Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: Проточний нагрівач води для басейну BestWay
Проточний нагрівач води для басейну BestWay
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки
Додаткове Устаткування: Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Для досягнення комфортної температури води в басейні досить встановити проточний електронагрівач BestWay.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
немає в наявності
Артикул Опис: Ціна  
Потужність 2800 Bт. Швидкість нагріву 0,5-1,5 С/годину.

пульт управління

1 грн
Потужність 2950 Bт. Швидкість нагріву 0,5-1,5 С/годину 1 грн

Характеристики Проточний нагрівач води для басейну BestWay

Встановивши в басейні електронагрівач BestWay проточного виду, ви зможете нагрівати до потрібного значення температури воду, створивши приємний затишок для відвідувачів і особливо дітей. Саме вони незвичайно раді заняттям у теплій воді.

Нагрівання води найбільш застосовно в маленьких басейнах. Основні характеристики при роботі: потужність - 2950Вт, регульована температура досягає мах 40С зі швидкістю нагрівання приблизно 0,5-1,5 град/г. Пристрій продуктивно співпрацює в парі з технологічними насосами працездатністю до 3785л/год.

При розташуванні конструкції басейну на вільній ділянці, обдається вітром, випаровування води та її охолодження проходить швидше. Також значну роль відіграє атмосферна температура і ємність чаші басейну. Використовуйте цю інформацію, визначаючись з модифікацією нагрівача BestWay.

Обладнавши басейн солярним покриттям ви підвищите ефект від застосування електронагрівача, так як плівка адсорбує на себе енергію сонячного тепла протягом дня і температура не змінюється вночі, випаровування або охолодження води не буде. Якщо ви скористаєтеся тканинним тентом і накриєте їм поверхню басейну, температура води утримується менше.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 11685 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок