Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну
BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну
Ціна: 6330 грн
Повернутися до початку сторінки

BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну

Проточний озоногенератор Bestway Hydro Force очистить воду в басейні від бактеріального складу, запаху і металів і все це без Cl.
Детальний опис
Ціна: 6330 грн
немає в наявності
Артикул Опис: Ціна  
BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну 6330 грн
Силікагель 269 грн

Характеристики BestWay Hydro Force - Проточний озонатор для басейну

Озонування води відомий спосіб її дезінфекції та дезодорування, усунення коричнево - залізного відтінку і ін. без використання Cl. Апарати здатні виробляти озон носять назву - озонатори.

Озон здатний знищувати всілякі мікроорганізми у воді басейну: віруси, спори, гриби, бактерії, він набагато швидше обробляє воду, якщо порівнювати з хлорзмістовними речовинами, в ньому відсутні хімічні сполуки. Після окислення залишається тільки кисень, тому вода після обробки озоном стає більш насиченою киснем, це змінює її смак, вода починає іскритися.

Bestway Hydro Force видає озон з максимальною швидкістю 350 мг за годину. Його дія показує такі результати, що не виникає необхідності застосовувати більш потужний дезінфектор, хоча це досить індивідуально для конкретного басейну, залежить від навантажень купаючихся, погодних умов. Проточний озоногенератор своїм простим, але результативним принципом очищення води, показує хороший результат без впливу на організм людини.

Система доступна і дуже компактна, містить в собі генератор озону і нано/бульбашок. Продукує озон генератор працює використовуючи сухе повітря. За допомогою пристрою, генеруючого дуже велике число мікроскопічних бульбашок, вміст у воді озону істотно підвищується і отже якість очищення води зростає.

Нетоксична речовина - силікагель, застосовуваний в озонаторі для виробництва нано-бульбашок упакований в одноразову упаковку. Вимагає заміни, коли побачите темно - зелений колір.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок