно встановити виріб. Виготовляється в чотирьох варіаціях: на 40кВт, 60кВт 75кВт і 120кВт, прекрасно справляється в плав.спорудах з об'ємом до 450 м3. Показуваний тестовий робочий тиск-контур води гарячої - 5 бар, контур басейну - 10 бар.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 34425 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 174231 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4670 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7560 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 6725 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 9889 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 8615 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 10745 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 11078 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 46359 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 20880 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок