Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: Проточний нагрівач води для басейну BestWay
Проточний нагрівач води для басейну BestWay
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки
Додаткове Устаткування: Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Для досягнення комфортної температури води в басейні досить встановити проточний електронагрівач BestWay.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
немає в наявності
Артикул Опис: Ціна  
Потужність 2800 Bт. Швидкість нагріву 0,5-1,5 С/годину.

пульт управління

1 грн
Потужність 2950 Bт. Швидкість нагріву 0,5-1,5 С/годину 1 грн

Характеристики Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Встановивши в басейні електронагрівач BestWay проточного виду, ви зможете нагрівати до потрібного значення температури воду, створивши приємний затишок для відвідувачів і особливо дітей. Саме вони незвичайно раді заняттям у теплій воді.

Нагрівання води найбільш застосовно в маленьких басейнах. Основні характеристики при роботі: потужність - 2950Вт, регульована температура досягає мах 40С зі швидкістю нагрівання приблизно 0,5-1,5 град/г. Пристрій продуктивно співпрацює в парі з технологічними насосами працездатністю до 3785л/год.

При розташуванні конструкції басейну на вільній ділянці, обдається вітром, випаровування води та її охолодження проходить швидше. Також значну роль відіграє атмосферна температура і ємність чаші басейну. Використовуйте цю інформацію, визначаючись з модифікацією нагрівача BestWay.

Обладнавши басейн солярним покриттям ви підвищите ефект від застосування електронагрівача, так як плівка адсорбує на себе енергію сонячного тепла протягом дня і температура не змінюється вночі, випаровування або охолодження води не буде. Якщо ви скористаєтеся тканинним тентом і накриєте їм поверхню басейну, температура води утримується менше.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок