Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підмітальні і підлогомийні машини: Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C
Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C
Ціна: 9999 грн
Повернутися до початку сторінки

Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C

Артикул: 1.517-151.0
Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C сучасне решение для очищення невеликих площ тех.приміщень, а так само для прибирання вуличних ділянок.
Детальний опис
Ціна: 9999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C

Підмітальна машина Karcher KM 70/15 C - сучасна пропозиція для прибирання невеликих за своєю площею цехів, складських і ін.приміщень і відкритих ділянок на вулиці - парковок, алейок, тротуарів, ділянок навколо будівель. Міцний, темно-сірого кольору корпус, захищає механізм Керхер КМ 70-15 С від мимовільних ударів і пошкоджень.

Великі прогумовані колеса впевнено рухаються по вологих поверхнях. Ергономічна 3-х рівнева складна ручка просто регулюється і знімається для зберігання, а сам корпус дуже компактний. За допомогою контролю потоку повітря і сучасного фільтра для дрібних частинок пилу агрегат відмінно очищає будь-які поверхні, залишаючи їх абсолютно без слідів від пилу. Вбудовані бічні висувні щітки 480мм. Положення основної, яке може змінюватися по висоті, контролюється двома колесами, з їх допомогою вона маневрує по поверхнях, домагаючись відмінного результату очищення з різних сторін.

Пристрій вагою в 20кг працює за «совковим» принципом, сміття відразу потрапляє в контейнер 42л, який легко знімається для очищення. Вражаюча для такого класу апаратів продуктивність 2800 кв.м/год говорить про найвищий технологічний рівень виконання і приємно виділяє його на тлі однотіпових підмітальних машин інших виробників.

Технічні характеристики:

Технічні характеристики Підмітальна машина KARCHER KM 70/15 C

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок